2:1
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
17. Robert Petr Koudelka, 32. Antonín Votava, 38. Robert Petr Koudelka, 56. Antonín Votava, 59. Antonín Votava - 13. Marek Cígler, 16. Vojtěch Krupička, 30. Vojtěch Krupička, 60. Radek Drba; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Josef Šedivý 33 - Viktor Hejna 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Šindelář Milan (Asistent trenéra):
Z naší strany opatrný a nervozní začátek. Celá první třetina nebyla z naší strany dobrá. Ale postupně šel náš výkon nahoru, který gradoval ve třetí třetině. Myslím, že jsme si šli za vítěztvím. Klukům patří velký dík jak makaj.

Díky za utkání
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí):
Chyběla nám dnes trpělivost a vyspělost ve 2. třetině, kdy se zápas lámal. Soupeři se povedlo dostat do hry a my zbytečně znervózněli. To se promítlo v našem zakončení, což ve výsledku rozhodlo utkání. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:14
60:00
59:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #53 Josef Sedláček (5:4).
58:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #73 Adam Sláma (5:3).
58:40
Sparta v šesti
56:26
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #88 Marek Navrátil (4:3).
55:43
Votava převzal Navrátilovu přihrávku, protlačil se podél mantilelu a dostává Chodov do vedení
46:57
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky.
46:33
Zlesák vysílá dalekonosný projektil, zastaven sparťanskou obranou.
44:25
Jambor s Kafkou si přihrávajjí vzduchem, přesnému zakončení moc nechybělo..
42:22
Ke střelbě se ale první formace dostává až při hře 5 na 5
40:01
I třetí část začíná Chodov v početní výhodě.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
39:52
Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:52
Bláha sroloval staršího z Bezpalců a jde si sednout.
37:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #73 Adam Sláma (3:3).
37:19
A je vyrovnáno. Sláma našel Koudelku a ten dnes podruhé trefuje.
35:20
Na obou stranách proběhl přelet přes mantinely na hraně zdraví, zatím bez vyloučení.
32:22
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #83 Antonín Votava.
31:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (2:3).
31:32
Ondřej Štefek obral ve středním pásu, přihrává Kronovetrovi, který v plné rychlosti posouvá na Votavu. Po úspěšném sestřelu se všechny Spitfiry vrací na základnu
29:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #71 Radek Drba (1:3).
29:56
Krupička si vyběhl z rohu a Zlesák ho už nestihl pokrýt.
18:24
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
18:00
Krupička hasil Kronovetrův únik, půjde si sednout.
16:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #82 Vojtěch Petráň (1:2).
16:03
Třetí chodovská lajna opět odvedla skvělou práci. Petráňovu střelu ještě Golman vytáhl, ale tlak a spolupráce celé formace nakonec přinesla ovoce.
15:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #10 Jakub Kárník (0:2).
15:01
Krupička chtěl vystřelit, ale míček mu sklouzl z čepele mezi nohy Šedivého
12:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #64 Michael Petráň (0:1).
12:46
Sparta po dvou křižných přihrávkách z první využívá přesilovku
12:22
Votava v breaku, míjí
11:03
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
10:28
Třetí chodovská formace v obrovském tlaku na bránu hostí, Střílí nakonec bez gólu.