3:1
0:3
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Sokol Jaroměř 4:8
10. Tobiáš Uhřík, 26. Oldřich Jireček, 29. Michal Nový, 30. Adam Lešuk - 6. Michal Janeček, 8. Milan Sucharda, 15. Jiří Lhotský, 17. Milan Sucharda, 38. Milan Sucharda, 46. Tomáš Hejzlar, 51. Milan Sucharda, 51. Michal Nožička; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Jiří Procházka 25 - Mikuláš Futschik 27; po třetinách: 1:4, 3:1, 0:3;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Vyhořeli jsme v koncovce. Po tom co jsme se vrátili do zápasu jsme hrubými chybami nechali soupeře opět odskočit. Dostat dva góly ve vlastní přesilovce se taky nevidí. No máme co dohánět. Hledám lék jak ten tým nakopnout. Eliminuje nás velmi úzký kádr, takže doufám, že se povede to co máme připravené a od dalšího zápasu v Benešově se zvedneme. Sezóna ještě není ztracená. Děkujeme soupeři za zápas a děkujeme všem divákům v hale.
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Dobrým vstupem do zápasu jsme si vytvořili náskok tří branek, o který jsme ve druhé třetině díky ztrátě koncentrace přišli. Podařilo se nám v oslabení vstřelit několik branek, a tak jsme šli do třetí třetiny s jednogólovým vedením. Ve třetí třetině soupeř zahájil vyčkávací taktiku, která nezabrala a podařilo se nám ještě pár gólů přidat. Škoda všech nevyužitých šancí, protože skóre mohlo být nakonec mnohem divočejší. Děkujeme soupeři za kvalitní hru a těšíme se na dva domácí zápasy.
60:00
Domácí prohrávají toto utkání po velice napínavé bitvě. Byli jsme součastí velkého zvratu, kdy domácí dorovnali stav utkání, ale po vlastních chybá prohrávají utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
59:00
Domácí opět v šesti a vytvářejí tlak na soupeře.
58:15
Vyhozený balónek od hostů málem skončil v prázdné brance domácích.
56:44
Pokus Lešuka o snížení stavu utkání. Hostující Futschik ale vychytal bez problému.
55:57
Hostující Veinfurter zůstává ležet na zemi. Nejspíše špatně došlápl a kontík to nevydržel.
55:06
Dvě rychlé střeli na branku hostů. Nejprve to zkusil Uhřík a poté z blízka zkoušel Nový.
53:37
Domácí si berou oddechoví čas a zkouší hru v šesti.
53:36
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
53:05
Domácí dokázali ubránit oslabení bez inkasované branky.
51:35
Šance domácích. Rozehrávka před velkým brankovištěm. Zeman na rozehrávce, ale rozehrál nepřesně a byl z toho protiútok hostů.
51:05
Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:8).
50:44
Nožička trefuje volné místo mezi nohou a rukou domácího gólmana a zvyšuje náskok o čtyři branky.
50:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda bez asistence (4:7).
50:03
Nešťastný gól pro domácí. Balónek doskákal za záda Procházky.
49:22
Hra se začíná vyostřovat a hosté dělají fauly, ale rozhodčí přehlíží.
48:20
Domácí mají štěstí. Za zády Proházky zvonila pouze tyč.
47:51
Uhřík naražen na mantinel, ale rozhodčí uznali čistý zákrok.
46:48
Rozhodčí nejprve písknuli hru v šesti, ale po domluvě je trest pro hosty zrušen.
45:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (4:6).
45:48
Nejprve se Hejzlar netrefil, ale po špatné rozehrávce Vavrušky hosté navyšují vedení o dvě branky.
45:46
Střela Hejzlara končí nad brankou.
44:28
Janeček posílá nahrávku do předbrankového prostoru, ale nikdo z hostů tam není aby využil jeho přihrávky.
43:43
Domácí mají větší úspěšnost v blokování střel než v první třetině.
42:43
Hejzlar v šanci před brankou. Trefuje pouze domácí blok.
41:31
Výborný měl dálnici až k brance. Vystřelil od půlky, ale Procházka měl výhled a chytá.
40:43
Balej teď dobře vystoupil na hostujícího hráče a zabránil střele.
40:24
Domácí začli třetí třetinu ve čtyřech, ale dokázali ustát oslabení.
39:57
Domácí ještě vytváří tlak na hosty, ale nedokázali předvést to co hosté při oslabení.
39:32
Sucharda ve palebné pozici. Procházka zasahuje a drží tým v těsném kontaktu se soupeřem.
38:24
Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky.
38:21
Domácí nedokázali využít ani třetí vyloučení a opět inkasují branku ve vlastní přesilovce.
37:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #77 Michal Nožička (4:5).
37:21
Hosté využivají dalšího oslabení a dávají další gól. Tentokrát Mašek špatně rozehrál a pro hosty bylo zakončení bez problému.
37:09
Uhříkova obrovská chyba stála málem domácí další gól.
36:21
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
36:21
Uhřík sesekán a domácí mají nyní šanci proměnit přesilovku. Vyloučen Kroupa.
36:06
Zeman si teď připisuje obraný zákrok.
35:43
Votova sesekán v útočné třetině domácích. Z akce gól nepadl.
34:59
Kroupa posílá další střelu na branku domácích. Procházka si připisuje další zákrok.
33:36
Zeman posílá v souboji k zemi Janečka, čistě.
32:49
Domácí kombinují a Lešuk se vysouvá s balónkem do útoku, ale bohužel přihrávka neprošla na Maška, který čekal na druhé straně.
