6:1
- : -
FbC Plzeň

Florbal Ústí - FbC Plzeň 8:7
21. Marek Chroustovský, 22. Marek Kadlec, 46. Tadeáš Weber, 49. Jan Samuel Polák, 51. Jan Dobosz, 52. Jan Vondruška, 58. Matěj Macák, 59. Jan Dobosz - 14. Jan Šik, 20. Matěj Sobek, 30. Vojtěch Mrvík, 34. Matěj Sobek, 37. Adam Žežula, 38. Matěj Sobek, 54. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 19 - Filip Beran 31; po třetinách: 0:2, 2:4, 6:1;
Komentář domácích Merta David (Trenér):
Dnes jsme měli výborný vstup do utkání, kdy jsme první minuty utkání byli lepší, ale po našem vyloučení převzal soupeř iniciativu a byl naopak lepším týmem. Druhá třetina byla jako přes kopírák, kdy jsme začali výborně a postupně začali prohrávat osobní souboje a soupeř potrestal snad každou naší chybu a napadalo mu to tam. Třetí třetina z naší strany byla naprosto fantastická, kdy jsme jasně dominovali a chtěli utkání zvrátit v náš prospěch. Od všech hráčů bylo vidět, jako moc chtějí utkání otočit. Takto bychom měli hrát každé utkání a ne jen poslední třetinu dnešního utkání, ale rozhodně musím všechny pochválit za předvedený výkon. Děkuji sopueří za utkání a dále našim divákům, kteří vytvořili skvělu atmosféru.
Komentář hostů Klán Martin (Trenér):
Zápas nekončí po 40, ale 60 minutách.Bohužel.Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 19:6
60:00
60:00
Ústí se nakonec podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce!
59:24
Zápas je opět vyhrocený, Plzeň opravdu chce vyhrát
58:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #33 Jan Vondruška (8:7).
58:45
Ústí se poprvé za zápas dostává do vedení
57:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #50 Jan Tůma (7:7).
57:46
A máme opět vyrovnáno!
57:18
Vlach pálí z boku pouze do boční síťky
55:57
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #64 Jiří Levý (6:7).
51:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #48 Marek Chroustovský (6:6).
51:56
Máme vyrovnáno! Fanoušci jsou nadšení a atmosféra v celé hale se vylepšila
51:34
Hra už je opravdu vyhrocená
50:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #48 Marek Chroustovský (5:6).
50:43
A máme tady další ústecký gól! Stav utkání je již pouze o jednu branku
50:00
Ústí se urputně snaží dotáhnout brankový rozdíl, ale většina jejich střel jde pouze do bloků plzeňských
48:30
Ústí se pomalu ale jistě dotahuje na Plzeň, nebudeme ale dělat ukvapené závěry, hra ještě zcela není u konce
48:29
Timeout FbC Plzeň
48:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #15 Theodor Huber (4:6).
45:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (3:6).
45:28
Vondruška pálí pouze do Berana
45:00
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
45:00
Plzeň bude hrát ve třech, třeba se Ústí podaří dát gól
44:07
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka.
43:21
Šik se napřáhl na backhandovou střelu, ale byl zblokován dvěma ústeckými hráči z čehož vyplynula standartní situace pro domácí
42:17
Další Hrabánkovu střelu Beran opět vyráží
41:26
Atmosféra v hale je opravdu napjatá, oba týmy se radují z každého dobrého bloku či rozehrávky
38:33
Weber opravdu zachránil svůj tým tím, že odpálil míček, který letěl přímo do prázdné brány
37:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek bez asistence (2:6).
37:51
Plzeň po minutě přidává šestou branku na své konto
37:18
Huber si na standartce přihrával s Matějkou a pak vystřelil směrem na plzeňskou branku, bohužel ale opět o kousek minul
36:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #92 Adam Žežula, asistoval #88 Jan Baštýn (2:5).
35:54
Hruštinec se pokusil backhandem z půlky vystřelit, ale branku o pár centimetrů minul
34:44
Chroustovský si nájezd skvěle rozjel, ale bohužel trefil jenom tyčku
34:14
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #48 Marek Chroustovský.
33:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #98 Lukáš Joachimsthaler (2:4).
33:05
Ústí se snaží dát gól, ale zatím neúspěšně
30:15
Pražák i v sedě předvádí neskutečné zákroky
29:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #12 David Janovský (2:3).
29:24
Pražák bohužel nezaregistroval že se míček dostal za brankovou čáru, vzal ho okamžitě do ruky, ale rozhodčí už pískali gól
28:26
Hrabánek promáchl skvělou šanci po přihrávce zpoza brány od Hruštince
27:19
Šik nebezpečnou střelou ohrozil ústeckou branku, ale naštěstí pro domácí byla jeho střela zblokována Vrzalou
25:55
Hrabánek je dnes ve střelecké náladě, tohle byla jeho nejmíň šestá střela na branku
25:11
Pražák se opět předvedl skvělým zákrokem, který zachránil Ústí od další inkasované branky
24:32
Rozhodčí zvedal ruku na signalizaci faulu od Dobosze, ale nakonec se trest nekoná
23:33
Pražák skvěle chytá další nebezpečnou střelu
22:20
Huber uklouzl v předbrankovém prostoru a perfektně tím zblokoval další střelu hostí
21:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:2).
21:35
Další ústeckou branku přidává Kadlec po minutě od prvního gólu
20:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský bez asistence (1:2).
20:21
A máme tady i první domácí branku! O tu se postaral Chroustovský krásnou střelou z výtoče přímo pod ruku Berana
19:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #49 Štěpán Kaas (0:2).
18:47
Hra se za posledních 20 sekund přelévala z jedné strany na druhou rychlostí blesku