0:3
0:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Bulldogs Brno 0:6
10. Adam Vágner, 25. Adam Vágner, 34. Petr Vaverčák, 36. Adam Zukal, 48. Jakub Hanzelka, 50. Dominik Papica; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Tomáš Týc 6 - Martin Koudelka 13; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:2;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes je hodnocení velmi jednoduché. Udělali jsme laciné ztráty, které soupeř nekompromisně trestal, my si naopak s kvalitní obranou nedokázali poradit a to ani v početních výhodách. Je to pro nás další motivace být lepší, abychom zažívali příjemnější pocity na konci zápasu. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
Těší mě, že v dnešním utkání jsme prodali naši silnou stránku, která nám zajistila 3 body. Bohužel jsme se v mnoha věcech ztráceli, ale od 2.třetiny jsme detaily postupně zlepšovali. Dnes krásné 3 body juniorů a mužů, výborná nula našeho brankáře, který nás držel, a teď už jen odpočinek na zítra. Děkuji soupeři za utkání, hráčům za dnešní výkon a mockrát děkuji našim skvělým fanouškům! AVÉ BULLS :)
P.S. Zdravím mužský tým a gratuluji k bodovému zisku!
60:00
Střely ve 3. části: 4:5
60:00
58:29
Bergmanův backhand pouze do boční síťky Koudelkova království.
57:23
Týcův krásný zákrok proti Svatoňovi.
56:11
Vágner a jeho pokus s překvapivou střelou na domácího Týce letí mimo boleslavskou branku.
53:42
Hosté ubránili i čtvrté oslabení.
53:41
Za poslední přesilovku domácí hráči vyslali na Koudelku tři střely - bohužel všechny pokryté.
51:42
Vyloučen hráč #68 Lukáš Oravec družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:42
Další šance pro domácí na vstřelení prvního gólu. Bolka opět v přesilové hře.
49:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #80 Dominik Papica, asistoval #13 Martin Ján Osuský (0:6).
49:57
Únik brněnských, Osuský - Papica se zasluhují o navýšení vedení na 0:6.
47:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka, asistoval #5 Petr Vaverčák (0:5).
47:49
Hosté dnes při chuti, Hanzelka se prosazuje v oslabení svou samostatnou akcí na Týce.
46:25
Vyloučen hráč #12 David Zemánek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
46:23
Třetí přesilová hra pro domácí.
45:41
Hendrychova další neproměněná střela.
44:53
Kalousek doráží - Týc má balonek pod kontrolou.
43:09
Fišera vysílá další střelu na Koudelku, ten je ale opět bezchybný.
42:48
Brněnští ubránili své oslabení.
40:48
Vyloučen hráč #24 Jakub Hanzelka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
40:48
Bolka si zahraje další přesilovou hru.
40:00
40:00
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál tým domácích.
40:00
Střely ve 2. části: 3:4
40:00
38:27
Vágnerovi se podařilo dostat balonek za záda Týce, který však pouze projel před brankovou čárou. Domácí tak měli štěstí.
38:11
Akce vymyšlená Dubnem přišla vniveč, Šourek netrefuje naservírovaný balonek.
35:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (0:4).
35:55
Domácí Feigl přišel o balonek před svou brankou a Zukal proměňuje další šanci pro Brno.
33:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák z trestného střílení (0:3).
33:40
Brněnští zvyšují skóre dnešního zápasu na 0:3. Vaverčák dostal příležitost a provedl krásný florbalový tríček na Týce.
33:39
Pužman fauloval brněnského hráče a umožnil mu tak trestné střílení.
31:49
Ani Fišerova další ostrá střela nekončí za zády Koudelky.
29:56
Nevyužitá standardka Bolky.
28:11
Týc v pozoru, Hanzelka prověřuje jeho schopnosti.
27:02
Feigl v šanci, jeho střela kounčí pouze v Zemánkovi.
25:46
Pužman přerušuje další akci hostí vpřed na Týce.
24:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #84 Adam Zukal (0:2).
24:18
Navýšení brněnského vedení - z brejku se trefuje Vágner.
22:14
Druhá třetina začala ve velmi vysokém tempu.
21:44
Hostující tým ubránil své oslabení.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
Střely v 1. části: 6:3
20:00
19:44
Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:44
Domácí si zahrají svou první přesilovou hru.
19:05
V obrovské šanci Fišera, vysílá ostrou střelu zblízka na Koudelku - ten vyráží.
18:31
Svatoň zastavuje rozjetou akci Bolky.
16:12
Další zákrok hostujícího brankáře, tentokrát prudká střela od Kostrouna.
15:16
Tečovanou střelu Dubna - Koudelka vyráží.
13:29
Vidaillacova střela putuje pouze do těla Kostrouna.
10:54
Hendrychova prověrka golmana Koudelky.
09:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #75 Richard Kalousek (0:1).
09:00
Brno jde do vedení. Skóre dnešního utkání otevírá Vágner.
07:26
Přihrávka na Veneru zpoza branky, tomu se ale zasekla florbalka a tuto obrovskou šanci promarnil.
05:44
Osuský v šanci na obranné polovině Bolky - Šourek tento útok zastavuje.
04:22
Domácí nenechávají Brno příliš dlouho na balonku.
03:12
První Pužmanova střela přímo na brněnského golmana Koudelku.
02:08
Po ztrátě balonku hostujícího týmu vybíhá dopředu Bruntz.
01:01
Venera na zemi, ale o balonek bojuje dál.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Filip Mazáč, Michal Veselovský, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben
00:00
Přejeme krásný sobotní večer všem našim divákům! Vítejte u dnešního utkání CE ligy juniorů mezi domácím týmem Předvýběr.CZ Florbal MB a týmem hostí Bulldogs Brno.