31:49
Domácí tým i diváci se probudili po rychlých gólech domácích a nyní je stav utkání nerozhodný.
30:38
Mašek v obrovské šanci. Sám před Futschikem, ale balónek mu sjel a nejprve trefil gólmana a na druhý pokus horní tyč brankové konstrukce.
29:05
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (4:4).
29:05
Další skvělá souhra. Tentokrát Lešuk a Uhřík. Uhřík přihrávkou přes velké brankoviště nachází Lešuka a ten trefuje prázdnou bránu.
28:41
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #2 Oldřich Jireček (3:4).
28:41
Skvělá souhra domácí. Vavruška posouvá balónek na Jirečka a ten nachází volného Nového na druhé straně a gól už je jasný.
27:50
Uhřík opět ve velké šanci. Futschik zasahuje a drží tým.
26:30
Trochu zmatky v domácí rozehrávce. Hosté se několikrát zmocnili balónku, ale gól z toho nebyl.
25:48
Kroupa ve velké šanci. Procházka bez problému chytá.
25:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Oldřich Jireček, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:4).
24:59
Uhřík to teď skvěle vymyslel. Obral hostujícho hráče na polovině o balónek a Jirečk bez problému snižuje stav utkání.
23:53
Hosté jsou nyní po dlouhé době na balónku a kombinují.
23:07
Škeřík ve velké šanci. Proházka vychytal špičkou boty.
22:24
Nový zkoušel výběh od mantinelu, ale balónek mu bohužel jsel z čepele.
21:23
Domácí opět kombinují a jejich hra vypadá klidnější a soustředěnější než v první třetině.
20:18
Hned první akce hostů a velká šance na zvýšení náskoku.
19:57
Poslední velká šance v první třetině. Nový osamocen na straně hřiště, ale opět trefuje pouze gólmana.
19:30
Domácí neproměňují další přesilovku a opět málem inkasovali.
18:30
Domácí se spíše snaží dostat balónek pod kontrolu než aby vytvářeli tlak a dokázali využít přesilovku.
17:50
Hosté opět v akci při vlastním oslabení. Nastěští pro domácí hráče nedokázali využít této velké chyby.
17:30
Vyloučen hráč #12 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
17:25
Domácí ve velké šanci břed brankou. Nejprve Oldřich trefuje gólmana a poté je Nový sesekán a Mikas odchází na trestnou lavici.
16:29
Sucharda se prosazuje po výběhu ze strany hřiště a navyšuje náskok hostů o tři branky.
16:28
16:18
Hosté nyní aktivnější a kombinují na domácí polovině.
15:24
Domácím se dnes moc nedaří, prohrávají spoustu soubojů, neblokují střely hostujících hráčů a často ztrácí balónek na obranné a i útočné polovině.
14:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #88 Jiří Hofman (1:3).
14:44
Domácí se ukliďnují a kombinují na vlastní polovině a zakládají útok.
14:24
Votava opět v úniku, tentokrát blokován hostujícím hráčem a k zakončení se nedostal.
13:01
Hosté opět kombinují na polovině domácích a přichází další střela. Procházka musel opět zasahovat.
12:16
Domácí kombinují a zakládají útok. Bohužel opět ztracený míček.
11:37
Domácím se zatím moc nedaří blokovat střely. Vše letělo na branku a Procházka musel zasahovat.
10:44
Další "gól" v brance hostů. Bohužel tentokrát je to pouze Votava, kterého tam strčil hostující hráč.
09:44
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #66 Adam Lešuk (1:2).
09:36
Další zblokovaná střela Uhříka.
09:36
Uhřík se konečně dočkal. Po několika střelách se Uhřík prosazuje a snižuje stav utkání.
08:50
Hra se zatím přelévá z jedné strany na stranu, ale hosté jsou úspěšnější a vedou o dvě branky.
07:50
Domácí se dobře tlačí do útoku, ale bohužel zatím nedokázali překonat hostujícho gólmana.
07:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #14 Daniel Sedláček (0:2).
07:14
Standardní situace před velkým prankovištěm hostů končí tragicky. Rozehrávka se nepodařila a domácí hráč promáchl přihrávku.
06:30
Skvělý zákrok Procházky teď zachránil domácí od dalšího gólu.
05:45
Votava zkouší další střelu, ale gólman hostů opět úspěšně zasahuje.
05:23
Hosté jsou v plném počtu a domácí nedokázali využít přesilovku a co více ještě inkasovali.
05:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (0:1).
05:13
Mašek ztrácí balónek před vlastní brankou a hosté využivají tuto chybu a davají gól v oslabení.
04:59
Uhřík opět ve velké šanci, ale trefuje pouze gólmana.
04:23
Máme tu první zranění. Jakub Uhřík inkasoval úder do kontíku od soupeře.
03:57
Uhřík obral soupeře o balónek a zkusil vystřelit středem hřiště. Trefil pouze bránícího hráče.
03:23
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
02:31
Lešuk v úniku po nahrávce Zemana. Hostující gólman si hodně vyjel z branky až za hranici velkého brankoviště a vychytal tak tento únik.
01:51
Votava s balónkem v rohu, vybojoval útočný faul a domácí mohou rozehrávat.
00:52
První střela hostů, diváci na tribuně můžou chytat tento balónek.
00:23
Domácí vytvořili rychlý útok, ale bohužel ztrácí balónek a kombinují hosté.

