1:0
1:3
- : -
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Pěkný a vyrovnaný zápas. Na obě strany se mohlo rozhodnout i malinko dříve. Pro naše kluky pochvala, předvedli velmi dobrý a odvážný výkon. Trpělivě jsme bránili a soupeř musel opravdu zapnout motory. My makáme dále, máme se od čeho odpíchnout. Děkujeme všem za dnešní zápas.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Dneska hodně ubojované utkání. Nicméně velká pochvala pro kluky za to jakým způsobem zápas otočili a urvali vítězství. Vítězný gól Vítka asi nešel trefit lépe :) Děkujeme Chodovu za zápas a divákům za bouřlivou atmosféru.
57:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček bez asistence (3:4).
54:00
Tatran hraje v pěti.
52:29
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
51:34
Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
50:30
Vidíme velice povedené akce na obou stranách.
43:30
Po brankové přestřelce máme vyrovnaný stav. Oba týmy mají spoustu šancí.
42:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #8 Adam Bureš (3:3).
42:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #88 Marek Navrátil (3:2).
42:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (2:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
37:30
Oba týmy zaznamenávají spostu šancí, zatím bez branky.
32:30
Začíná se přiostřovat a to nejen na hrací ploše.
28:00
Domácí hrají v plném počtu.
26:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #28 Kryštof Šejnost (2:1).
25:40
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:24
Tatran nedává po samostatném úniku.
24:00
Chodov více na balonku, zaznamenává první střelu na branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:3
20:00
10:45
Hraje se ve svižném tempu, Chodov dvě velké šance nedává.
02:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (1:1).
00:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #44 Filip Kovářík (1:0).
00:01
Utkání zahájeno, první buly získává Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jakoubek a Andreas Gassner.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: David Kriegler, Vojtěch Panuška, Václav Bajko, Marek Hozman, Michal Antonín Malhocký
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Jan Štefek, Matyáš Kronovetr, Matyáš Borek, Martin Škorpa, Ondřej Štefek