0:0
1:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - EAV SK Jihlava 1:3
50. Linda Hyksová - 8. Tereza Vytisková, 45. Markéta Jašková, 59. Tereza Vytisková; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 0:1 + Kateřina Bícová 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 17 - Daniela Václavková 17; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:2;
Komentář domácích:
Komentář hostů Kittler Martin (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
58:23
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (1:3).
58:23
Po chybě domácích se hráčky Jihlavy vydaly 2 na 1 a připisují si třetí gól.
57:54
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
52:34
Vyloučen hráč #35 Veronika Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
52:34
Hattrick si zahraje další přesilovku, po faulu na Hyksovou má možnost upravit skóre ve svůj prospěch.
52:27
V.Schindlerová dala výbornou a přesnou přihrávku přes celé hřiště na Hyksovou, její střelu ale Václavková vyráží.
51:08
Vstřelený gól domácím vrátil víru v body a pokračují v trápení hostujících hráček.
49:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (1:2).
49:44
A Hattrick se po několika střelách konečně odměnil gólem, Hyksová hostující gólmance nedala šanci!
47:58
Rozenbergerová ve střelecké příležitosti přímo před bránou, střela zblokována.
47:10
Slováková s Praxovou obklíčili bránící hráčku Jihlavy a vybojovali míček, zkouší se prosadit.
45:10
Rychlé akce na obou stranách, Hattrick se snaží snížit brankový rozdíl, běhavá Jihlava ale využívá každého získaného míčku k protiútoku.
44:48
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (0:2).
44:08
A máme tu druhou branku zápasu, Jihlava navyšuje svůj náskok.
42:45
Kapitánka Skřivánková připravila hned několik velkých šancí pro spoluhráčky, Jihlava však útoky zvládla úspěšně odrazit.
41:35
Hned dva skvělé zákroky Vanďurkové, kdy na ní z blízkosti střílela Bicová z Jihlavy.
40:30
Domácí hráčky do toho vlítli ve velkém, bojují o míček neustálým pressingem.
40:01
Závěrečná a rozhodující třetina byla právě zahájena.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:14
Kotlářová vybojovala míček zpoza branky, Růžičková sama před bránou ale trefuje gólmanku.
37:48
Obrovská šance domácích, Štěrbová vybojovala míček na mantinelu a přihrává před bránu, Hyksové však míček sjel z hokejky a vyrovnání se nekoná.
36:43
Slováková fantasticky předbíhá hráčku Jihlavy a dává tak další šanci domácím k vyrovnání.
34:59
Tvrdou střelu Růžičkové schytává bek hostí.
34:18
Hattrick se snaží rozjet útočnou akci, Jihlava je ale nechce pustit ani ke středu.
32:12
Slováková sama běžela na gólmanku Jihlavy, ta ji ale nedala šanci zakončit.
30:43
Macejáková se statečně dostala sama přes celé hřiště, neměla však oporu a míček ztrácí.
28:21
Hostující pod tlakem dělají chyby, za které je Hattrick trestá kanonádou střel, zatím však stále žádná neprošla za záda gólmanky Václavkové.
27:04
Hyksová v několika příležitostech trefuje pouze gólmanku hostí, pokusy domácích nepřestávají.
26:42
Hráčka domácích M.Schindlerová skvěle blokuje střelecké pokusy hostí.
26:00
Hráčky z Jihlavy se nenechají zastrašit, využívají každé chyby domácích k protiútoku.
24:47
Hattrick napadá a snaží se zmocnit míčku všemi silami, hra je v rychlém tempu.
22:58
Samostatný únik jihlavské hráčky se nezdařil, domácí Vanďurková střelu chytá.
21:50
Hosté hrají v plném počtu, domácímu Hattricku se nepodařilo využít celé 4 minuty přesilové hry.
21:20
Míček zpět u domácích a vidíme první střelu v přesilové hře, mířila však pouze do gólmanky hostí.
20:45
Hráčky Jihlavy se ujaly míčku a míří i přes oslabení na útočnou půli.
19:51
Posledních pár sekund do konce třetiny, skóre nejspíš zůstane stejné i do další.
19:24
Domácí hráčky zkouší různé kombinace, Jihlava se stále úspěšně brání.
19:00
Je ohlášena poslední minuta 1.třetiny.
18:55
Hattrick se dobývá k brance Jihlavy, zatím však neúspěšně.
18:30
I přes přesilovku domácích jsou zatím aktivnější hosté.
17:50
Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2+2 minuty za hrubost.
17:50
Domácí Hattrick si zahraje přesilovku.
15:50
O něco více práce má zatím gólmanka domácích Vanďurková.
15:20
Hra se přesouvá ze strany na stranu, můžeme vidět spoustu střel v podání obou týmů.
07:55
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #77 Agáta Kalinová (0:1).
07:55
Hráčky Jihlavy využily protiútok a postaraly se tak o první branku v utkání.
02:45
Nebezpečná útočná akce hostí končí míčkem mimo hřiště.
01:41
První střelecká akce v podání Hattricku byla zblokována.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Kateřina Bícová, Tereza Vytisková, Agáta Kalinová, Veronika Krčálová
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Nikola Vanďurková; hráči v poli: Sabina Slováková, Veronika Rozenbergová, Michaela Schindlerová, Veronika Praxová, Zuzana Wilczek