1:4
4:3
- : -

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 7:10
2. David Mašát, 8. Vojtěch Wojnar, 33. Matouš Hrubý, 47. Jan Kšír, 50. Matěj Vavroušek, 53. Jan Kšír, 59. Petr Škoda - 5. Petr Tůma, 10. Miloš Vojtíšek, 17. Miloš Vojtíšek, 33. Martin Šimek, 38. Miloš Vojtíšek, 38. Adam Balík, 40. Lukáš Koukol, 52. Martin Šimek, 52. Petr Tůma, 60. Martin Poláček; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + John Adam Hodek OS:1 + Ladislav Vorel 4; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Kobza 11, Jan Buzík 4 - Lukáš Brož 21; po třetinách: 2:3, 1:4, 4:3;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Ztráty ztráty a zase ztráty! Náš decision making a nezodpovědnost s míčkem je trestní, což generuje právě výše uvedené ztráty. Do příště musíme tyto věci vylepšit, abychom pomýšleli na vytoužené vítězství. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Pro nás velice důležité vítězství, tímto však nekončí a musíme pokračovat dál, abychom se dostali do play-off. Chtěl bych poděkovat svým hráčům za výborný výkon po celé uktání. Děkujeme soupeři za skvělý zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #20 Adam Balík (7:10).
58:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #20 Jakub Žiška (7:9).
55:57
Timeout Panthers Praha
54:32
Napětí v hale roste a i samotná hra se vyostřuje. Mám strach z pozápasových emocí.
52:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #73 Dominik Hudec (6:9).
52:38
Pohotová rozehrávka domácích přináší další gól.
51:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (5:9).
51:14
Tůma vystřelil mezi nohama kapitána domácích a zajišťuje pohodlné vedení svému týmu.

51:02
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #87 Jakub Sklenář (5:8).
49:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #27 Antonín Ježek (5:7).
48:00
Ježek trefuje pouze blok.
46:55
46:55
Tak konečně se domácím podařilo.
45:50
Střelnice jak na matějské pouti, ale pomyslnou růžičku se jim nedaří vystřelit.
44:03
Panthers si vytvářejí skvělé šance, bohužel většina střel končí mimo branku.
39:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lukáš Koukol, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:7).
37:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #28 Martin Poláček (3:6).
37:38
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:5).
32:54
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (3:4).
32:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #25 Petr Škoda (3:3).
32:01
S touto třetinou se toho hodně změnilo. Ze zápasu bez emocí se stal možná až zbytečně vyhrocený zápas a zároveň s tím hra hodně nabrala na tempo.
28:36
Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
28:36
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost.
28:36
Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha - osobní trest.
28:11
Daňek se pokusil golmana hostí přehodit.
26:07
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
26:07
Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
16:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (2:3).
15:00
Wojnar pálí rovnou do připraveného bloku.