2:1
2:5
1:0

FBC ROKYCANY - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 8:7p
2. David Kozelka, 10. Lukáš Bendek, 17. Lukáš Bendek, 28. Václav Hajšman, 33. David Kozelka, 44. Denis Vitouš, 48. Martin Fiala, 61. Lukáš Bendek - 8. Karel Eichler, 38. Šimon Jonáš, 41. Matyáš Moller, 41. Marek Zíka, 55. Karel Eichler, 57. Filip Rybnikár, 59. Filip Rybnikár; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:3 + Matyáš Moller 4; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Štochl 12 - Jaroslav Jůna 19; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:5, 1:0;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Dnes jsme ztratili jasně vyhraný zápas a jeden bod do tabulky. Každopádně jsme předvedli výkon hodný kvalit našeho týmu a doufám, že na něj navážeme i v dalším kole. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Věděli jsme, že to nebude nic lehkého a to se potvrdilo. Chválím hru soupeře, první dvě třetiny chtěli o poznání více vyhrát než my. My jsme ve třetí části stáhli hru na 2 formace a přineslo to své ovoce. Za třetí dějství patří klukům díky + hra v 6. Díky všem za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
60:50
60:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (8:7).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 4:8
60:00
59:26
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hra na zemi.
58:34
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Filip Rybnikár, asistoval #5 Jiří Paďourek (7:7).
56:24
54:52
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #29 Karel Eichler, asistoval #16 Filip Rybnikár (7:5).
47:38
Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
47:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #39 David Kozelka (7:4).
43:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #39 David Kozelka (6:4).
40:53
Timeout FBC ROKYCANY
40:53
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Marek Zíka, asistoval #5 Jiří Paďourek (5:4).
40:35
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #92 Vojtěch Porazil (5:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
37:30
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #44 Matyáš Moller (5:2).
32:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #4 Lukáš Bendek (5:1).
32:09
Vyloučen hráč #5 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky.
27:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:1).
18:35
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost.
16:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #25 Martin Fiala (3:1).
15:04
Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
15:04
Ale i na domácí straně se bude vylučovat.
12:45
Vyloučen hráč #96 Matěj Soukup družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání.
12:45
Máme tady první vyloučení a tím první přesilovku domácích.
10:51
Zápas začíná mít vysoké obrátky, co se faulů týče.
09:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (2:1).
07:48
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #29 Karel Eichler, asistoval #5 Jiří Paďourek (1:1).
07:34
Hra je ve velice vysokém tempu.
01:34
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (1:0).
01:34
Hajšman vypíchl balonek, nahrál na střed na Kozelku a ten  se nemílil.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Vojtěch Pekárek, Václav Hajšman, David Kozelka, Martin Fiala