1:0
2:2
- : -

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 6:2
4. Jan Samuel Polák, 4. Jan Tůma, 10. Theodor Huber, 21. Tadeáš Weber, 44. Aleš Vlach, 59. Tomislav Matějka - 52. Matěj Dolejší, 53. Martin Jeníček; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 26 - Jakub Fiala 26; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:2;
Komentář domácích Stummer David (Vedoucí):
Dnes super vstup do utkání. Celou 1.třetinu jsme plnili to, co jsme chtěli v zápase hrát. Na začátku 2.třetiny nám gól při hře 4na4 spíše uškodil. Od té doby jsme se ze hřiště pomalu, ale jistě vytráceli. Nebýt výborného Matěje v bráně, tak to dnes mohlo dopadnout úplně jinak. Pro nás důležité 3 body. Očekávám od všech hráčů výrazně lepší koncetraci po celé utkání. Někteří jedinci by měli výrazně zabrat jinak budou muset přijít výrazné změny. Díky soupeři za utkání, srdcařům pořadatelům a skvělým divákům. Uvidíme, co nám přinese sobotní odveta. Třeba to jednou bude z naší strany dobře odehrané utkání po celých 60 minut.
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Mrzí nás špatný nástup do utkání, dva slepené góly a nedůrazná první třetina. Jsem naopak velmi spokojen s hrou ve druhé a třetí třetině, hráli jsme tak, jak jsme chtěli. Soupeř nás nekompromisně trestal ze standartek a velké problémy nám dělal výborně chytající brankář domácích. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a divákům za hezkou atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
58:07
Ústí se vyplatila vyčkáváná v obraně a Tomislav Matějka po odebrání míčku Chomutovu zakončuje nekompromisně do prázdné brány
58:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka bez asistence (6:2).
52:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček bez asistence (5:2).
51:24
Chomutov snižuje v přesilovce
51:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #51 Adam Martin (5:1).
51:07
Timeout Florbal Chomutov
51:07
Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
50:50
Hra se začíná přiostřovat na obou stranách, více ze hry má ale pořád Ústí, a to hlavně díky Doboszovi
50:01
Hra opět v plném počtu
48:14
Dobosz opět vychytal samostatný únik Chomutova !!!!
47:55
opět hra ve čtyřech
47:31
Vyloučen hráč #67 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
47:31
Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
47:00
Vondruškova střela končí na levé tyči hostujícího brankáře
46:20
Dobosz opět tváří v tvář Chomutovského hráče, a opět chytá!!
45:30
Na hřišti se objevil Jan Simeon Kimmer, a hned zvládl uhasit nebezpečnou situaci
43:21
další povedená standartní situace Ústeckých, a z toho taky pramení pátá branka do sítě Chomutova
43:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (5:0).
42:30
První vězší šance Chomutovských, Dobosz likviduje
41:50
Tahle třetina rozhodne kdo si dnes odnese 3 body, podle obrazu hry, je to ale zatím Ústí
38:25
Vyloučen hráč #50 Jan Tůma družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:23
Ústí si zahraje další přesilovku
37:22
Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
34:40
Matěj Dobosz opět podržel Ústecký tým a zabránil tutovce Chomutova aby prošla do domácí brány
34:10
Polák se vyháčkoval až do středu hřiště a zakončil těsně vedle
31:11
Opět výborný zákrok Matěje Dobosze
27:36
Sledujeme pasáž hry, kdy se Chomutov snaží minimálně snížit, ale bloky Ústecké obrany jsou zatím neúprosné
20:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (4:0).
19:22
Zápas se přiostřuje a na konci 1.třetiny uvidíme hru ve čtyřech a následně krátkou přesilovku Chomutova
19:21
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:08
Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:00
Vondruška poslal z rohu na Chroustovského před hostujícího brankáře a málem z toho byla branka