2:3
3:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:10
11. Radek Kužel, 21. Ondřej Plíhal, 24. Radek Kužel, 44. Ondřej Plíhal, 53. Vojtěch Máca, 59. Štepán Švejda - 8. Šimon Hatala, 13. Rostislav Gattnar, 16. Ondřej Sidunov, 23. Martin Gattnar, 24. Adam Palčinský, 32. Marek Matejčík, 43. Martin Gattnar, 46. Matyáš Šindler, 55. Rostislav Gattnar, 58. Marek Matejčík; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Roberts Blumbergs 24 - Denis Jasiok 14; po třetinách: 1:3, 2:3, 3:4;
58:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štepán Švejda, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (6:10).
58:13
Stuchlík skvěle našel na druhé Švejdu a ten se nemýlí!
57:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #18 Ondřej Sidunov (5:10).
54:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #88 Jiří Besta (5:9).
54:49
Gattnar našel odražený míček a prostřelil domácího golmana na bližší. Pergler se ani nestihl vrátit zpět na plochu
54:00
Besta ze středu, domácí golman kryje
52:48
Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky.
52:48
Přesilovku si vyzkouší i hosté
52:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #89 Vojtěch Klápa (5:8).
52:15
Klápa rychle rozehrál standardku a našel na druhé Mácu. Ten z první míří na bližší a trefuje!
51:00
V dobré pozici Plíhal, Jasiok vyráží betonem
50:39
Vítkovice přečkaly oslabení bez větších problémů
49:35
Vítkovice strávily skoro polovinu oslabení na míčku. Nyní se už ale SKV přesouvá na útočnou polovinu
48:39
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
48:39
Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
48:39
Ve velké šanci nakonec Honza Procházka i Stuchlík, Jasiok míček tak tak chytá před brankovou čárou.
45:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #12 Martin Gattnar (4:8).
45:09
Vítkovice v protiútoku, Šindler přehodil přesouvajícího se Blumbergse
43:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #84 Ivan Pergler (4:7).
43:42
Blumbergs dobře chytil střelu hostů a vyhodil na Perglera. Ten si všiml osamoceného Plíhala, který i s trochou štěstí procedil míček za brankovou čáru
42:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (3:7).
42:27
Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí, ale i tak se prosazují Vítkovice. Gattnar přelstil domácího brankáře a už je to o čtyři
38:54
Martin Gattnar obral o míček Klápu a hnal se sám na domácí branku. Skóre zůstává neměnné
38:25
Gärtner dobře zablokoval střelu Šebesty
37:38
Trojáček skvěle vybojoval míček a Honza Procházka pohotově střílel. Chyběly centimetry
33:35
Vítkovice stále hrozí, teď měli domácí docela štěstí, že hostující útočník promáchl před úplně prázdnou brankou
29:48
Slončík pouze tečoval střílenou nahrávku v malém brankovišti, Blumbergs vykopává
28:29
Kužel zkoušel dokonce z vlastní poloviny, Jasiok vyráží
27:51
Jirka Procházka velmi dobrou nahrávkou až před branku hledal Plíhala na teč, míček tak tak míjí branku
27:24
Stuchlík dobře pohlídal bližší tyčku a nepustil nahrávku do malého brankoviště
26:44
Domácí v náznaku přečíslení, Vítkovice se ale stihly vrátit včas do obrany
25:41
Kellermann vystihl nahrávku po mantinelu a vyslal do útoku Kužela, tomu nesedla střela a míčku se tak znovu zmocňují hosté
24:25
Vítkovice krouží okolo vinohradské obrany a vytváří si dobré příležitosti.
23:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #66 David Slončík (3:5).
23:07
Palčinský skóruje pod padajícím Blumbergsem, teď se nám s góly roztrhl pytel
23:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Radek Kužel, asistoval #89 Vojtěch Klápa (3:4).
23:00
Kužel trefuje krásně do šibenice
22:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #65 Adam Zubek (2:4).
22:34
Gattnar dokázal protlačit míček za Blumbergse
22:08
Pergler prověřil pozornost Jasioka
20:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (2:3).
20:47
Domácí předvedli krásnou kombinaci na jejímž konci stál Plíhal. Ten střílel do prázdné a využívá tak přesilovku
20:40
Klápa od střídačky hostů
20:17
Střela do tyčky hráč #4 Tomáš Gärtner družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Vítkovice se zapomněly v šatně, domácí tak začnou druhou třetinou přesilovou hrou
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
19:03
Kužel skvěle zabránil křižné přihrávce skrz brankoviště
18:02
Střela do tyčky hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
18:02
Šebesta orazítkoval tyč. Blumbergs nestihl zareagovat
17:23
Dobré zákroky golmanů na obou stranách, z Vítkovic to dvakrát zkoušel Zubek, za Vinohrady to byl Plíhal
16:20
Horák zkoušel také z půlky, míček proskákal okolo tyčky
15:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #86 Marek Matejčík (1:3).
15:17
Sidunov obstřelil bránícího hráče, ze kterého se tak bohužel pro domácí stal spíše hráč clonící.
14:22
Honza Procházka se vymotal mezi třemi vítkovickými, toho čtvrtého ale trefuje svou střelou.
13:27
Vítkovičtí jsou důrazní ve všech soubojích a převážně je vyhrávají. Domácí zatím spíše brání
12:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (1:2).
12:15
Vítkovice rozebraly domácí obranu a přidávají druhou branku.
10:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Radek Kužel, asistoval #24 Petr Hartman (1:1).
10:41
Kužel se s tím vůbec nepáral a z půlky vypálil přímo na branku. Jasiok vůbec nic neviděl
09:51
Palčinský se zkoušel vymotat přímo před domácího golmana, neúspěšně
07:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala, asistoval #66 David Slončík (0:1).
07:58
Hatala z blízkosti dokázal procedit míček za Blumbergse a otevírá skóre dnešního zápasu
07:38
Klápa po standardce zkoušel střelu z výběhu, dvojblok vítkovických ale neprostřelil
06:33
Matejčík z prázdné hledal Rostislava Gattnara do prázdnější. Stuchlík ale tuto nahrávku vystihl
06:02
Na zemi zůstává ležet Máca, ale ze hřiště odešel po svých. Domácí sportovně vrací Vítkovicím míček
05:55
Horák ve velké šanci po krásné nahrávce Honzy Procházky. Svému golmanovi pomohl Jankovský
04:44
Vítkovice jsou téměř bez přerušení na míčku, výraznější akci jsme ale zatím neviděli
03:01
Trojáček zkoušel únik, vítkovická obrana jej ale nepustila k zakončení a Jasiok míček chytá
02:45
Ze středu zkoušel Jankovský, Horák blokuje
01:57
Palčinský zkoušel nachytat Blumbergse na bližší, domácí golman pozorný a vyhazuje