4:2
4:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Panthers Praha 11:6
3. Ondřej Kuhajda, 14. Hynek Mošna, 20. Filip Štědrý, 21. Pavel Šimeček, 26. Pavel Šimeček, 27. Michal Fuchs, 29. Patrik Med, 43. Jiří Čížek, 48. Matěj Švácha, 57. Pavel Šimeček, 60. Jiří Čížek - 7. David Mašát, 8. Vojtěch Wojnar, 24. Jakub Žiška, 35. Matěj Vavroušek, 43. Vojtěch Wojnar, 50. Petr Škoda; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Daniel Dolák 20 - Jan Buzík 11; po třetinách: 3:2, 4:2, 4:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska bylo klíčové, že jsme tlak soupeře v první třetině paradoxně zvládli se skóre 3:2 pro nás, navíc jsme přidali na začátku druhé třetiny další branku. Soupeř se pak více zaměřoval na útočení a my jsme velmi dobře využívali okýnek v jejich obraně. Nicméně skvělí diváci dnes viděli velmi kvalitní utkání. Díky za podporu a soupeři za zápas.
Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí):
Dnes jsme dostali lekci z produktivity, kdy soupeř trestal opravdu každou chybu, zatím co my nejsme schopni trefit pomalu ani bránu. Musíme začít zlepšením individuálního výkonu a přístupu, pokud chceme vyhrávat a předvádět uspokojivé výkony. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #70 Lukáš Porazil (11:6).
57:34
Oba týmy v plném počtu, pokračujeme ve hře  6 na 5
57:15
Hosté znovu v pěti, ale nemůžou se dostat k balonku
56:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (10:6).
55:34
Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
55:34
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
54:35
Na druhé straně se do dobré střelecké pozice dostal Mašát, naštěstí pro slávisty nezamířil dobře
50:45
Huleš vystihl nahrávku hostů a dostal se do přečíslení 2 na 1. Přihrávkou vybídl ke střele Blažka, který ale netrefil branku Panthers
49:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #34 Jan Buzík (9:6).
49:09
Panteři ale i tentokrát rychle odpovídají a drží se na dostřel. Buzík už nám dnes několikrát předvedl, jak skvěle zvládá výhozy, ze kterých už bylo několik nebezpečných brejků. Tentokrát už jeho výhoz dokázal využít Škoda a přesnou střelou překonal Doláka
47:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (9:5).
47:23
:Po spolupráci dvojice juniorů Švácha, Rapp zvyšuje prvně jmenovaný na 9:5
46:59
Mošna zkoušel freestylové zakončení, balonek mu sjel ale z čepele
43:12
Za Dolákem zńovu zvonila tyč, dnes myslím už po třetí. Domácí brankář má branku evidentně dobře postavenou
42:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar bez asistence (8:5).
42:59
Ale na druhé straně po chybě domácích bleskově odpovídá Wojnar a je to znovu pouze o 3 branky
42:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (8:4).
42:28
Rychlá přesilovková kombinace a po krosu od Fuchse zvyšuje na 8:4 Jirka Čížek
41:59
Ve dvou velkých šancáh byl Mikolášek, ale oba pokusy skončily vysoko nad brankou
41:16
Hosté zahrozili v oslabení, za Dolákem cinkla tyč jeho branky
41:08
Blažek střílí z dálky, Buzík připraven
40:53
Vyloučen hráč #2 Přemysl Vávra družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:21
Hosté zachytili domácí rozehrávku a šli 2 na 1. První šanci likviduje Dolák, o několik sekund později končí další střela nad brankou
35:42
Pantery vstřelená branka viditelně povzbudila. Za Dolákem teď zazvonilo břevno
34:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek bez asistence (7:4).
34:54
Přibližně 10 metrů od branky si našel balonek Vavroušek a přesnou střelou snižuje na 7:4
34:05
Po delší době zasahuje i Dolák, bezpečné kryje střelu od mantinelu
33:16
DAlší pokus Meda byl tentokrát zablokován a končí vysoko nad brankou
32:15
Další velká šance slávistů, Čížek přiťukl před brankou balonek Malkusovi, jeho střelu z první Buzík skvělým reflexem vyrazll
31:55
Teď zase aktivním presinkem dostali Panteři pod tlak domácí hráče, ale ti se nakonec dokázali ubránit
30:44
Domácím teď vychází skoro vše. Po další hezké akci byl před Buzíkem sám Huleš, tentorkrát ale hostujícího brankáře nepřekonal
28:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #8 Jakub Mikolášek (7:3).
28:46
Další povedená kombinace domácích. Mikolášek proběhl podél mantibelu a sklepl balonek za sebe na střed na nabíhajícího Patrika Meda. Ten z první zvyšuje na 7:3
27:21
Vzápětí promáchl před odkrytou brankou další krosovou přihrávku Pavel Šimeček
26:41
Timeout Panthers Praha
26:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (6:3).
26:41
Domácí aktivním napadáním dostali hosty pod obrovský tlak, a skončilo to přihrávkou na slepo před vlastní branku. Tam se k balonku dostal Michal Fuchs a překonává buzíka a zvyšuje tak na 6:3
25:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #99 Jan Huleš (5:3).
25:15
Krásná kombinace domácích, po přihrávce Huleše uklízí Šimeček balonek do prázdné branky
23:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #22 David Chochlovský (4:3).
23:55
Až teď skončila za jeho zády střela Žišky a hosté se znovu dorahují na jednu branku
22:30
Teď dvakrát zahrozili Panteři, ale Dolák zatím pozorný a chytá
20:54
Vzápětí byl ve velké šanci Mikolášek, ale Buzíka tentokrát nepřekonal
20:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:2).
20:14
Výborný vstup domácích do 2. třetiny a po brance Šimečka odskakují do dvougólového vedení:
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
19:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (3:2).
19:55
Domácí dobře rozehrávají volný úder a Štědrý posílá domácí do vedení
19:45
Hezká střela Michala Fuchse od mantinelu, Buzík připraven
17:16
Žiška střílel z otočky, Dolák i přes to, že toho moc neviděl, tak dokázal jeho střelu vyrazit
15:56
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Nejdříve šance Panthers po pěkné kombinaci. Na druhé straně se vydával do brejku Blažek, ale na poslední chvíli byl zastaven. Na druhé straně se zase před Doláka dostal Ježek, domácího brankáře ale nepřekonal
13:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:2).
13:29
Vzápětí ale Panthers nepohlídali rychlou rozerhávku volného úderu od slávistů. Kros Mikoláška z první uklidil do branky Hynek Mošna