2:1
0:1
FbC Písek

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:6p
33. Michael Kolínský, 34. Vojtěch Šanda, 40. Michal Měřička, 42. Jan Králík, 49. David Chvosta - 7. Marek Osvald, 12. Bořek Ozom, 19. Bořek Ozom, 27. Vojtěch Hejduk, 49. Ondřej Budek, 62. Bořek Ozom; rozhodčí: Jakub Šimek - Martin Klán; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 164; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 14 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Tak jako v Plzni jsme nechytili začátek utkání. Tentokrát bych řekl především kvůli přehnané nervozitě a nedostali jsme se herní pohody. V utkání jsme se nezbláznili a postupně dokázali utkání zvrátit na svou stranu a to proti silnému soupeři není nic jednoduchého...Bohužel jsme dnes udělali opět zbytečná vyloučení a chybná rozhodnutí, která byla nakonec rozhodující. Chtěli jsme 3 body, ale vzhledem k průběhu bereme i bod. Opět skvělá atmosféra! Díky soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Krásný zápas v parádní atmosféře. První třetina v naší režii, domácí jsme k ničemu nepustili a vytvořili si velmi slibný náskok. Druhá třetina přesně naopak, Písek se dostal na koně díky přesilovkám a my tahali za kratší konec. Cením si srovnání zápasu za stavu 4:5, tam jsme přestáli kritický moment zápasu. Závěr poté trochu infarktový nahoru-dolu. V prodloužení jsme strhli zápas na svou stranu a slavíme velmi důležité venkovní vítězství a jako první odsud odvážíme body. Děkuji všem fanouškům za parádní atmosféru a soupeři za zápas. GORILY PLZEŇ!
61:05
61:06
Tak to bylo rychlý
61:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #11 Ondřej Budek (5:6).
51:11
Dění hry je velmi vyrovnané a my jsme zvědaví na úplnou koncovku dnešního utkání
48:49
Tak to bylo rychlý, Gorily rychle srovnaly a jedeme od začátku
48:48
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (5:5).
48:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (5:4).
44:01
Písek jde do oslabení po faulu kapitána, uvidíme, zda toho hosté využijí a půjdou opět do vedení
44:00
Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
41:58
A máme vyrovnáno! Honza Králík vyrovnává na 4:4
41:55
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #87 Ondřej Walter (4:4).
39:13
Ani ne minuta do konce třetiny a Michal Měřička se zasloužil o rozdíl jedné branky!
39:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:4).
33:03
Neuveřitelné! V rámci jedné minuty dává Písek hned dva goly a přibližuje se tak soupeři
33:02
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (2:4).
32:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (1:4).
32:22
Plzeň ve čtyrech
31:41
Neskutečné! Písek jde do přesilovky 5na3
31:36
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
30:28
Písek jde do přesilovky po faulu hostů. využití této přesilovky by se jim velmi hodilo k přiblížení se skóre soupeřů
30:18
Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
29:00
Souboje u manťáků jsou čím dál tím víc ostřejší
27:15
Písečtí fanoušci podporují svůj tým, co to jde
26:59
První větší drama této třetiny přineslo trestné střílení Plzně, která díky tomu zvyšuje na 4:0
26:48
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk z trestného střílení (0:4).