1:1
2:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC Dobruška 5:3
2. Klára Kociánová, 3. Romana Kiecková, 27. Lucie Mišúnová, 43. Klára Kociánová, 45. Zuzana Wojnarová - 4. Vanesa Bašová, 28. Adéla Vávrová, 56. Veronika Eimannová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 44 - Karolína Špačková 31; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Tento týden máme nabitý samými dobrými zápasy. Dneska velmi bojovný a rychlý zápas. Kdybych měl zápas pojmenovat, nesl by název Festival neproměněných šancí. A to jak z naší strany, tak ze strany soupeře. Děkujeme všem zde přítomným za dobrý zápas. A největší dík znovu našim spolufanhráčům s bubnem na tribuně.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Třinecká půda nám není zaslíbená. Dnes jsme si věřili, že tady body konečně urveme. I přes inkasované branky na začátku utkání jsme byli na tom herně  dobře, byli jsme aktivní a hráli s domácími vyrovnanou partii, byť to dneska kombinačně nebylo tak dobré. Souhlasím s kolegou, že dneska mohlo být +10 branek na obou stranách. To nás bohužel dnes stálo výsledek, že jsme neproměnili nějakou šanci navíc.. Každopádně kromě toho odmakané utkání, které mělo tempo po celých 60 minut. Díky za zápas a zdravíme naše fanušky u onlinu, zítra makáme dál!
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
56:10
Máme tady i hádky mezi rozhodčími, napětí stoupá.
55:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #17 Diana Peterová (5:3).
53:15
Hra se zase přelévá ze strany na stranu. Hráčky padají jako hrušky.
48:48
Mimo jiné zde máme i carling v přímém přenosu, Kiecková zatím dojela nejdál.
46:27
Kociánová dnes také předvádí fotbal a zastavuje tak protiútok Dobrušky. Fotbalisti ti to jistí jak by řekla Aneta Šebestová.
44:02
Timeout FBC Dobruška
44:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Wojnarová bez asistence (5:2).
42:20
Kociánová vymetá pavučiny.
42:19
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Klára Kociánová bez asistence (4:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:14
40:00
39:53
Třinecká dvě velké šance, ale neskóruje.
33:21
Standardní situace Třince z velkého brankoviště gólem nekončí.
31:43
Buchtelová prokličkovala celé hřiště, střela ztečovaná.
31:17
Třinec předvádí v přesilovkách dobrý tlak, Dobruška však úspěšně odolává nátlaku.
29:13
Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
27:50
Odpověď hostů na gól Třince byla rychlá.
27:20
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (3:2).
26:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #11 Denisa Gawryšová (3:1).
25:31
Před bránou Pytlíkové teď velmi rušno, zapotili se i diváci na tribuně.
24:30
Buchtelová by asi chtěla hrát fotbal v Kataru, tady jí to je málo platné.
23:31
Jak uvádí náše časoměřička, je to tu napjaté, jako struna u kytary.
21:12
Třinec teď krásné dvě akce před brankou hostů,  ani jedna však nebyla přesná v zakončení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:12
20:00
19:00
Střela Dobrušky z půlky, Pytlíková má však ruce připravené.
17:05
Pytlíková si teď po dlouhé době taky sáhla na míček a v zápětí zvoní i tyčka domácí branky.
16:05
Šíbrová teď odzbrojila hostující hráčku a nahrává Zoubkové na střelu brankářka však chytá.
13:19
Nebezpečná střela Třinecké, brankářka hostí však hasí.
12:40
Faul ze strany Dobrušky a Třinec si dnes poprvé vyzkouší hru v 6.
11:34
Vyloučen hráč #12 Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
10:52
Florbalky dnes slouží spíš k rytířským kláním.
08:34
Branka Třince teď v ohrožení, ale Třinecká zachraňuje.
07:04
Hráčky dnes dost padají a připomíná to trochu rugby.
06:21
Třinec se drží více na míčku a snaží se kombinovat.
04:49
Zatím můžeme sledovat utkání ze strany na stranu, dnes to bude hodně o gólech.
03:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #11 Adriana Jedličková (2:1).
02:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:0).
01:48
00:48
Úvodní buly pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová, Diana Peterová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Alina Zelena, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Tereza Martynková