1:2
2:2
1:0

ACEMA Sparta Praha - FBC Kutná Hora 5:4p
14. Lucie Zemanová, 28. Anna Bogdanová, 50. Julie Pecinová, 60. Anna Bogdanová, 65. Lucie Zemanová - 23. Sabina Labudová, 38. Štěpánka Helclová, 43. Kateřina Moravcová, 57. Natálie Dubská; rozhodčí: Jan Šubrt - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 30 - Juliana Fajčíková 39; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Koudelka Daniel (Vedoucí):
Dnešní výkon, nebyl tak dobrý jako včerejší, přesto jsme rádi, že tentokrát jsme byli schopni dorovnat v poslední minutě a dotáhnout to v prodloužení. Bereme cenné 2 body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
I když jsme se postupně v zápase zvedali, do optimálního výkonu jsme dnes měli daleko. A i když jsme měli nakonec zápas ve svých rukou, soupeři jsme darovali vyrovnání pár vteřin před koncem. Prodloužení bylo už jen o štěstí, a to přálo více soupeři. Máme na čem pracovat, jak florbalově, tak i takticky a týmově. Děkujeme soupeři za zápas a blahopřejeme mu k vítězství.
65:00
Střely v prodloužení: 2:2
64:06
64:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (5:4).
64:05
Lucie Zemanová střílí pátou a uzavírá tím dnešní utkání.
63:36
Krásná šance hostí, ale střela síť nerozhýbala.
62:57
Tým ACEMA Sparta Praha hraje v plném počtu.
61:14
Berenika Vrzalová prochází obranou Kutné Hory a jde sama na bránu, nepodařilo se jí proměnit.
60:56
Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
59:59
Spartě se podařilo vyrovnat, výsledek zápasu se rozhodne v prodloužení.
59:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (4:4).
59:35
Sparta odvolává golmanku a jde do šesti.
58:19
Berenika Vrzalová prochází téměř všemi hráčkami Kutné Hory, golmanka ale střelu chytá.
56:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (3:4).
54:45
Kutná Hora se drží v útoku. Prověřuje golmanku Sparty častými střelami.
53:56
Kutná Hora dynamickou rozehrávkou překonává střední pásmo a tlači se do střely.
52:55
Sparta se snaží o dorážku ve velkém brankovišti.
51:18
Sparta rozehrává, nedaří se jí vystřelit a Kutná Hora jde do brejku.
51:07
Sparta se drží na útočné polovině a snaží se o střelu.
49:29
Sparta dává gól! Hráčce se povedlo přehodit golmanku.
49:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová bez asistence (3:3).
49:04
Kutná Hora rozehrává opět ze stejného místa, střela netrefila bránu.
48:36
Sparta po zisku balónku po jednom střídá a přechází do útoku.
48:01
Kutná Hora rozehrává na útočné polovině, snaží se dostat ke střele, ale ztrácí balón.
46:29
Krátce po rozehrávce Sparta ztrácí balón, ale znovu jej získává a dostává se do nebezpečné akce, která však končí neúspěšně.
42:54
Hráčkám Kutné Hory se podařilo využít přesilové situace. Poprvé za utkání má Kutná Hora náskok nad Spartou.
42:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #8 Sabina Labudová (2:3).
42:28
Kutná Hora pressuje, Sparta jde do brejku, hráčce se ale backhandová střela nepodařila zvednout.
41:33
Kutná Hora předvádí krásný cross na protější stranu, střelu golmanka ale chytila.
40:57
Vyloučen hráč #12 Aneta Navrátilová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
39:52
Kutná Hora se snaží o poslední šanci na gól. Střela ale netrefuje bránu.
39:25
Rozhodčí přerušuje hru, golmanka Sparty si nechává ošetřit prsty.
39:00
Dostáváme se do poslední minuty druhé třetiny.
37:05
Kutná Hora krásnou střelou do zadní šibenice dorovnává na 2:2.
37:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #11 Natálie Dubská (2:2).
34:07
Sparta má standardní situaci na velkém brankovišti. Snaží se o rychlý gól, ale střela míří do první hráčky Kutné Hory.
33:23
Kutná Hora se snaží pressovat, Sparta protihráčky úspěšně přehrává, ale nedostává se k akci.
29:39
Sparta využívá zmatku na hřišti a bleskově rozehrává, střela ale trefila jen golmanku Kutné Hory.
28:40
Kutná Hora opět rozehrává z pravého horního rohu, tentokrát se ale hráčkám nepodařilo dostat ke střele.
27:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #47 Dominika Kračunová (2:1).
26:43
Kutná Hora má rozehrávku, dostává se do střely, ale Kateřina Pokorná chytá balón a akci zastavuje.
25:20
Sparta rozehrává z půlky, hráčka zatahuje balónek za branku a nebezpečně jej nahazuje do velkého brankoviště. Dorážka ale nebyla úspěšná.
22:54
Kutná Hora úspěšně využívá chybu Sparty a vstřílí gól.
22:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (1:1).
22:39
Sparta unáhlenou nahrávkou na střed přichází o balónek
21:15
Hráčka Sparty padá na zem, rozhodčí přerušuje hru. Hru znovu zahajuje buly ze středu.
19:27
Sparta má rozehrávku v pravém horním rohu, po střele ztrácí balón a hráčka Kutné Hory jde do akce 1 na 1.
17:51
Rozhodčí řeší technické komplikace s časomírou
17:25
Sparta se trpělivou rozehávkou dostává do útočného pásma, střela však netrefila bránu.
13:38
Sparta bleskově proměňuje svou přesilovou situaci. Střela mířila k nepokryté bližší tyčce
13:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #89 Stela Lukovská (1:0).
13:35
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:54
Sparta si trpělivě nahrává kolem hráček Kutné Hory a čeká na vhodnou situaci pro střelu.
12:24
Rozhodčí drží vyloučení, Sparta odvalává brankářku a jde do šesti.
11:15
Kutná Hora nebezpečně hraje kolem branky sparty
10:48
Sparta se drží na útočné polovině, snaží se dostat ke střele.
09:58
Sparťanky střídají, Kutná Hora přechází do pressu.
08:29
Utočnice Sparty se neúspěšně pokouší o brejk.
06:58
Standardní situace Sparta nedokázla využít, hráčky Kutné Hory získávají míček pod svou kontrolu
06:49
Sparta bude mít standardku
04:35
Berenika Vrzalová získává balónek na středu a dostává se přes tři protihráčky až ke střele.
02:28
Sparta střídá, Kutná Hora se toho snaží využít. Střela bohužel netrefila bránu.
01:40
Spartě se nepodařila rozehrávka z rohu a hráčky Kutné Hory se dostávají do nebezpečné akce.
00:49
Kutná Hora opatrně rozehrává, první nahrávka za střední pásmo však míří zároveň za mantinel.
00:01
Zápas byl právě zahájen, úvodní buly vyhrává pro tým FBC Kutná Hora Nikol Němcová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Tomáš Grigar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Juliana Fajčíková; hráči v poli: Dominika Výborná, Sabina Ašenbrennerová, Zuzana Simandlová, Nikol Němcová, Dominika Němcová
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Eliška Vrzalová, Denisa Vajdlová, Anna Bogdanová, Berenika Vrzalová, Markéta Šťástková