1:2
1:3
- : -
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
1. třetinu jsme odehráli výborně, a pak jsme se probránili k výhře. Děkuji všem.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Není moc důvodů k radosti. Je těžký když zápas začínáme stavem 0-5. Na pár gólů třeba milion šancí a když se to sečte, tak jsme si z tohoto utkání body odnést nemohli. Oboje jsou ale věci, které nás trápí a se kterými budeme muset v blízké budoucnosti sestavově něco udělat, protože takhhle nám ten vlak ujede a už nebude cesty zpět. Díky pořadatelům, rozhodčím a divákům za match.
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
59:59
Je konec! Domácí zvládli ubránit tlak Kadaně a připisují si další 3 těžce vydřený body do ligové tabulky.
54:01
Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #63 Michal Kolitsch (7:6).
53:24
Štěrba střelou z půlky hřiště nad nohu Palečka znova snižuje na rozdíl jednoho gólu.
50:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #14 Filip Janeba (7:5).
50:46
Hrdlička z otočky k tyčce Holečkovy klece a je to zase o 2.
49:23
Zápas se nám začíná přiostřovat!
47:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #33 Dominik Šebek (6:5).
47:30
Špatně pokrytý Kulík trefuje ze vzduchu a dramatizuje utkání.
45:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #29 Jaroslav Michálek (6:4).
45:58
Střela z ničho nic a je to o 2 branky.
45:44
Hrdlička pouze do připraveného brankáře hostů.
44:36
Kočí po pěkné individuální akci pouze do tyče.
42:33
Hosté se vpohodě ubránili, dokonce i několikrát nebezpečně zahrozili.
42:08
První pořádná střela v přesilovce v podání Hrdličky mimo.
40:33
Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
40:33
Domácí v úvodu tretí třetiny dostávají výhodu přesilové hry.
38:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (6:3).
38:01
Teď se ale Pardubský nemýlí a snižuje stav utkáání.
37:46
Pardubský tyč!
37:17
Nebezpečná střela Lenkeho končí na břevnu Palečkovy branky.
36:47
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
36:25
Kadaňští se nechtějí smířit s výsledkem a tlačí na Kobylisy.
33:26
Nebezpečný nához Štěrby
30:51
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (6:2).
30:51
Hezká samostatná akce Hrdličky a ještě lepší střela na přední tyč do šibenice!
28:11
Víšek od mantinelu mířil mezi nohy Holečka, te však stačil zaklapnout betony včas.
27:00
Za Palečkem zní břevno po střele Knappa!
26:25
Pardubský nebezpečnou střelou míjí branku Palečka.
25:11
Kočí hledal chytře postaveného Semeráda, který v těžké situaci netřefil balónek,
23:03
Panenka už překonal nového golmana hostů, ale gól nemohl být uznán z důvodu postavení Panyho v malém brankovišti.
21:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #12 Jiří Prokop (5:2).
21:45
Domácí zapomněli na Kalacha, který si proběhl půlku hřiště a překonal Palečka.
19:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (5:1).
19:09
Dan Havlíček ze své "dočasné kanceláře" ze středu hřiště překonává Janůška a máme tu páááátou!
17:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #43 Antonín Semerád (4:1).
17:44
Lukáš "Pany" Panenka hezkou střelou do šibenice nedal šanci brankářovi Kanadě!
17:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #58 Daniel Havlíček (3:1).
17:08
Dáňa Havlíček hezkou nahrávkou poslal do samostatnýho úniku Matěje Víška, který se nemýlí a zvyšuje vedení domácího týmu.
16:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (2:1).
16:36
Už to vypadalo, že Kadaň pokazila volný úder, ale najednou z ničeho nic se objevila třela, která skončila za bezmocným Palečkem
15:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (2:0).
15:34
Kočí dostal na střed pěknou nahrávku a střelou zpoza těla posílá míček za Janůška.
14:59
Paleček se na druhé straně nenechal zahanbit a také předvádí hezký zákrok.
14:35
Janůšek hezky nadvakrát proti Mülbachovi.
14:27
Nebezpečná střela Víška.
11:56
Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:46
Hosté ubránili oslabení.
08:46
Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
08:46
První přesilovka zápasu je tu!
07:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (1:0).
07:26
Jan "Bohoušek" Hrdlička zkušeně backhendem ( jak jinak ) uklízí pod tělo hostujícího brankáře a posílá domácí do vedení.
05:18
A další nebezpečná střela, tentokráte Dáni Havlíčka, končí nad.
04:54
První nebezpečná střela domácích v podání Honzika Pozlera končí těsně nad!
01:51
První nebezpečná střela hostí mimo Palečkovu klec.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Dominik Šebek, Patrick Lenke, Lukáš Pardubský, Mikuláš Kulík
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Boris Nouzák, Antonín Semerád
00:00
Hezkou prvoadventí neděli z Kobylis! Ti, co dnes nedorazí do chrámu kobyliského florbalu určitě udělají chybu, jelikož tu dnes máme šlágr 12. kola mezi domácím týmem Florbal TJ Kobylisy a hostujícím týmem z Kadaně.
00:00
Tito soupeři se již letos jednou utkali, ve druhém kole, kde se podařilo hráčům Kobylis porazit Kadaň v poměru 13:9. Uvidíme uvidíme, zda dnes bude padat podobný počet gólů, nebo jestli se obrany poučily a budousi na střelce dávat větší pozor.