1:1
1:1
0:0

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - BLACK ANGELS 3:4pn
1. Marek Bräuer, 28. Ladislav Gál, 46. Marek Bräuer - 7. Lukáš Sůva, 32. Matěj Boček, 50. Jakub Boček, N Jakub Renčín; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Binder 19 - Daniel Körber 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #33 Ladislav Gál , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #17 Matouš Burian , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #53 Marek Bräuer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Jakub Renčín a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #73 Pavel Barabáš , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
65:00
64:20
Pešat pálí pouze do bloku.
63:01
Pešat zkusil něco vymyslet za bránou Korbera, jediné co se stalo bylo, že ztratil míček.
57:35
Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
56:47
Boček J. mohl zakončovat do prázdné, ale minul míček.
55:03
Hosté hrají v plném počtu.
54:30
Ostrava zatím bez zajímavější střely na Korbera.
53:03
Vyloučen hráč #46 Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:03
Bauman nepěkně fauloval Gála a domácí mají šanci vstřelit třeba rozhodující gól.
51:21
Zajímavou šanci hostů eliminuje Binder vyražením míčku.
49:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (3:3).
49:21
Doležal vyzkoušel Binderovu pozornost, ten se však překonat nenechal a míček vyráží.
47:32
Novotný to vzal na sebe a vypálil z půlky, Binder bez problémů chytá.
46:28
Zajímavá rozehrávka Blacků kousek od brány nepřinesla hostům ani střelu na bránu.
45:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:2).
44:21
Chatrný ze středu, míček nakonec míjí bránu.
42:26
Ostrava se snažila něco vymyslet na polovině Blacků, avšak vzápětí přichází o míček.
41:02
Parádní zásah Bindera, který vychytal skoro stoprocentní gól.
36:23
Ostrava už se dobrou minutu drží na své polovině.
35:03
Blaci dneska velmi vysoko napadají a dost ztěžují rozehrávku domácím.
33:47
Domácí hrají v plném počtu.
32:30
Burian z první vysoko nad.
31:47
Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
31:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (2:2).
30:15
FBC si nyní chvíli drželo míček na svých hokejkách a ušetřilo si pár cenných sekund. Nyní na míčku Blaci.
29:36
Neklan dvakrát prozkoušel Bindera, prvně střelou a hned na to ještě dorážkou.
29:12
Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
28:15
Hra se přelévá za strany na stranu.
27:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:1).
26:34
Gál parádně vybojoval míček, dokonce se dostal ke střele, avšak po teči protihráče letí míček mimo hřiště.
24:43
Hra je na obou stranách velmi aktivní, akorát střel moc nevidíme.
23:01
Neklan poslal míček přímo do bloku Pešata.
21:32
Blaci drží míček na svých holích na vlastní polovině.
18:01
Gal si fámozně vyjel zpoza brány Korbera, finální střela bohužel míří nad.
17:16
Hraje se nahoru dolů.
16:02
Chatrný to zkusil z otočky, střela to byla sice pěkná, ale letěla mimo bránu.
15:17
13:44
Boček J. z první míjí bránu.
13:17
Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
12:21
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty.
11:37
Hosté vyvíjeli vysoký tlak na rozehrávku domácích, ti se však nenechali zastrašit a dokázali se dostat do útočného pásma. Nyní kombinují na polovině Blacků.
10:26
Bauman vyhodil míček zpoza své brány, dokonce sám sebe "vypnul" a ještě namazal Pobořilovi na střelu.
08:54
Šubert si projel hřiště, vypálil pořádnou bombu, Korber byl však na tento pokus připraven.
07:05
Neklan to zkusil z první, balónek mu však skákal, a tak jeho střela míří vysoko nad.
06:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #86 Adam Bouček (1:1).
05:17
Blaci obléhají útočnou polovinu.
02:56
Domácí drží míček na své polovině a uklidňují hru po několika nebezpečných střelách na Bindera.
01:52
Nyní je na scéně opět první ostravská lajna, akorát po střele do bloku ztrácí míček a Blaci se dostávají do útoku.
00:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:0).
00:21
Náramná kombinace Kuczery s Braurem nemohla skončit jinak než gólem.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Hromada, Filip Neklan
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Adam Choma, Patrik Němec, Šimon Kuczera, Lukáš Pešat, Marek Bräuer