5:0
- : -
FbC Skuteč

FBC Mohelnice - FbC Skuteč 9:2
12. Martin Kubíček, 13. Jiří Valigura, 15. Adam Navrátil, 29. Filip Heller, 46. Matěj Bizek, 47. Tomáš Pudil, 48. David Nejezchleba, 50. Tomáš Pudil, 57. Tomáš Pudil - 17. Jakub Hledík, 27. Adam Vařejčko; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Hampl 17 - Martin Korunka 40; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:0;
Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér):
Vyjma druhé třetiny, kdy nám soupeř místy zatápěl, jsme měli dnešní zápas pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli za 3 body. Díky rozhodčím, divákům a soupeři za utkání.
Komentář hostů Fuňk Martin (Trenér):
Zápas se hodnotí velmitěžko, protože se to poslední zápasy hodně opakuje. V první třetině úděláme zbytečné ztráty a tím dovolíme soupeři převzít otěže utkání. V druhé třetině jsme hrali přesně tak, jak jsem chtěli, ale ve třetí třetině jsem dotsali slepené góly a tím náš zápas byl ukončen. Soupeř si ve třetí třetine skóre pohlídal a zkušeně dovedl utkání do vítězného konce. Chtěl bych vyzdvihnout výkon našeho brankáře pro kterého to bylo první odchytané utkání a v zápase nás v hodně situacích podržel. Díky soupeři, rozhodčím a divákům!
96:33
První od mantinelu.
60:00
Střely ve 3. části: 16:6
60:00
59:12
Mohelnice v poklidu kombinuje a nechácá zápas v klidu dohrát.
57:00
Plhal na poslední chvíli zastavil krosovou přihrávku hostí.
56:32
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #65 Tomáš Šalda (9:2).
56:19
Novotný promáchl před prázdnou bránou.
56:06
Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
53:36
Krátky míjí odkrytou bránu.
52:49
Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za držení.
49:25
Mohelnický celek využil špatného střídání hostí. Dohnal z otočky našel Pudila, který v posledních zápasech ukazuje neskutečnou formu.
49:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #56 Michal Dohnal (8:2).
47:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #96 Tomáš Novotný (7:2).
47:34
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:38
Rychlá kombinace Šula-Pudil-Šalda-Pudil končí v odkryté bráně.
46:37
45:38
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #95 Michal Vaněk (5:2).
44:57
Šalda si PŘEHODIL dva obránce a následně zkusil střelu z voleje. Kdyby míček neletěl nad, byl by to jeden z nejhezčích gólů, které v Mohelnici padly.
44:10
Fuňkovu střelu z poza tří hráču musel vyrážet Hampl.
43:12
Heller zkusil další střelu z dálky. Tentokrát mu míček sjel.
41:45
Akce domácích tři na nulu končí na hrudi brankáře.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává hostující celek.
38:22
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:17
Bizek zkoušet přelobovat Korunku, ten však ukázal své dlouhé ruce a míček v pohodě chytil.
29:37
Hurych na párku.
28:16
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #16 Matěj Bizek (4:2).
28:16
Heller ze přesně ze středu vypálil neskutečnou raketu, která se odrazila od tyče přímo do brány. Korunka stihl jenom zkontrolovat, zda branka stále drží.
27:18
Pudil prokličkoval 3 obránce, na gólmana ale nestačil.
26:10
Vařejčko v samostatném uníku vyslal nechytatelnou raketu nad rameno.
26:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (3:2).
17:49
Vyloučen hráč #83 Jakub Kadavý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
16:13
Hledík využil špatného postavení Hampla a po střele Vařejčka míček doklepl do brány.
16:12
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #88 Jakub Hledík, asistoval #15 Adam Vařejčko (3:1).
15:52
Mohelnická akce tři na jednoho končí po střele Šuly na levé tyči.
14:59
K Navrátilovi se odrazil míček ze špatné rozehrávky hostí. Měl dost času si míček připravit a střelou švihem zvišuje stav utkání.
14:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil bez asistence (3:0).
12:29
Mohelnice v úniku 2 na 1. Brankář krosovou přihrávku v klidu předpověděl.
12:14
Dohnal se dostal k brankářem odkopnutého míčku, backhandem nahrál na odkrytého Valiguru, který se střelou do odkryté brány neměl problém.
12:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #56 Michal Dohnal (2:0).
12:03
Šalda střílí nad.
11:23
Dohnal za bránou viděl před bránou volného Kubíčka, který se rychlou střelou švihem nemýlil.
11:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #56 Michal Dohnal (1:0).
10:51
Nejezchleba zkoušel z mantinalu na přední tyč. Korunka připraven.
10:01
Šalda z rohu nahrál na volného Pudila před bránou, ten však skákavý míček  netrefil.
08:52
Mohelnice je míčku více aktivní, ale koncovka je trápí dál a dál.
08:24
Fuňkovu střelu na poslední chvíli zblokoval Plhal.
07:33
Plhal ze středu rozdal na volného Pudila, který mohl střílet do prázdné. Brankář se ale stihl přemístit.
05:01
Právě probíhá 6 minuta druhé třetiny a neviděli jsme ani jednu střelu na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Martin Korunka; hráči v poli: Adam Krátký, Damián Václav Pavliš, Adam Vařejčko, Jakub Hledík, Jakub Kadavý
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Tomáš Šalda, Tomáš Novotný, Richard Plhal, Jiří Šula, Tomáš Pudil