2:5
6:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Andone SK Jihlava 10:6
1. Lukáš Kučera, 4. Lukáš Kučera, 28. Lukáš Kučera, 30. Denis Müller, 41. Lukáš Kučera, 46. Michal Bělaška, 48. Ondřej Koumar, 49. Vojtěch Fedra, 56. Michal Bělaška, 60. Jakub Fedra - 10. Vít Andrýsek, 27. Tomáš Kasper, 29. Vít Andrýsek, 34. Ondřej Vyskočil, 35. Michal Beránek, 38. Jan Horský; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Dominik Papp; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Jan Opletal 22 - Štěpán Vyskočil 20; po třetinách: 2:1, 2:5, 6:0;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Po výborném nástupu do zápasu z naší strany se hra postupem času vyrovnala. V dalším průběhu zápasu nás sopueř předčil v efektifitě zakončení. Do poslední části jsme se vrátili k zodpovědné a aktivní hře a jsme rádi, že jsme náročný zápas nakonec zvládli. Děkujeme soupeři za férovou hru, rozhodčím za vedení zápasu a naši fanoušků za podporu! Jedeme dál! #atlas.blasnko
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Po nepodařeném začátku, kdy jsme si nepohlídali některé situace, jsme se dostali do herního projevu, který jsme potřebovali a díky tomu dobře odehráli první 2 třetiny. Škoda třetí třetiny, kterou jsme nezvládli. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:59
Poslední třetina byla v režii Blanska, které si zaslouženě došlo k výhře nad Jihlavou 10:6 a je nadále neporaženo.
59:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (10:6).
59:04
Jihlava to zkusila v 6 hráčích, ale to se jim nevyplatilo, protože desátý gól Blanska vstřelil Jakub Fedra a pojišťuje tak výhru domácích v dnešním zápase.
58:19
Timeout Andone SK Jihlava
58:19
Jihlava si bere timeout necelé 2 minuty před koncem utkání. Zbývá jim poměrně málo času na 3 branky, tak uvidíme, co vymyslí.
55:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #12 Vojtěch Fedra (9:6).
55:31
Před branku Jihlavy se dostali 2 hráči Blanska a ti si s touto situací chladnokrevně poradili a uklidňují tak svůj tým.
53:39
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
53:39
Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry.
53:38
Bude se hrát 4 na 4 po zdržování ze strany hostů a za hrubost jde sedět hráč domácích.
48:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (8:6).
48:33
Jihlava neví co s Blanskem a inkasuje další branku tentokrát od Vojtěcha Fedry.
47:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #53 Ondřej Koumar, asistoval #57 David Čermák (7:6).
47:42
Domácí tým se již potřetí v této třetině gólově prosazuje. Nyní to byl Koumar a jeho střela od poloviny hřiště.
45:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #22 Jakub Fedra (6:6).
45:48
Po dlouhém tlaku se domácí dočkali vyrovnání a to zásluhou Bělašky, který dostal přesnou nahrávku zpoza brány od Jakuba Fedry.
40:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (5:6).
40:37
Vstup do poslední třetiny se Blansku povedl a Kučera vstřeluje již 4 gól v zápase a snižuje stav utkání na 5:6.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:59
Spousta neproměněných šancí Blanska je dostává do náročné pozice. V kabině si toho musí hodně říct, jestli chtějí bodový zisk z tohoto zápasu.
37:56
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (4:6).
37:56
Horský propáli brankáře Opletala a zvyšuje vedení Jihlavy na 6:4 a nyní bude pro Blansko těžké vyrovnat tento deficit.
35:55
Neskutečná šance Fedry, který trefil před prázdnou brankou po nahrávce Kučery jen horní tyč a tudíž se mu nepovedlo srovnat stav utkání.
34:13
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (4:5).
34:13
2 rychlé branky Jihlavy posílají tým hostů do vedení 5:4 v jejich prospěch.
33:47
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (4:4).
33:47
Vyskočil po umístěné střele k tyči srovnává stav utkání na 4:4 a myslím, že nás ještě čeká zajímavá druhá polovina utkání.
33:14
Nevyužitá přesilovka Blanska a Jihlavě se nyní může dýchat o něco lépe.
31:14
Vyloučen hráč #92 Vít Zápotočný družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za opakované přestupky.
31:14
Za opakované sekání je vyloučen Zápotočný a Blansko má tak svoji první přesilovku a šanci na to zvýšit své vedení.
29:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller z trestného střílení (4:3).
29:24
Blansku bylo darováno trestné střílení, které pohotově využil Denis Müller a stav utkání je 4:3 pro domácí.
28:41
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (3:3).
28:41
Zanedlouho je znovu srovnáno a to zásluhou Andrýska, který dal svůj druhý gól v zápase.
27:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (3:2).
27:53
S troškou štěstí zkompletoval Kučera svůj hattrick a posouvá tak opět Blansko do jednobrankového vedení.
26:12
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (2:2).
26:12
První branku druhé třetiny vstřelil Kasper z Jihlavy nádhernou střelou do šibenice a srovnává tak stav utkání na 2:2.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:10
20:00
19:59
Blansko má sice po první třetině méně střel, ale vede 2:1 po 2 trefách Kučery. Doufejme, že nadcházející třetina bude bohatější na góly.
18:16
Brankář Vyskočil teď předvedl parádní zákrok proti Bělaškovi, který se zjevil sám před brankou.
12:58
Oběma týmům se nedaří dát branku a jejich střely jsou značně nepovedené. Uvidíme, jestli někdo tuto kletbu zlomí.
09:49
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #93 Michal Strejček (2:1).
09:49
Odraženou střelu si před bránou našel Andrýsek a využívá tak přesilovou hru.
08:00
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka.
08:00
Po naprosto zbytečné hře vysokou holí získává Jihlava svou první přesilovku v zápase.
06:03
Jihlava má mnoho střeleckých pokusů, ale Blansko drží bezchybný brankář Opletal.
03:38
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #8 Radek Kunstmüller (2:0).
03:38
Kunstmüller svou nahrávkou vyslal dopředu Kučeru, který po individuální akci střílí svůj druhý gól v zápase.
00:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:0).
00:04
Po 4 vteřinách utkání vstřelil Lukáš Kučera krásnou branku a vymetl pavučinu v bráně hostujícího brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Ondřej Vyskočil, Jakub Horský, Tomáš Kasper, Vít Jirků
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Jan Frýdek, Patrik Crla, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra