2:3
0:2
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:9
21. Jiří Dorazil, 27. Jan Adam Tuček - 6. Tadeáš Hoch, 8. David Sedláček, 10. Tadeáš Hoch, 12. Tadeáš Hoch, 16. Tadeáš Hoch, 25. Martin Vavřina, 27. Martin Vavřina, 38. David Přibil, 44. Daniel Málek; rozhodčí: Radek Šafář - Martin Kohoutek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Němčanský ? - Jakub Pechura -2; po třetinách: 0:4, 2:3, 0:2;
45:00
43:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek bez asistence (2:9).
43:17
Timeout K1 Florbal Židenice
37:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #75 Martin Vavřina (2:8).
30:00
30:00
26:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (2:7).
26:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #24 David Sedláček (1:7).
24:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #8 David Přibil (1:6).
20:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Jiří Dorazil, asistoval #15 Martin Peitl (1:5).
18:42
Vyloučen hráč #16 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
15:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Tadeáš Hoch, asistoval #53 Damian Jelínek (0:5).
15:00
15:00
11:29
09:19
07:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #39 Daniel Málek (0:2).
05:49
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šafář a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: David Sedláček, Libor Kuba, Tadeáš Hoch, Tomáš Světlík, František Blažek