2:1
2:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:5
4. Magdaléna Plášková, 7. Kristína Belicová, 21. Magdaléna Plášková, 26. Magdaléna Plášková, 53. Daniela Frantíková, 54. Kristína Belicová - 10. Laura Chúpeková, 11. Malwina Zagórska, 21. Pavlína Bačová, 48. Veronika Káčová, 55. Veronika Rybičková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Jana Christianová 30 - Jana Dupčáková 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2;
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
Střely ve 3. části: 8:13
60:00
59:46
Plášková mohla rozhodnout, prázdnou branku hostů netrefuje.
58:32
Ostrava  stále v šesti, drží Chodov na obranné polovině.
56:00
Ostrava stále v šesti.
54:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #78 Pavlína Bačová (6:5).
54:34
V přesilovce 6:4 se prosazuje Rybičková.
53:24
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová bez asistence (6:4).
53:24
V oslabení utíká obraně Ostravy Belicová, která se v úniku nemýlí. 6:4
53:24
Tým hostů na gól ve vlastní přesilovce reaguje Timeoutem a hrou bez brankáře.
52:45
Vyloučen hráč #21 Alica Brodňanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
52:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (5:4).
52:15
Frantíková se prosazuje ze standardky při přesilovce.
52:02
Bačová utíkala při oslabení hostů s balonkem několik desítek vteřin, pressingem ji o balonek obrala Plášková.
51:36
Plášková střílí vysoko nad.
50:57
Rozehrávku Ostravy při oslabení zachytávají hráčky domácích.
50:37
Zagorská dohrála Fáčkovou v rohu po odehrání míčku a dostává 2 minuty.
50:27
Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:4).
46:45
Paulína Hudáková střílí od mantinelu, Christianová chytá.
45:28
Břeská opět v šanci, Dupčáková chytá.
45:12
Christianová proti Rybičkové, chytá.
43:29
Zagorská sama na Christianovou, ta chytá.
43:28
Belicová beckhandem pouze do Dupčákové.
43:28
Břeská vymyslela akci pro Belicovou i Venerovou, ani jedna však skŕe nemění.
40:11
Havlíčková ve velké šanci, Dupčáková pozorná.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:15
40:00
38:59
Káčová mířila k tyči, Christianová připravená.
37:08
Vachovcová ani Míková volný balonek před brankou Ostravy netrefily.
36:22
Břeská na druhé straně sama před Dupčákovou, střílí vysoko nad.
36:20
Kotzurová mířila pod břevno, Christianová chytá.
34:40
Táhlý pokus Rybičkové, Christianová chytá.
33:39
Strkanici na polovině Chodova ukončuje rozhodčí Kostinek důrazným upozoněním, rozehrávat budou hosté.
32:40
Vachovcová sama před Dupčákovou, ta vyráží mimo.
28:59
Hurníková nadvarkát proti Christianové ze zajímavé pozice, domácí gólmanka svůj tým drží.
28:45
Další prázdnou branku nedokázala na dvakrát trefit domácí Břeská.
27:38
Na druhé straně mohla do prázdné zakončovat Prontekerová, balonek však na brankovišti netrefila.
27:31
Zagorská opět sama před Christianovou, netrefuje bránu stejně, jako v předchozím případě.

27:14
Rozehrávku Ostravy z nebezpečné vzdálenosti trefule Zagorská vysoko nad.
26:16
Pokus Chúpekové do prázdné chytá Christianová.
25:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #29 Barbora Fáčková (4:3).
24:10
Soubor tváří v tvář Kocurová x Christianová. Christianová chytá.
23:05
Rozehrávku Ostravy posílá vysoko nad Kristina Hudáková, její komentář k tomuto počinu není publikovatelný.
21:55
Christianová nadvakrát úspěšně proti Káčové.
21:22
Sérii útočných akcí chytá Dupčáková.
20:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #6 Laura Chúpeková (3:3).
20:51
Okamžitě odpovídá Ostrava z hole Bačové a utkání je tak v rychlém sledu opět srovnáno.
20:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (3:2).
20:29
Rychlý vstup do třetiny měly domácí, když se opět po akci Prontekerové prosazuje Plášková.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
19:48
V posledních vteřinách třetiny mohly opět skórovat Plášková s Prontekerovou, míček za brankovou čáru tlačili všichni fanoušci domácích, i tak se ale stav nemění.
19:00
Ohlášena poslední minuta třetiny.
18:30
Chodovská třetí lajna zatopila Ostravským, ty pak zahrozily z rychlého brejku. Stav se však nemění.
17:25
Brodňanová střílela dvakrát na Dupčákovou, jedna střela letěla mimo, druhou gólmanka hostů vyrazila.
16:40
Mlejnková chytá krosovku Belicové.
14:46
Sérii rozehrávek před brankou Ostravy měl k dispozici domácí tým, skôre se zatím nemění.
13:39
Střelu Kotzurové se snaží dorážet Kristina Hudáková, Christianová chytá.
12:33
Oba týmy se teď snaží o rozehrávku ze své poloviny.
10:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:2).
10:13
Z rychlého protiútoku Ostrava srovnává skôre z hole Zagorské.
09:50
Domácí tým chce zpět vedení o dvě branky, z voleje trefuje balon Belicová. Píská se však vysoká hokejka.
09:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (2:1).
09:00
Domácí obraně utekla Chúpeková a v sobouji s Christianovou se nemýlila.
06:10
Individuální šikovnost prokázala Belicová, když obrala hráčku Ostravy o balon a pak přesně zavěsila pod břevno.
06:05
04:02
Hra má rychlé tempo a oba týmy střídají opravdu často

03:10
03:10
Drobného zaváhání Ostravy na polovině hřiště využily Prontekerová s Pláškovou, když Prontekerová vracela Pláškové do prázdné. 1:0
01:22
Zatím hrají oba týmy aktivně, hra je tak plná nepřesností.
00:41
První střídaní obou týmů bylo opatrné a nebyla ohrožena ani jedna branka.
00:01
Zápas právě začal. Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Malwina Zagórska, Paulína Hudáková, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Natálie Balková, Daniela Frantíková, Marie Havlíčková, Kristína Belicová, Andrea Břeská
00:00
Dobrý den, vážení diváci, vítejte u šlágru kola, ve kterém se utká domácí FATPIPE Florbal Chodov a hostující FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.