1:2
3:1
0:1

Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6p
16. Ondřej Duben, 34. Martin Feigl, 42. Štěpán Hendrych, 43. Martin Feigl, 57. Aleš Chmelař - 2. Vojtěch Jahoda, 15. Ondřej Soják, 35. Marek Habler, 40. Marek Habler, 53. Matyáš Ostrý, 62. Marek Mitáš; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4 + Jakub Hart OS:3; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Veselý 17 - Daniel Hampl 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Pro nás teď celkem těžký období, i přes to, že celkové výkony nejsou špatné, tak se trápíme střelecky. Myslím, že v utkání jsme si vytvořili dostatečné množstí šancí na to, abychom ho zvládli. Musíme být trpělivý a jsem přesvědčený o tom, že se to zlomí. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Menšík Jan (Trenér):
Pro nás dnes velice důležité body, kde jich mohlo být i o jeden více, kdybychom byly sebevědomější v přesilovkách. Po dlouhé době se dnes u nás projevila lepší produktivita, díky které jsme dnes utkání dotáhli v náš prospěch. Navíc jsme dnes i včera byly ve velmi mladé sestavě a tímto bych chtěl kluky za celý víkend pochválit. Nicméně, máme pořád na čem pracovat a nesmíme polevit. Díky soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:23
61:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #34 Marek Mitáš, asistoval #20 Matyáš Ostrý (5:6).
61:23
Je rozhodnuto. Hendrychovi upadla hokejka v předbrankovém prostoru, toho hosté využívají a proměňují zápas ve svůj prospěch.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
Základní hrací doba nestačila pro rozhodnutí utkání a tak půjde zápas do prodloužení.
56:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #55 Štěpán Hendrych (5:5).
56:48
A je vyrovnáno! Chmelař po pár vteřinách na hřišti střílí gól.
55:23
Bergman po srážce s Pužmanem zůstává ležet na zemi. Hra je přerušena.
54:45
Synek sám proti Veselému trefuje břevno.
52:48
Zapomenutý Hart prudkou střelou trefuje tělo Hampla.
52:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý z trestného střílení (4:5).
52:06
Rozhodčí nařizují trestné střílení.
52:05
Dorážku hostí na poslední chvíli vyrazil Veselý nohou.
49:57
Duben ve skvělé individuální akci udržel balonek na čepeli a uklidnil hru.
48:49
Hra oproti předcházejícím třetinám nabrala velmi vysoké tempo.
47:45
Bergman v obrovské šanci trefuje jen tělo Hampla.
44:18
Šourek po prudcé přihrávce Hendrycha dokázal zpracovat balonek a prověřit brankáře hostí.
43:37
Domácí tlačí Brno na jejich obranné polovině a vysílají jednu střelu za druhou.
42:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #97 Jakub Hart (4:4).
42:11
Feigl si připisuje druhou branku zápasu a vyrovnává stav utkání.
41:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #45 Filip Bergman (3:4).
41:27
Bergman našel Hendrycha před brankou hostí a ten prudkou střelou poslal balonek až za záda Hampla.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
39:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #10 Patrik Synek (2:4).
39:59
V poslední vteřině proskákal balonek až za záda Veselého.
38:46
Špačkovu střelu zastavuje až brněnský brankář.
36:48
Polovina přesilovky domácích pryč a zatím jsme nebyli svědky žádné větší šance.
35:48
Vyloučen hráč #50 Tobiáš Stránský družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky.
34:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #38 Lukáš Boček (2:3).
34:12
Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, hosté jdou opět do vedení.
33:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #33 Jakub Šourek (2:2).
33:46
Domácí po tlaku na útočné polovině využívají přesilovku.
32:37
Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
32:25
Bergman prověřil Hampla ze sřely z první.
26:49
Boleslav v plném počtu.
26:38
Bolka neskutečně brání celé oslabení a nedává Brnu moc šancí.
26:15
Šourek v obrovské šanci, kdy se dostal až před Hampla nakonec uklouzl a tak Brno opět na balonku.
24:49
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
24:49
Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
24:49
Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB - osobní trest.
24:49
Po zmatku na hřišti a dlouhé debatě rozhodčích s oběma týmy si hosté zahrají přesilovku 5 na 3.
23:04
Bolka v plném počtu.
21:40
Soják míjí branku. Domácí budou rozehrávat.
21:04
Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:50
Bolka zavřela Brno v jejich obraném pásmu.
15:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:2).
14:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #10 Patrik Synek (0:2).
14:25
Boleslav inkasuje další branku, brno využívá přesilovku.
12:57
Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
12:57
Uvidíme i přesilovku hostí. Šourek si půjde sednout za sekání.
10:56
Boleslavi se zatím nepodařilo dostat k žádné větší akci.
09:42
Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
09:42
Bolka si zahraje po ostrém faulu Ostrého přesilovku.
08:45
Bergman zastavuje další akci hostí.
07:15
Kostroun našel Harta v předbrankovém prostoru, bohužel pro domácí Hampl bezchybný.
06:10
Hart prověřil Hampla.
05:54
Kostroun  marně hledal spoluhráče před brankou soupeře.
03:55
Pužman zastavuje další Jahodovu povedenou střelu.
03:13
Boleslavi se zatím nedaří přejít středová čára.
01:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #2 Vojtěch Jahoda, asistoval #62 Vojtěch Gut (0:1).
01:50
První střela hostů a je z toho první branka utkání.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Jan Zouhar, Lukáš Boček, Marek Habler, Patrik Synek
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben