0:5
2:5
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - ACEMA Sparta Praha 3:11
11. Daniel Nicklas, 42. Matyáš Velc, 50. Michal Klápa - 19. Jiří Curney, 23. Marek Zouzal, 27. Robert Košir, 33. Josef Sedláček, 38. Josef Juha, 40. Radim Křenek, 44. Jiří Curney, 45. Daniel Fišer, 48. Radim Křenek, 53. Matěj Čermák, 60. Robert Košir; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 258; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 10 - Martin Beneš 15; po třetinách: 1:1, 0:5, 2:5;
Komentář domácích Mandler Marek (Trenér):
Komentář hostů Vojta Marek (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #81 Matěj Čermák (3:11).
58:50
Strachota se v posledních zápasech střelecky trápí a ani tentokrát se do statistik nezapíše
57:47
Zapletal skočil z trestné a rovnou měl dvě střelecké šance, ani on si na Beneše nepřišel
57:22
Tlak Sparty končí střelou Křenka vysoko nad
56:27
Košir netrefil prázdnou karlovarskou branku
55:40
Vyloučen hráč #22 Marek Zapletal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
55:24
Eckhardt teď Curneymu sebral šanci na hattrick
54:10
Chyba Zavadila nabídla šanci Krbcovi, toho však Eckhardt vychytal
52:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #6 Dominik Bartoš (3:10).
52:02
Lebedovi míček utekl a tak ho má opěr Curney
49:53
Klápa dostal míček od Tomča, po jeho pohotové střele se míček odrazil od břevna za čáru, rozhodčí měl dobrý výhled a tak do akce nemusel ani VAR
49:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #33 Ivan Tomčo (3:9).
47:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #40 Jiří Curney (2:9).
46:41
Zeman vyhazuje až za branku Beneše
45:40
Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
44:37
Křenek lobem našel Fišera, který do míčku jen lehce dloubl a tím překonal Eckhardta
44:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #29 Radim Křenek (2:8).
43:21
Chyba v domácí rozehrávce vyslala do přečíslení Juhu s Curneym a druhý jmenovaný bez problémů trefuje prázdnou branku
43:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #10 Josef Juha (2:7).
41:34
Velc nahodil míček před branku, kde si ho za svého brankáře nešťastně tečoval jeden z obránců
41:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Matyáš Velc bez asistence (2:6).
39:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #22 Robert Košir (1:6).
38:43
Nicklas poslal za mantinel Košira a půjde si odpočinout na trestnou
38:42
Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
37:45
Juha úplně volný na pravém křídle a je to 1:5 pro Spartu. Domácí hra se po slibném úvodu sype jak domeček z karet
37:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #40 Jiří Curney (1:5).
35:57
Strachota teď dvakrát skvělý v obraně
34:40
Juha pálí tentokrát nad
33:53
Domácí to vypadá už trochu tahají nohy a tak se většinu téhle třetiny pouze brání
32:12
Sedláček byl na středu opět úplně volný a střelou k pravé tyči dává na 1:4
32:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #36 Daniel Fišer (1:4).
31:12
Juha byl na středu volný a už si to rovnal na střelu, kterou mu na poslední chvíli zablokoval Svatek
29:48
Padáček Zavadila nadělal Benešovi nečekané problémy
29:12
Velcovi sebral míček na poslední chvíli Kareš
27:25
Curney našel Prunera křižnou přihrávkou, ten branku netrefil, stejně jako na druhé straně Kalaš
26:37
Elitní lajna Sparty teď doslova uvařila domácí hráče a jejich tlak končí střelou Košira do prázdné branky
26:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #6 Dominik Bartoš (1:3).
25:40
Spart mačká domácí na jejich polovině
24:45
Strachota podklouzl a u míčku je tak Fišer
22:56
Schovanou střelu Zouzala nedokázala Eckhardt vyrazit a Sparta jde poprvé v zápase do vedení
22:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #87 Michal Kareš (1:2).
18:07
Akce pokračovala, Curney dostal další přihrávku od Krbce a tentokrát již střelou po zemi vyrovnává
18:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:1).
17:59
Curney trefuje opět pouze tyč
17:54
Střela do tyčky hráč #40 Jiří Curney družstva ACEMA Sparta Praha .
16:36
Korbel pálí přímo do připraveného Beneše
15:48
Curney si rychle přehodil míček na forehand a snažil se mířit do levého rohu, Eckhardt jeho úmysl přečetl a vytahuje skvělý zákrok
15:47
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #40 Jiří Curney.
13:52
Domácí zkoušel něco vymyslet, nyní už je však u míčku Spart, konkrétně Curney
12:16
Střela do tyčky hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha .
11:31
Zavadil si teď prohodil dva protihráče, na třetího už však nestačil
10:14
Nicklas si našel místo na středu hřiště, kde ho přesně našel Lebeda a Beneš tak poprvé kapituluje
10:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #13 Jiří Lebeda (1:0).