- : -
FD Teplice
FbC Plzeň

FD Teplice - FbC Plzeň 8:6
18. Daniel Kocaj, 23. Vojtěch Bratschaedl, 30. Bilguun Ariunbuyan, 33. Vojtěch Frolík, 36. Štěpán Hájek, 38. Lukáš Mucha, 40. Lukáš Mucha, 57. Jonáš Burger - 11. Matěj Sobek, 21. Lukáš Joachimsthaler, 36. Adam Žežula, 37. David Janovský, 41. Jiří Levý, 60. Lukáš Joachimsthaler; rozhodčí: Marek Pohunek - Petr Neumaier; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 17 - Petr Smazal 10, Filip Beran 5; po třetinách: 1:1, 6:3, 1:2;
Komentář domácích Mühlfait Martin (Vedoucí):
Škaredá sobota a jasná neděle. Dneska výborný zápas, který se musel líbit i divákům. Vytvářeli jsme si spoustu příležitostí, škoda jen, že nejsme ještě více efektivnější v jejich proměňování. Díky za skvělý zápas soupeři a divákům za podporu
Komentář hostů Klán Martin (Trenér):
Těžko se hraje zápas, který začíná méně než 12 hodin po předchozím zápase a ještě v jiném městě. Posílám klíčenku do Brna a proberte se.
Zápas byl hodně na morál, dělalo nám problém přebírání hráčů a práce v obranném pásmu, florbalově jsme byli lepší, soupeř nás ukopal a přehrál fyzicky. Víkendový cíl jsme měli jiný, teď musíme rychle přetransofrmovat síly a dohnat manko.
Díky soupeři za zápas a gratuluji ke 3 bodům.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:27
Timeout FD Teplice
59:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #91 Patrik Hájek (8:6).
56:41
Branku družstva FD Teplice vstřelil #25 Jonáš Burger, asistoval #17 Ondřej Rejcha (8:5).
48:23
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:55
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:36
Hosté se snaží dorovnat ale domácí nepolevují! Tahle třetina bude hodně zajímavá!
40:28
Krásný gól, takzvaný anglik! Střela od Levého!
40:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #7 Jiří Varta (7:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:2
40:00
39:28
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #90 Vojtěch Frolík (7:4).
39:28
S touhle brankou nebude mít uklízečka potíže, tam je vymeteno!
37:04
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #83 Bilguun Ariunbuyan (6:4).
37:04
Mucha a jeho nekompromisní střela
36:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #58 Matěj Sobek (5:4).
36:49
Střídání brankáře. Nový brankář #38 Filip Beran družstva FbC Plzeň
36:49
Janovský skóruje a je to o jeden gól!
35:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #92 Adam Žežula, asistoval #88 Jan Baštýn (5:3).
35:22
Odpověď Žežuly a hosté snižují
35:01
Branku družstva FD Teplice vstřelil #4 Štěpán Hájek, asistoval #7 Daniel Kocaj (5:2).
35:01
Hájek dorazil střelu Kocaje! A Teplice odskakují o 3 góly
34:20
Tahle rozehrávka Teplic byla jak z extraligy!
32:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #90 Vojtěch Frolík, asistoval #7 Daniel Kocaj (4:2).
32:14
Vojta Frolík vsítil svůj premiérový gól za team juniorů! Vojto! Jsem na Tebe hrdý!
31:14
Jako obratem jsou v zápase více domácí. Trenér Podlucký skvěle namotivoval team!
29:07
Branku družstva FD Teplice vstřelil #83 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #24 Lukáš Mucha (3:2).
29:07
Ariunbuyan a Mucha! To je dvojice!
22:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #77 Samuel Olexa (2:2).
22:11
Krásná oslava Tychlera Bratschaedlova gólu, krásný taneček
20:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #49 Štěpán Kaas (1:2).
19:35
Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.