00:01
Úvodní buly pro Králův Dvůr.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: David Zeman, Michal Mašek, Tobiáš Uhřík, Adam Lešuk, Tomáš Balej
00:00

Dobrý podvečer všem příznivcům florbalu. Dnes máme na programu 12. kolo národní ligy mezi domácím týmem T.B.C. Králův Dvůr a hostujícím týmem TJ Sokol Jaroměř

Na úvod bych Vám rád představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po jedenácti kolech národní ligy vede bodování Tomáš Hejzlar s dvaadvaceti body. Má na kontě sedmnáct branek a pět asistencí. Druhým nejlepším hráčem je Daniel Kroupa s dvaceti body, jedenáct branek devět asistencí. Třetím je Michal Janeček se sedmnácti body, šest branek a jedenáct asistencí.

Nyní si pojďme představit tři nejlepší střelce za domácí T.B.C. Králův Dvůr. Na prvním místě je 19-letý Adam Lešuk s osmnácti body, třináct branek a pět asistencí. Druhým hráčem je teprve 17-letý Tobiáš Uhřík se sedmnácti body, devět branek a osm asistencí. Třetím nejlepším hráčem je Štěpán Švejda se šestnácti body, jedenáct branek a pět asistencí.

00:00

Po jedenácti kolech je domácí tým na průběžné 9. pozici. Domácí mají za sebou celkem dvanáct utkání z kterých vyhráli pouze 4 zápasy a 8 zápasů prohráli. Nejlepší utkání domácí prožili na domácí půdě, kdy hráli s SK Florbal Benešov a vyhráli poměrem 11:4. Poslední zápas se Sokol Rudná byla velká bitva, ale bohužel Králův Dvůr prohrál poměrem 13:9.

TJ Sokol Jaroměř je aktuálně na průběžné 3. pozici. Mají za sebou jedenáct utkání z kterých vyhráli 7 zápasů a 4 prohráli. Nejlepší zápas Jaroměř zažil, když porazil TJ Turnov poměrem 4:8. V posledním zápase si Jaroměř poradila s Prague Tigers, kde vyhráli poměrem 4:1.