2:0
0:2
0:0

Torpedo Havířov - FBC Dobruška 6:5pn
8. Barbora Kučerová, 10. Natali Kalábová, 15. Barbora Kučerová, 33. Lucie Kadlecová, 37. Barbora Kučerová, N Barbora Kučerová - 5. Kateřina Poláčková, 9. Magdaléna Bašová, 16. Diana Peterová, 44. Diana Peterová, 50. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Jan Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 27 - Karolína Špačková 28; po třetinách: 3:3, 2:0, 0:2, 0:0;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Dnešnímu utkání nechybělo nic, ať už hodně branek nebo i dovednostní soutěž v podobě nájezdů. Holky bych chtěl pochválit za odmakaný zápas a dřinu, kterou předvedly proti tak kvalitnímu soupeři. Z dnešního utkání jsme sice neodešli se 3 body, ale to nás vůbec nemusí mrzet, naštěstí jsme v dnešní loterii vyhráli my! Děkujeme soupeři za super zápas, dívákům za návštěvu a rozhodčím za výkon.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Dvě třetiny jsme byli horší v soubojích a nebránili jsme vůbec dobře. Soupeř nám pak nedovolil dobrým pohybem dostat se k naší hře a byť jsme si šance dokázali tvořit, tak jsme je neproměňovali. Třetí část ale zaslouží holky pochvalu, byli jsme lepší a zaslouženě dorovnali skóre. Škoda jen, že jsme nepřidali branku v prodloužení, které jsme také odehráli dobře. Nájezdy už jsou loterie. Těžký víkend, bohužel jen jeden bod na cestu domů. Poučíme se z chyb, a makáme dál. Zdravím všechny u onlinu a díky za zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #27 Nikola Andršová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #88 Victoria Bartošová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #28 Alexandra Glasová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #63 Eliška Buchalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #7 Eva Sobotová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #27 Nikola Andršová a vstřelil gól.
52:25
Kadlecová mohla jít sama na Špačkovou, bohužel nahrávka na ní nebyla přesná.
51:11
Špačková vyráží střelu Kučerové konečky prstů.
49:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #16 Markéta Zeisková (5:5).
49:06
Waloszková toho moc neviděla a Dobruška srovnává.
46:20
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
46:20
Hosté budou mít šanci vyrovat, zahrají si první přesilovku.
44:45
Dobruška v tlaku.
43:14
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (5:4).
43:14
Pasivní hra se domácím nevyplatila a Dobruška se vrací do hry.
36:43
Špačková fotbalově odkopává za mantinel.
36:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #19 Lucie Giecková (5:3).
36:03
Kučerová z vlastní poloviny proběhla až před Špačkovou a zapisuje si hattrick.
35:30
Osamocená Marečková neproměnila.
33:55
Špačková vyráží maskou nebezpečnou střelu Marečkové.
33:02
Pěkná individální akce Pastuškové, její střela byla zablokována.
32:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (4:3).
32:12
Teď uz se to vydařilo, Kadlecová posílá Torpedo do vedení.
31:32
Rodící se přečíslení zastavila obránkyně Dobrušky.
29:44
Dva zákroky po sobě pro domácí brankářku.
20:01
Druhé buly znova pro Dobrušku a po pár vteřinách zákrok Waloszkové.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:9
20:00
17:20
Hraje se stále ve velkém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu.
15:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:3).
15:40
Nechytatelně pod víko srovnává Peterová.
14:15
Vzápětí mohlo jít Torpedo do dvougolového trháku, přečíslení 2 na 1 vychytala Špačková.
14:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #93 Terezie Šešulková (3:2).
14:05
Přesná střela o tyčku od Kučerové, dává svou druhou branku.
14:00
Střela Glasové z dobré pozice zblokována.
13:14
Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
13:14
První dnešní přesilovku mají k dispozici domácí hráčky.
11:56
Šešulková předvedla své umění, když se šikovně prokličkovala až do zakončení, tam už přesnost scházela.
10:28
Bartošová o kousek míjí.
09:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (2:2).
09:13
Brankové hody v první třetině pokračují, tentokrát se Natali Kalábová nemýlila a vymetla horní růžek.
08:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:2).
08:38
Nedáš dostaneš a Dobruška si bere vedení brzy zpět.
08:00
Fantasticky teď vychytala Natali Kalábovou.
07:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (1:1).
07:18
Po chvilce máme vyrovnáno, střelu Kučerové nejprve Špačková chytla, ale poté míček nějakým záhadným způsobem doskákal za její záda.
06:52
Natali Kalábová těsně míjí levý růžek.
05:00
Špačková pozorná při střele z poloviny.
04:29
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (0:1).
04:29
Začátek z obou stran hodně aktivní a přináší také první branku na konto hostujícího týmu. Poláčková se trefuje přesně k tyči.
02:30
Poláčková tečuje o kousek mimo.
01:45
Šance Kalábové také lapena.
01:05
Marečková v úniku těsně míjí levou tyč, chyběly centimetry.
00:45
Také Waloszková na opačné straně poprvé zasahuje.
00:15
První zákrok pro Špačkovou, nebyl zrovna jednoduchý.
00:01
Úvodní buly pro hosty z Dobrušky. Ihned ovšem o míček hráčky přišly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Šimon Czernek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Eva Sobotová, Natali Kalábová, Lucie Giecková, Niki Kalábová, Marika Marečková