3:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC SLOVÁCKO 6:5
10. Tomáš Jelínek, 29. Tomáš Jelínek, 30. Jan Kopecký, 46. Tomáš Jelínek, 47. Jan Kopecký, 51. Jiří Novák - 6. Vít Ides, 12. Lukáš Blizňák, 22. Lukáš Blizňák, 32. Martin Hadaš, 45. Jiří Chromek; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 20 - David Číž 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:1;
Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí):
Dnes velmi vyrovnaný zápas, na Slovácku je vidět velký pokrok. Nám se zejména první a druhou třetinu nedařilo téměř nic a dělali jsme mnoho nevynucených chyb, které soupeř dovedl trestat. Naštěstí jsme se ve třetí třetině probudili a zápas otočili na naši stranu. Nejvíc potěšující je pro nás asi konec zápasu, který jsme odehráli presně jak jsme chtěli a moc jsme soupeři míček nepůjčili. Kluci předvedli super morál a ubojovali důležité tři body. Díky soupeři a přístí týden zápas kola !!! #hot16
Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér):
Zápas byl velmi vyrovnaný. Olomouc měl v útočné hře lehce na vrh, na druhou stranu naše obrana byla pevná a hrozili jsme rychlými breaky. Jsem rád že na naší hře jde vidět progres aj nové veci zařazené v tréninku fungují. Škoda zbytečných oslabění, kterými se Olomouc dostal do hry a svuj obrat bohužel dokonal do vítězného konce. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon. Soupeři děkuji za krásný zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:24
Celá pětka Olomouce si míček v posledních vteřinách vyměňuje.
59:02
Hosté jsou do šesti a macháček se snaží z úniku poslat míček přesně do branky hostů.
58:24
Hosté v obrovské šanci! Nestihli, ale zakončit.
57:18
Domácí tým se snaží míček podržet, ale hosté jim nedávají nic zadarmo.
56:30
Poslední minuty třetí třetiny a domácí u míčku.
56:18
Timeout FBC SLOVÁCKO
55:43
Hosté mají míček z rohu, ale situaci nevyužívají.
53:26
Jelínek chtěl přidat další bodík do dnešní sbírky, ale nakonec se ke střele nedostává.
52:54
Domácí celek zvládl nebezpečnou standartní situaci hostů jen pár metrů od brány.
52:02
Dramatické minuty nabízí v celku atraktivní divácky zážitek.
51:05
Ides sám na domácího golmana, ten zachytil míček na poslední chvíli nohou.
50:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #6 Tomáš Štrbák (6:5).
50:37
Olomoucká bomba a máme tady další branku!
49:30
Bistrý v uníku, pálí, ale Hrabě v plné přiapravenosti.
48:58
A máme tu další přesilovou hru. olomoucký celek se ze všech sil snaží proměnit.
47:53
Vyloučen hráč #81 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (5:5).
45:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:5).
45:15
Vaňek pálí na Hraběte, ten má míč pevně v rukou.
44:43
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #95 Lukáš Blizňák (3:5).
44:43
Hosté trefují! Máme tu další branku.
43:11
Fiedl, Macháček, Skoupil jedna střela za druhou, ale Hrabě připraven.
41:53
Kratochvíl vysílá jednu ze svých pecek, ale blok mu v cestě vytvořila pohotová obrana hostů.
41:03
Domácí na straně soupeře vytvořili tlak, ale střelu zatím nevidíme.
40:01
A buly třetí třetiny mají ve svých rukou hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:55
Minář ukazuje své fotbalové zkušenosti a odehrává míček v posledních vteřinách této třetiny luxusní patičkou.
39:25
Ides pálí, ale míjí o milimetry bránu domácích.
38:44
Mácháček zkouší, ale střela zblokována obranou hostů.
36:55
Šanci Olomouce z půlky hříště zůstává pouze šancí, míček proletěl vysoko nad bránou soupeře.
35:35
Pokus Kopeckého konči v rukou ČÍže. Hosté zahajují útok.
34:56
Pomalu se blížíme k závěru druhé třetiny a Olomouc se stále snaží dorovnat.
33:35
Ides prověřil svou střelou golmana domácích, ten zasahuje.
31:53
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #21 Jakub Číž (3:4).
31:53
Hosté je, ale chvíli nenechají v klidu a připisují svému týmu další branku:
30:51
Olomoucký tým teď stihl během  přesilových her dorovnat skore.
29:47
29:11
Vyloučen hráč #7 Jiří Stašek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
28:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #26 Jan Kopecký (2:3).
28:58
Přesilová hra přinesla své ovoce a domácí celek zakončuje.
27:48
Vyloučen hráč #21 Jakub Číž družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře.
27:20
Novák pro svůj domácí tým právě vybojoval přesilovou hru. Bude se tedy vylučovat a to na straně FBC Slovácka.
26:28
Říhák chtěl teď připravenou střelou posunout svůj tým o další branku vpřed, ale nakonec trefuje pouze břevno.
25:21
Olomouc zahajuje postupný útok a trpělivě se snaží dostat k bráně soupeře.
23:19
Skoupil hledal před brankou Macháčka, ale ke střele se přes veškerou snahu nedostávají.
22:40
Hosté domácí tým překvapují a svůj náskok navyšili o dvě branky.
21:07
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #22 Marek Janča (1:3).
20:32
Bistrý překvapuje v prvních vteřínách druhé třetiny golmana domácího celku, ten ale zkušeně zasahuje.
20:01
Buly v druhé třetinu na straně domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:12
20:00
19:30
Hra se konci třetiny vyotřuje a potkává se souboj se soubojem.
18:56
Říhák a Hadaš teď v situaci dva na jedna, ale šance v olomoucké bráně nekončí.
17:58
Kopelec a kratochvíl předvedli skvělou souhru, k zakončení se, ale přes obranu hostů nedostali.
16:57
Číž střílí, ale slyšíme jen zvonit pravou tyč a skore zůstává stejné.
15:00
Obrana hostujícího celku se snaží hru uklidnit, Olomouc nedá soupeři ani metr prostoru a je si opět pro míček.
13:35
Domácí tým se snaží co nejrychleji vyrovnat a posílám každou šanci na branku soupeře.
12:37
Pecha na Kratochvíla, ale ten střelou z první těsně míjí branku soupeře.
11:13
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #11 Jiří Chromek (1:2).
11:13
Hosté si, ale nenechávají nic líbit a soupeřovi posílají další dáreček v podobě další branky.
09:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #6 Tomáš Štrbák (1:1).
09:57
Jelínek běží o sto šest a dováží míček až za záda Číže.
07:17
Vidíme aktivní hru na obou stranách hřiště.
05:58
Hosté přidávají první gol na dnešní výsledkovou tabuli a snaží se připsat si hned další branku.
05:15
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #50 Jakub Nevařil (0:1).
04:56
Další pohotová střela! Macháček se pokusil umístit svou střelu, ale Číž ji sbírá ramenem.
03:28
Kopelec se snaží propálit hustou obranu hostů, ale jeho střelu sbírá po cestě svým tělem pouze Kratochvíl.
02:50
První z pokusů Kopeckého končí za mantinelem. U míčku opět tým hostů.
02:22
Vstup do zápasu začal ostře a hra na olomoucké palubovce začíná nabírat obrátky.
00:01
První buly dnešního zápasu připadlo na stranu hostů a ihned zahajují rychlý útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: hráči v poli: Marek Janča, Tomáš Otépka, Lukáš Blizňák, Lukáš Malíček, Vojtěch Bistrý