5:4
2:2
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE Tigers Start98 8:12
2. Karin Muchová, 21. Markéta Žbánková, 26. Kateřina Kvapilová, 30. Veronika Šmídková, 31. Karolína Nováková, 38. Karolína Nováková, 46. Markéta Valešová, 49. Markéta Valešová - 9. Monika Škorpová, 16. Eliška Poláková, 17. Barbora Špačková, 18. Barbora Špačková, 19. Kristýna Vejvodová, 19. Anna Macháčková, 23. Kateřina Kovaříková, 30. Monika Škorpová, 32. Barbora Špačková, 34. Kristina Zlatníková, 45. Eliška Poláková, 60. Anežka Pěnkavová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1 + Kateřina Kovaříková 4; využití: 1:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 19 - Kristýna Janglová 15; po třetinách: 1:6, 5:4, 2:2;

59:38
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #89 Anna Macháčková (8:12).
55:26
No v dnešním zápase mám těch adeptek na nejlepší hráčku více, neskutečný výkon
52:50
Je to tedy opradu běhavý florbal. Holky si nedají nic zadarmo, obě strany.
50:49
Teď hráčka Stratu ukázala jak se dělá kličkovaná, moc hezký výkon, ale branka z toho nebyla
49:28
No už chybí jen tři góly
48:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #76 Markéta Žbánková (8:11).
48:19
Trošku se nám to tady kouše, ale nohy namají co namtinelech dělat.
46:36
Holky z Liberce jsou bojovnice, nic nevzdávají, ješět času dost
45:27
44:47
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #35 Hana Chaloupková (6:11).
43:03
Opět Liberec v šanci, ale brankařka viděla.
39:11
druhá přesilová hra se holkám nepodařila, tres 2+2 využily jen jednou.
37:00
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #54 Monika Žapková (6:10).
36:03
Hráčky Liberce mají přesilovku 5 na 3
35:25
Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2+2 minuty za hrubost.
34:50
Vyloučen hráč #24 Barbora Špačková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:23
U branky hostů, leží hráčka Stratu, ale snad je vše v pořádku, již jde na střídačku.
34:00
Tak deset gólů a už by to mohlo stačit.
33:31
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #24 Barbora Špačková (5:10).
33:24
Strat trestá teď minutový tlak na naši branku
33:19
Střela do tyčky hráč #63 Kristina Zlatníková družstva FAT PIPE Tigers Start98 .
31:37
Dnes nás hráčky obou týmů překvapují a dávají nadílku již před Vánoci
31:06
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (5:9).
30:45
Timeout Crazy girls FBC Liberec
30:45
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (5:8).
30:35
Střela Urbanové nad.
29:37
Liberec má rozehrávku z rohu
29:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (4:8).
29:08
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (3:8).
28:44
Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
27:49
Krásná minuta tlaku Liberce na branku Stratu
25:50
Střela do tyčky hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec .
25:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová, asistoval #74 Karolína Nováková (3:7).
25:10
Tak gól totálně z úhlu, je potřeba se podívat na video
23:22
Start využil přesilovku po pár vteřinách
22:36
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #32 Monika Škorpová (2:7).
22:20
Vyloučen hráč #15 Lea Veselská družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
21:17
Liberec se snaží hrát více na míčku, aje to znát.
20:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #25 Tereza Holcová (2:6).
19:59
Bohužel konec byl pro naše hráčky trošku hektický a nedařilo se udržet si lepší skóre. Snad se holky v šatně proberou, a věřím že přijde jiný tým, a přidáme nějaký ten gól.
18:51
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #89 Anna Macháčková, asistoval #13 Eliška Poláková (1:6).
18:13
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (1:5).
17:08
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #99 Barbora Vávrová (1:4).
16:30
Teď se holkám ze Startu zadařilo, dva rychlé góly.
16:09
15:57
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #21 Vanda Šnajberková (1:2).