1:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - MITEL Florbalová akademie MB 4:1
8. Tereza Reimerová, 21. Lucie Cholinská, 40. Gabriela Vaculová, 53. Lucie Cholinská - 35. Markéta Kosová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 9 - Marie Topolová 16, Klára Šimonová 10; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:0;
60:01
Pozápasové rozhovory:

60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
59:46
Olomouc nevyužívá přesilovou hru na závěr utkání.
59:27
Vyloučen hráč #96 Veronika Zittová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
59:05
Máme tady poslední minutku dnešního zápasu a olomucké hráčky aktivně střílí z jakékoliv šance.
58:34
Olomouc rozehrává standartní situaci na polovině soupeře.
58:34
Boleslav jde to šesti a zkouší dorovnat stav.
58:20
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:40
Vranová svému týmu míček krasně rozdává a posílá tak svoje spoluhráčky k soupeřovi na polovinu.
56:43
Reimerová v koncovce, ale branku si na své konto nepřičítá.
54:09
Hosté v šanci, ale Hoduliková zkušeně zasahuje.
53:19
Maděrová trefuje ze vzduchu, ale na branku to nestačilo.
52:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #16 Nelly Baumgartner (4:1).
52:05
A máme tu další branku!
48:59
Hlaviznová zahájila nadějnou kombinaci olomoucké pětice, míček končí později u soupeře.
47:39
Vaculová vyslala pecku na Šimonovou.
46:48
Pelcová si mezi olomouckými hráčkami udělala rychlý slalom a končí s míčkem v rohu.
44:51
Řeháková spolčně se Šablaturovou se dostávají do přečíslení, ale nestihly míček odehrát. Hostující hráčky byly rychlejší a míček odvezli do bezepčí za svou branku.
43:48
Hodulíková už po několikáte v tomto zápase zasahuje proti nevyspytatelné soupeřově střele. S jistotou, ale lape míček a Olomuc může rozehrávat.
42:05
Rychlá rozehrávka domácích, ale hosté získávají míček na svoji stranu.
40:01
Je tady třetí třetina a sní vstupní buly úspěšněji pro domácí hráčky.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Klára Šimonová družstva MITEL Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:3
40:00
39:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #12 Barbora Soušková (3:1).
39:59
Doslova v poslední vteřině branka Olomouce. Vaculová si pro svůj gol vybrala poslední setinky druhé třetiny.
39:37
Hubačková střílí. Boleslav blokuje těsně před brankou.
38:21
Cholinská vyslala svoji bombu do prádné branky. Golmanka se na poslední chviličku stihla přemístit a míček se odráží od golmanké masky.
37:32
Zittová svým spoluhráčkám vybojovala luxusní šanci, končí zákrokem Dlouhé.
36:18
Maděrová hledala slibnou přihrávkou Cholinskou, ke střele nakonec nedochází.
35:52
Boleslav se dočkala své první vstřelené branky v tomto utkání a chuť po dalším je rozhodně nakopla.
34:57
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #64 Renata Lojová (2:1).
34:35
Cholinská potrápila golmanku, ale na další branku si domácí hráčky musí ještě počkat.
32:16
K Olomouckému zakončení chybelí milimetry, Hubáčková se na poslední chvilku dotýká míčku, ale ten letí nekontrolovatelně do rohu hřiště.
30:13
Vaculová si teď precizně připravolala zátah, který končí beze střely. Pár vteřin poté opět Vaculová krásně zakončuje střelbou rychlým zápěstím.
28:40
Reimerová teď v obrovské šanci přimo před brankou, ale chyběla povedená klička, aby míček zapadl za záda Topolové.
27:57
Maděrová zkouší štěstí, ale střela těsně míjí branku hostujících.
26:47
Hosté v druhé třetině zvýšili svoji aktivitu na míčku a svými nahrávkami hledají vhodnou pozici na zakončení.
24:19
Doleželová v šanci, ale Soušková ji ihned odzbrojuje a rozdává míček na mantinel.
23:13
Aktivita domácích hráček neustává a Topolové to v bráně vůbec neulehčují.
22:13
Kapitánka hostů Renata Lojová se těď úspěšně prodrala přes Olomoucké obránkyně, ale nakonec nezvládla úspěšně zakončit.
20:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #24 Tereza Reimerová (2:0).
18:32
Kosová Olomoucí vrací útoky a nyní ohrozila nebezpečnou střelou nulu na kontě domácích hráček.
17:35
Šance střídá šanci a máme tu poslední dvě minuty první třetiny.
16:12
Maděrová pálí svoji ránu, ale Havlíková ukázkově blokuje střelu.
13:39
Boleslav v akci! Dlouhá likviduje šanci.
12:13
Řeháková se teď dostala do dobré pozice, ale nemůlže najít ve vhodné pozici žádnou se svým spoluhráček.
11:10
Na hřiští máme zranění, trenéři obou týmu společnou spoluprácí odnesli v náruči hráčku hostujícího družstva, aby hra mohla pokračovat.
10:26
Cholinská na Maděrovou, ale nahrávka mířila lehce před ní a Maděrová se nestihla pro závěrečnou střelu natáhnout.
08:56
Máme za sebou úvodní branku dnešního duelu a na olomoucké paluboce vydíme nadějné šanci na obou stranách.
07:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #80 Vlaďka Maděrová (1:0).
07:34
Hortičková míří k braně, ale nezvládla kličku.
06:30
Olomouc stále na míčku a rozhodně nevypadá, že by se ho chtěla vzdát.
05:57
Topolová prozatím drží svůj tým a odolává četným šancím soupeře.
04:35
Hostující hráčky zkouší akci, ale Hegingerová jim maří všechny plány.
03:57
Většinu času této třetiny pro zatím vidíme na půlce soupeře, kde ho olomoucké hráčky drží pod zámkem.
02:01
Cholinksá natahuje a pálí! Míček vzala golmankou hostů.
00:40
Jedna z prvních akcích dnešního utkání zahájila Hubáčková s Řehákovou, která svou střelou ohrozila branku hostujicích.
00:01
Vstupní buly do utkání na straně domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Alena Machačová, Aneta Hlušičková, Veronika Zittová, Barbora Doležálková, Markéta Kosová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Nelly Baumgartner, Tereza Hlaviznová, Lucie Cholinská, Vlaďka Maděrová, Tereza Reimerová