2:0
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:0
1. Otto Völgyi, 5. Jan Jiran, 9. Jiří Lhotský, 17. Jiří Lhotský, 28. Otto Völgyi, 33. Matěj Schöniger, 36. Jiří Lhotský; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera 22 - Vojtěch Petera 42; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:0;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Kvalitní rychlé utkání, které jsme rozhodli v úvodní části a poté zápas kontrolovali. Pochvala za zodpovědný výkon po celé utkání. Děkuji soupeři za solidní hru.
Komentář hostů Hebelka Roman (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 16:5
45:00
44:30
Vyloučen hráč #9 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
Emlar přirazil soupeře na stolek a je odměněn dvouminutovým trestem.
40:35
Máme štěstí, že má hala strop, jinak bychom po Hejnově střele hledali míček až na parkovišti před halou.
35:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #7 Patrik Adámek (7:0).
35:20
Opět souhra Lhotský - Adámek. Nádherná podívaná.
35:16
Emlar prováhal velkou šanci.
32:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schöniger bez asistence (6:0).
32:06
V hledišti už můžeme vidět i superligového hráče, odchovance IBK Holice, Jakuba Šimáka. Zdravíme.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:9
30:00
28:02
Adámek opět ukázal precizní cit pro míček. Jak říkával Míra Bosák ve FIFA 13 - dokonalá symbióza.
27:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Otto Völgyi, asistoval #77 Tobias Jung (5:0).
25:54
Nepříjemná srážka přímo stolkem, oba hráči jsou doufeme v pořádku.
24:50
Hebelka zachytil špatnou rozehrávku, první gól pro Rtyni ale nezařídil.
23:00
Hra je vyrovnaná.
21:28
Rozhodčí Hrdlička rázně domlouvá hráči Jaroměře.
16:24
16:24
Adámek v rohu zamotal soupeře jako pekař housku a připravil střeleckou pozici pro Lhotského - 4:0.
10:02
Adámek je kopyto a bekhendem přestřelil bránu. Posíláme klíčenku.
08:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský z trestného střílení (3:0).
08:04
Lhotský bekhendovou kličkou proměnil trestné střílení.
07:16
Vyloučen hráč #16 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #18 Richard Kutík (2:0).
04:19
Jaroměř využila rychlý přechod do útoku a odskakuje na rozdííl dvou branek.
00:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Otto Völgyi, asistoval #2 Adam Klobučar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Lukáš Hejna, Ondřej Řehák, Filip Kulda, Adam Vejrek