2:0
2:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Sokol Chlumec nad Cidlinou A 4:3
5. Matěj Šmétka, 10. Matěj Šmétka, 13. Jáchym Kubíček, 17. Jan Pospíšil - 16. Tomáš Trefil, 20. Tomáš Schejbal, 21. Matěj Nechvíl; rozhodčí: Petr Rauer - Eduard Hlávka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Koudelný 9 - Daniel Krejča 9; po třetinách: 2:0, 2:3;
24:00
Střely ve 2. části: 4:8
24:00
20:46
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #20 Matěj Nechvíl bez asistence (4:3).
19:06
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #19 Tomáš Schejbal, asistoval #12 Viktor Maxa (4:2).
16:30
Zápas začíná nabírat na otáčkách
16:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #12 Jan Pospíšil bez asistence (4:1).
15:03
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #10 Tomáš Trefil, asistoval #20 Matěj Nechvíl (3:1).
14:52
Chlumec tlačí
14:21
Trestné střílení družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A neproměnil #7 Milan Dvořák.
12:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #13 Jáchym Kubíček, asistoval #24 Tomáš Pohanka (3:0).

09:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #12 Jan Pospíšil (2:0).
08:00
Moláček skvěle využil své fyzické parametry a odebral protihráči míček z čepele
07:20
Orlicko-Třebovsko vůbec nepouští k míčku soupeře
04:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka bez asistence (1:0).
00:52
Vyloučen hráč #67 Matěj Moláček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Rauer a Eduard Hlávka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou A: brankář: Daniel Krejča; hráči v poli: Matyas Alex Müller, Radek Kysilka, Milan Dvořák, Tomáš Trefil, Matěj Nechvíl