2:1
2:1
- : -

Torpedo Havířov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:2
1. Marika Marečková, 4. Alexandra Glasová, 13. Natali Kalábová, 13. Marika Marečková, 19. Alexandra Glasová, 26. Niki Kalábová, 31. Niki Kalábová, 47. Andrea Pastušková, 50. Alexandra Glasová - 27. Helena Klazarová, 48. Lucie Nádeníková; rozhodčí: Vladimír Fišara - Pavel Hála; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 16 - Monika Rubešová 19; po třetinách: 5:0, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Dnešní tempo zápasu nebylo vůbec podle našicích představ, ale jsme rádi, že body zůstaly doma. Díky vysokému náskoku nad soupeřem z první třetiny jsme si mohli vyzkoušet i powerplay v které jsme neinkasovali, ale bohužel ani neskórovali. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Nezvládli jsme aktivní nástup soupeře hned od začátku utkání a neslo se to s námi až do konce zápasu. Bohužel se trochu přiostřila hra, která se nějak netrestala na obou stranách a zápas se dohrával někdy i zbytečně se slovními dohrávkami. Musíme uznat hezkou hru na balónu soupeře, ale na konci zápasu se přeci jen sportovně podají ruce a nepoužívají se florbalky k poplácání našich holek po zádech :-)
Neveříme v soubojích a zbytečně ztrácíme míče, takže zítra snad napravíme :-)
Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
58:30
Waloszková doklouzala do brány a chytá míček.
56:50
Giecková zachytila střelu, která mířila do prázdné brány.
56:20
Rubešová se kličkou kolem brány nachytat nenechala.
53:27
Torpedo si zkusí natrénovat hru bez brankáře do dalších důležitých bojů, kde by se to mohlo hodit.
53:26
Timeout Torpedo Havířov
52:45
Domácí golmance to ulítlo, píská se výhoz přes polovinu hřiště.
51:25
Rtyně měla nyní dvě dobré příležitosti, Waloszková nepřekonána.
49:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #14 Andrea Pastušková (9:2).
49:48
Glasová dokonává hattrick přesnou střelou pod ruku.
48:00
Domácí již hraji spíše v tréninkovém tempu. Rtyně má teď více ze hry a vytváří si šance.
47:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Lucie Nádeníková, asistoval #68 Jitka Romančáková (8:2).
47:20
Nádeníková je taky dvougólová v dnešním zápase a kosmeticky upravuje skóre na tabuli.
46:57
Po chvilce si Andy mohla zapsat druhou branku, tentokrát střela zblokována.
46:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková bez asistence (8:1).
46:15
Pastušková nadvakrát překonává Rubešovou a přídává další branku na konto Torpeda.
44:45
Dva zákroky pro domácí brankářku.
44:00
V současné době více faulů než florbalových akcí.
38:19
Rodící se přečíslení nevyřešila Rtyně vůbec dobře.
37:53
Waloszková pozorná.
36:32
Pastušková tvrdou střelou z první míjí.
33:40
Natali Kalábová před poloprázdnou bránou promáchla.
31:55
První zákrok pro Waloszkovou v této třetině.
30:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #28 Alexandra Glasová (7:1).
30:36
I druhou přesilovku domácí proměňují.
29:41
Vyloučen hráč #21 Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
28:50
Kupcová minula prázdnou kasu.
27:43
Kupcová sama před Rubešovou neuspěla.
26:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #20 Lucie Nádeníková (6:1).
26:07
Ojedinělá akce Rtyně končí prvním úspěchem hostí.
25:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (6:0).
25:57
Niki Kalábová nechytatelně pod břevno, Torpedo proměňuje přesilovku.
25:01
Vyloučen hráč #11 Kateřina Svatoňová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
19:11
První tutovka pro Rtyni, Bálintová se ocitla sama před Waloszkovou, ale přestřelila.
18:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (5:0).
18:53
Glasová trefuje přesně pod víko a i ona má na kontě svou druhou branku.
18:20
Marečková útočila na hattrick již v první třetině, Rubešová byla proti.
17:30
Ondráčková zkoušela najít pravý růžek, ale neuspěla.
16:40
Druhý zákrok pro zatím znuděnou Waloszkovou.
12:24
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (4:0).
12:24
Vzápětí další branka, podruhé se prosazuje Marečková. Pokud bude Rtyně takto pokračovat, tak to pro ně dnes nevypadá růžově.
12:06
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (3:0).
12:06
Akce sesterského dua Kalábových nemohla skončit jinak než třetí brankou v brance Rtyně.
10:28
Kučerová do tyče.
09:07
Střelu Kučerové vyráží Rubešová maskou.
07:45
Dva výborné zákroky Rubešové po střele Kalábové.
07:00
Nic zajímavého z toho ovšem nebylo.
06:30
Poprvé se Rtyně na delší dobu usadila na útočné polovině.
04:10
První zákrok pro Waloszkovou, ale tahle střela ji nemohla vystrašit.
03:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová bez asistence (2:0).
03:22
Domácí hráčky mají 100% úspěšnost, i druhá střela končí za zády Rubešové. Skvělý začátek pro Torpedo.
02:15
Domácí hráčky zatím nepustily Rtyni k míčku.
00:31
00:31
A už je tu první branka, přečíslení 2 na 1 zakončuje do prázdné brány Marečková.
00:01
Úvodní buly pro Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Fišara a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Nikola Brejtrová, Jaroslava Bálintová, Kateřina Svatoňová, Karolína Řeháková
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Eva Sobotová, Niki Kalábová, Marika Marečková, Natali Kalábová, Lucie Giecková