1:1
- : -
FBC Přerov

TJ Centropen Dačice - FBC Přerov 6:3
20. Lucie Bártů, 23. Adéla Lélyová, 26. Barbora Kratochvílová, 27. Jana Dreiseitlová, 34. Zuzana Vávrová, 42. Gabriela Křemelová - 14. Jana Hrčková, 33. Jana Hrčková, 53. Jana Boháčová; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 11 - Lucie Řeháková 20; po třetinách: 1:1, 4:1, 1:1;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Z naší strany dneska velmi dobrý výkon a zasloužené vítezství. Až na pár výpadků jsem veděli, co děláme, trpělivě jsme sbírali balonky a dostávali se do šancí. Škoda jen, že se jich nepovedlo využít více, některé po tom hodně nahlas volaly. Každopádně super výkon, za který holkám děkuju. Soupeři děkuju za zápas a přeji šťastnou cestu domů. V neposlední řadě pak díky divákům za návštěvu. Úplně na závěr bych chtěl vyzdvihnout fair play gesto hostující hráčky s číslem 22, která sportovně odvolala nařízené trestné střílení. Moc díky, klobouček.
Komentář hostů Janošek Adam (Trenér):
Dnes jsme neodehráli špatný zapas. V první třetině jsme hru docela kontrolovali. Velká škoda neproměněných šancí. Ve druhé třetině soupeř začal více napadat a přebral kontrolu. Třetí třetina se hrála vyrovnaně na obě strany. Zápas nám prohrali individuální chyby a neproměněné šance. Děkujeme soupeři za zápas. Gratulujeme k vítězství.
52:04
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #22 Darina Axmannová (6:3).
52:04
Přerov z brejku dává kontatkní branku.
51:29
+ Na zemi zůstává ležet Adéla Lélyová.
49:36
Závar před brankou Dačic. Rosolová odpaluje do bezpeč.
41:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Gabriela Křemelová bez asistence (6:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:5
40:00
39:07
Fair play od Dariny Axmannové, když oznámila rozhodčím, že faulovala ona a né hráčka Dačic, načež byl trest neudělen.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
37:02
Šanci Lélyové ničí Řeháková.
33:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #10 Zuzana Vávrová, asistoval #17 Monika Rosolová (5:2).
32:28
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #6 Jana Hrčková, asistoval #14 Jana Boháčová (4:2).
29:50
Míček propadl Řehákové a kutálel se okolo tyčky, kde ho pak stihla sebrat obrana.
28:43
+ Řeháková si vyžádala ošetření.
27:35
Míček z brány odkopává Rosolová.
26:46
Míček se motal před Řehákovou, až se od její hráčky odráží do branky.
26:45
Vlastní branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Jana Dreiseitlová (4:1).
26:30
Přerov se ve druhé části dostal také do zakončení.
25:55
Dačice stále v tlaku.
25:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (3:1).
23:33
Vyloučen hráč #28 Jana Dreiseitlová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
23:13
Distelová v samostatném úniku podražena brankářkou.
22:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #38 Kristýna Minářová (2:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #21 Adéla Lélyová (1:1).
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45
Dačice uzavřely Přerov u jejich branky.
17:35
Kratochvílová se silou pokusila dotlačit míček do branky, však neúspěšně.
17:05
Teč Křemelové mimo brankovou čáru.
16:20
Oba týmy v plném počtu.
14:20
Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:06
Vyloučen hráč #84 Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za opakované přestupky.
13:02
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #6 Jana Hrčková, asistoval #21 Anna Němcová (0:1).