0:1
4:4
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:10
18. Tereza Bočková, 56. Tereza Bočková, 57. Tereza Bočková, 58. Tereza Bočková, 60. Šárka Houzarová - 3. Anna Urbanová, 4. Šárka Ježdíková, 5. Martina Špetová, 10. Dominika Vatahová, 15. Victoria Binědová, 34. Andrea Košťálová, 42. Victoria Binědová, 44. Dominika Vatahová, 57. Victoria Binědová, 60. Anna Alexandra Suková; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Simona Werbynská 67 - Kristýna Votýpková 33; po třetinách: 1:5, 0:1, 4:4;
Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí):
Dneska jsme nestačily tempu, které soupeř nastavil už od první třetiny. Soupeř zaslouženě vyhrál. Musíme si z toho vzít ponaučení a zapracovat na sobě. Máme na to, musíme zamakat.
Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
Doufáme, že příště fanouškům připravíme lepší podívanou, děkujeme.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Kdyby zápas trval jen 56. minut, byli bychom s odvedeným výkonem maximálně spokojení. Kvalita a pohyb v útočném pásmu, gólů mohlo být i víc. Většina zápasu i důslednost v obraně, škoda odfláknutého závěru. Cením že jsme zachovali chladnou hlavu i ve vyostřenějších fázích zápasu. Díky všem za utkání a hezký zbytek neděle.
60:00
Střely ve 3. části: 16:22
60:00
59:43
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #28 Aneta Paďourková (5:10).
59:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #45 Šárka Ježdíková (4:10).
57:56
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (4:9).
56:52
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #10 Nella Stašková (3:9).
56:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:9).
55:30
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (2:8).
51:13
Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
43:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová, asistoval #98 Kamila Kaslová (1:8).
41:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #88 Andrea Košťálová (1:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:27
40:00
33:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #15 Anna Urbanová (1:6).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:28
20:00
19:10
Vyloučen hráč #76 Martina Špetová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:02
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (1:5).
14:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (0:5).
09:44
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
09:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová, asistoval #79 Victoria Binědová (0:4).
06:33
Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
04:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #73 Karolína Raslová (0:3).
03:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Šárka Ježdíková, asistoval #79 Victoria Binědová (0:2).
02:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Anna Urbanová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Kinkor a Radim Vlasák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Martina Špetová, Karolína Raslová, Lenka Přerostová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Markéta Šímová, Karolína Hašlová, Nella Stašková