3:2
1:4
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Panthers Praha 5:9
8. Lukáš Vašíček, 25. Šimon Batkovič, 30. Tomáš Trnka, 40. Matěj Vosátka, 46. Lukáš Vašíček - 5. Šimon Bulvas, 11. Matyáš Uher, 11. Antonín Ježek, 36. Vojtěch Horák, 39. Adam Eliáš, 47. David Zelinka, 47. Vojtěch Horák, 51. Marek Urban, 59. Tomáš Kačer; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 9 + Tomáš Trnka OS:3; využití: 2:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 27 - Daniel Kolář 25; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:4;
Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér):
Čekal jsem, že se tu dnes odehraje útočný florbal v dobrém tempu, který si dokážeme v důležitých okamžicích pohlídat. Bphužel jsme se vůbec nedostali do tempa, ať už kvůli dobrému nasazení soupeře nebo také téměř 20 minutami v oslabení. Z věcí. které trénujeme jsme nepředvedli nic, a tak soupeř zaslouženě bere tři body. Díky za zápas.
Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér):
První třetina slabší od obou týmů, těžko jsme se dostávali do tempa a do zápasu. Od druhé třetiny se začal hrát více florbal nahoru a dolů. Byli jsme produktivnější než v minulých zápasech. Věříme že to dozítra nezapomeneme. P:S. Zdravíme Pavla Skazka, který nám stále kouká na záda:)  #Japonsko2022
60:00
Střely ve 3. části: 12:16
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta zápasu
58:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #94 Marek Urban (5:9).
58:00
Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
57:32
Vyloučen hráč #73 Mário Ozimý družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zdržování hry.
56:50
Bohemians mají se střelami opravdu smůlu, Kolář na druhou stranu předvádí krásný výkon
50:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #27 Antonín Ježek (5:8).
46:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Horák, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (5:7).
46:36
Kovařík svědomitě chytil střelu z blízka
46:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #94 Marek Urban (5:6).
45:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček bez asistence (5:5).
41:16
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #64 Tomáš Trnka (4:5).
39:06
Ozimý střílí po zemi, brankář chytá
38:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #82 Vojtěch Horák (3:5).
37:50
Hra obou stran se orientuje na rychlé protiútoky, je na co koukat
35:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Horák, asistoval #41 Šimon Bulvas (3:4).
32:32
Vyloučen hráč #7 Antonín Pražák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:21
Vyloučen hráč #59 Ondřej Kroužek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
29:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #97 Šimon Batkovič (3:3).
28:59
Vyloučen hráč #34 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
28:16
Více šancí mají Panteři ale zápas je vyrovnaný, většina střel padla zatím z dálky v této třetině
25:58
Pražák z dálky trefuje brankáře
24:58
Vyloučen hráč #20 David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky.
24:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:3).
23:42
Hra běží, Ozimý stihl vystřelit z dálky ale trefuje gólmana
23:18
Vyloučen hráč #7 Antonín Pražák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
22:25
Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
17:42
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zvedání florbalky.