2:2
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Torpedo Havířov 3:6
24. Jakub Vařecha, 40. Adam Šikula, 50. Matyáš Gryc - 2. Tomasz Grycz, 3. David Křižák, 15. Matěj Pezda, 29. Tobiáš Zipser, 33. Matěj Pezda, 50. Alex Foltyn; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Buršík 23 - Vojtěch Kolkop 16; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:1;
Komentář domácích Procházka Miloš (Asistent trenéra):
Zápas dvou průměrných dorosteneckých týmů. 4 Góly jsme soupeři dali prakticky zadarmo. Nám k více gólům chyběla finální fáze a trocha kvality v zakončení. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Dneska jsme odehráli kvalitní utkání ve vysokém tempu. Klíčovým faktorem byla povedená první třetina, která nám přinesla klid na hokejky. Hattrick nehrál vůbec špatně a v určitých pasážích nás i přehrával nicméně jsme dneska byli efektivnější. Celkově musím kluky za víkend pochválit, že zápasy zvládli herně což zůročili i bodově. Děkuji soupeři za utkání a těším se na odvetu.

49:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn bez asistence (3:6).
49:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (3:5).

39:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #28 Vít Kroutil (2:5).
37:02

HIt jako v NHL od Jáchyma Eliáše

32:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #52 Tomasz Grycz (1:5).
28:32

Torpédo si vrací 3 brankové vedení

28:31
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #13 David Křižák (1:4).
26:00

Pěkná střela hostů končí v bloku

23:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:3).

02:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #11 Samuel Řezáč (0:2).
02:57
Po obranné chybě hattricku je stav 0:2
01:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tobiáš Zipser, Vojtěch Petřík, Samuel Řezáč, David Křižák, Alex Foltyn