9:0
6:2
- : -

Kralupy Wolves - FBC Česká Lípa B 17:3
13. Kristián Malík, 20. Ondřej Diepolt, 23. Kristián Malík, 25. Matyáš Metoděj Krahulec, 30. Ondřej Šimon, 34. Jan Suk, 34. Kristián Malík, 35. Ondřej Šimon, 35. Petr Husťák, 37. Kristián Malík, 40. Jan Michálek, 51. Matyáš Metoděj Krahulec, 52. Jan Michálek, 52. Jan Řehák, 54. Lukáš Carvan, 55. Petr Husťák, 57. Petr Husťák - 17. David Böhme, 47. Ondřej Riljak, 59. Petr Procházka; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: David Kozel 14 - Vojtěch Jirka 32; po třetinách: 2:1, 9:0, 6:2;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
Dnešní zápas hodnotím pozitivně. Jak je poznat z výsledku, tak do útoku jsme dnes byli opravdu skvělí. První třetinu s námi Lípa držela krok a výsledek byl pouze 2:1 v náš prospěch. Zbylé 2 třetiny jsme už herně dominovali a mohli zúročit naše nacvičené situace. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Beránek František (Vedoucí):
Dnešní zápas se hodnotí velice těžce.První třetinu jsme dokázali se soupeřem držet krok,ale bohužel to bylo z naší strany vše. Ve druhé třetině spoustu individálních chyb a týmová hra se nám´úplně rozsypala.Soupeř nás trestal a byl velice produktivní. Ve třetí třetině mírné zlepšení ,ale bylo to málo.
​Gratuluji soupeři k vítězství, byl prostě lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 15:7
60:00
58:34
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (17:3).
56:07
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #55 Lukáš Carvan (17:2).
55:00
Posledních pět minut do konce utkání. Vidíme to dneska na dvacítku. Branka Jirky dnes dostala ze všech stran.
54:10
53:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #6 Petr Husťák (15:2).
53:48
Jedna branka za druhou a Vlci si pojišťují další vítězství v Divizi a tři bodíky k tomu. Pěkná práce kluci!
52:32
Hop Řehák a Suk, takovou kombinaci jsme dnes ještě neměli. Lípa trochu rezignovala a nechala obranu pouze na Jirkovi. Pojďme kluci ještě!
51:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #32 Jan Suk (14:2).
51:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #6 Petr Husťák (13:2).
51:05
Ještě jsme nestihli pořádně zapsat branku Krahulce a už je tam další gól. Husťák na Michálka a ten přesnou střelou zvyšuje na 13:2.
50:44
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #32 Jan Suk (12:2).
46:58
Lípa zvyšuje na 11:2. Riljak perfektní střelou přidává branku. Kozel nemohl vidět přes ostatní hráče, takže to byla jistotka.
46:31
Dnes má hra tempo a hráči se snaží nefaulovat. Máme zatím čisté konto trestů až na začáteční nájezd Lípy.
46:20
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #13 David Böhme (11:2).
45:13
Ve třetí třetině zatím čisté konto. Čekáme na první gól. Vlci více na míčku, ale střely nepadají do branky. I Lípa předvedla pár pěkných střel, bohužel mimo branku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 21:4
40:00
39:59
Konec druhé části završil ještě Michálek rychlou dohrou a zvyšuje na krásných 11:1 pro Vlky. Lípa se jde poradit do šatny a zkusí vymyslet nějakou lepší strategii, jak přidat a dotáhnout brankový rozdíl. Mají ještě šanci 20-ti minutovou...., možné je vše. Vidíme se za chvíli....
39:51
37:42
Malík neskutečný čtvrtý gól a to máme teprve druhou třetinu. Dnes to Vlkům sedlo.
36:19
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (10:1).
36:19
Moc pěkný a my to zase neviděli. Akce Malík Michálek a je to 10:1.
35:28
Lípa si bere time out, bohužel teď nezvládli obranu a dostali několik rychlých gólů. Třeba se jim povede po pauze vsítit nějakou branku.
34:44
Timeout FBC Česká Lípa B
34:44
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák bez asistence (9:1).
34:05
Ojojoj, to byla rychlovka. Malík čekaný hattrick a Ondra Šimon dneska válí! Vidíme to na hvězdu utkání. Ondra Diepolt přispěl již třetí asistencí!
34:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #98 Ondřej Šimon, asistoval #61 Ondřej Diepolt (8:1).
33:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #55 Lukáš Carvan (7:1).
33:00
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #48 Jan Řehák (6:1).
32:40
Zdravíme Dana K do Polska:) Carvan s Böhmem na zemi. Suk využil šance a zvyšuje na 6:1!
30:35
Krásný gól z pravačky nám předvedl Ondra Šimon. Moc mu to přejeme! Rozehrávka v brankovišti u Jirky, Suk a Diepolt šup šup a Šimon do volného místa v brance gól!
29:37
25:27
Teď jsme viděli dost pěkných neproměněných šancí na straně domácích. Kapitán Kozel, Peťa Husťák i Malík se snažili o další gól. Ale až Krahulcovi se podařilo vsítit branku.
24:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #61 Ondřej Diepolt (4:1).
23:48
Malíkovi se dnes daří. Dalším gólem přispěl k vedení Vlků. Jeho ruce jsou tak rychlé, že nestíháme góly ani vidět. Půjde si pro Hattríček?:)
22:45
21:49
Knespl v pěkné šanci, ale střílí vysoko nad vlčí branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
19:21
Kluci si to nenechali líbit a jistě chtějí ukončit první třetinu ve vedení. Což se podařilo Ondrovi Diepoltovi, který se přesnou střelou nemílil a dostal míček za zády českolipského gólmana Jirky.
19:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #98 Ondřej Šimon (2:1).
17:22
Máme vyrovnáno. David Böhme za pomocí Kuby Knespla obelstil z dálky Kozlovu branku. Střela nebyla sice prudká, ale Kozel neměl šanci vidět. Měl tam slušnou zeď.
16:41
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #13 David Böhme, asistoval #15 Jakub Knespl (1:1).
13:16
První gól dnešního utkání vyvlčil Kristián Malík za pomocí Honzy Michálka.
12:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #6 Petr Husťák (1:0).
11:07
Dneska je nám tu pěkná zima. Naši komentátorskou židli obsadila vyjímečně slečna Anička. Příště si musíme vzít rukavice a teplý ponožky :D
09:00
Hráči se zatím rozehřívají. Viděli jsme nějaké střely, ale zatím z lehka. Zápas je vyrovnaný.
05:40
Vítáme vás na dnešním divizním zápase v Kralupech nad Vltavou. Dnešními hosty našich vlků jsou kluci z FBC Česká Lípa B.
03:20
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #15 Jakub Knespl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Bureš, Radek Formánek, Pavel Pešír, Zdeněk Petrák, Petr Procházka
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Adam Kozel, Petr Husťák, Kristián Malík, Jan Michálek