0:4
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:11
18. Ondřej Rejcha, 19. Lukáš Mucha - 12. Michal Fuchs, 14. Jakub Šedivý, 18. Filip Cipra, 27. Matěj Rapp, 32. Tobiáš Franc, 32. Matěj Rapp, 40. Matěj Švácha, 44. Matěj Švácha, 46. Michal Fuchs, 55. Matěj Švácha, 60. Matěj Švácha; rozhodčí: Petr Neumaier - David Scholz; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 36 - Patrik Urban 10; po třetinách: 2:3, 0:4, 0:4;
Komentář domácích Mühlfait Martin (Vedoucí):
Dnes jsme se sami dostávali pod tlak tím, že sme nebyli schopni udržet delší dobu balonek nejen v útočném pásmu, ale udržet ho vůbec. Soupeř zaslouženě zvítězil a my se z toho doufám do příště poučíme.
Děkujeme soupeři i divákům
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
První třetina z naší strany velmi nekoncentrovaná, od druhé už jsme předvedli velmi kvalitní výkon a postupně navyšovali náskok. Děkujeme soupeři, pořadatelům a velmi sympatické divácké kulise.
60:00
Střely ve 3. části: 4:16
60:00
59:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #67 Jakub Šedivý (2:11).
57:40
Vyloučen hráč #11 Jiří Říha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
57:03
Na straně hostů Olexa bojoval tvrdě o míček, bohužel ho ale nevybojoval
54:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (2:10).
51:25
Fuchs ztrácí balónek, ale hned si ho získává zpět
48:00
Plzenští hráči se snaží dorazit do brány, ale zatím bez úspěchu
45:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (2:9).
39:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (2:7).
36:48
Domácí teď s klidem ubránili přesilovou hru hostů
34:37
Vyloučen hráč #4 Štěpán Hájek družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:11
Kratochvílova brána cinká o sto šest
33:32
Plzeňský útočník rozezvonil Kratochvílovu tyč
31:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (2:6).
31:38
Mucha s Kocajem se dostávají před bránu, ale skončilo to sešláplým míčkem
31:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (2:5).
25:54
Vyloučen hráč #19 Jan Liška družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky.
18:36
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #83 Bilguun Ariunbuyan (2:3).
18:09
Domácí se snaží vyrovnat skóre, ale střela šla jen do tyčky
17:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #97 Tobiáš Franc (1:3).
17:05
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #18 Matěj Josef Kopřiva (1:2).
14:47
Franc se snaží dostat před bránu, ale Olexa kryje
13:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #78 Matěj Rapp (0:2).
13:16
Skvělý protiútok hostů, který končí nad bránou
11:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #36 Marek Fuchs (0:1).