1:2
4:2
- : -

Florbal Sokolov - 1.FBC DDM Děčín IV 5:7
39. Štěpán Mosler, 44. Daniel Macek, 59. Petr Kleiner, 60. Štěpán Mosler, 60. Stanislav Hykš - 8. Marek Sochor, 13. Richard Mašek, 17. Marek Sochor, 21. Richard Mašek, 38. Marek Sochor, 45. Šimon Pilek, 52. David Matza; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 6:0 + Tomáš Rudolf 4; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 35 - Lukáš Topš 39; po třetinách: 0:3, 1:2, 4:2;
Komentář domácích:
Soupeř dnes více chtěl. My jsme prospali dvě třetiny zbytečně. Bohužel...
Komentář hostů:
Zápas se odehrával dle našeho plánu, trpělivě jsme hráli na míčku a sanžili se být aktivnější na útočné polovině, než tomu bylo předchozí zápas. Trochu nás mrzí divočejší závěr, když jsme nechali domácí se dotáhnout a také, že tu divácí vypínají naše kamery. Děkujeme domácí za dobrý  zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 24:19
60:00
59:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #22 Daniel Macek (5:7).
59:26
Domácí excelují a střelou Hykše nižují na 5:7.
59:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #29 Matouš Tesař (4:7).
59:11
Domácí jsou při chuti. Mosler Š. trefuje branku a snižuje na 4:7.
58:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #22 Daniel Macek (3:7).
58:41
Po krásné přihrávce od Macka Kleiner trefuje bránu a snižuje skóre na 3:7.
57:46
Domácí hrají opět v plném počtu bez obdržené branky.
55:46
Další vyloučení na straně domácích.
55:43
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:33
Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:33
Další přesilová hra pro hosty.
51:54
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #91 Zdeněk Vážný (2:7).
51:54
Hosté přesilovou hru využívají a zvyšují vedení.
51:35
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:35
Hosté jdou do přesilové hry.
44:44
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek bez asistence (2:6).
44:44
Hosté rychle odpovídají vstřelenou brankou.
43:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #22 Daniel Macek, asistoval #26 Stanislav Hykš (2:5).
43:42
Domácí hráč Macek trefuje bránu a snižuje náskok hostů.
41:21
Na hřisti panuje obrovské napětí na obou stranách.
38:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (1:5).
38:38
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
38:38
Vyloučen hráč #55 Tomáš Rudolf družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2+2 minuty za hrubost.
37:40
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #26 Jan Koštoval (0:5).
37:40
Hosté využívají přesilovou hru a zvyšují náskok.
37:19
Hosty opět čeká přesilová hra.
35:20
Domácí zvládli oslabení bez obdržené branky.
33:20
Vyloučen hráč #22 Daniel Macek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
33:20
Hosty čeká další přesilová hra.
29:15
Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká florbalka.
23:09
Před bránou hostů je obrovský tlak, gólman stále zůstává neprůstřelný.
22:45
Hosté mají opět šanci, ale  bránu domácích netrefují.
20:43
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #22 Richard Mašek, asistoval #29 Marek Sochor (0:4).
20:43
Hosté se dostávají na míček a trefují bránu domácích.
20:01
Domácí vyhrávají úvodní buly a ihned vyvíjí tlak.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:12
20:00
16:14
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (0:3).
16:14
Další akce hostů, která zásluhou Sochora končí v brance domácích.

13:27
Domácí mají standartní situaci před bránou hostů, Moslerovu střelu blokují hosté.
12:20
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #22 Richard Mašek, asistoval #12 David Matza (0:2).
12:20
Po krásné nahrávce na Maška utíkají hosté domácím o 2 branky.
11:50
Velký tlak u brány hostů.
09:49
Hosté uklidňují hru.
07:50
Domácí se snaží skóre vyrovnat, ale míček letí opět mimo.
07:13
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #72 Petr Fišer (0:1).
07:13
Hosté využívají šance a Marek Sochor trefuje bránu domácích.
05:55
Další šance domácích, ale bohužel gólman hostů má míček pod kontrolou.
03:00
Domácí převládají na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Petr Fišer, Zdeněk Vážný, Šimon Pilek, David Matza, Jan Koštoval
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Aleš Hoch, Petr Hoch, Petr Kleiner, Štěpán Mosler, Jan Skopový