0:0
3:2
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:2
4. Tomáš Hanák, 17. Milan Meliš, 19. Tomáš Hanák, 41. Tomáš Hanák, 58. Tomáš Hanák, 59. Vojtěch Kún - 44. Šimon Kuczera, 53. Šimon Kuczera; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Jan Binder 23; po třetinách: 3:0, 0:0, 3:2;
Komentář domácích:
Komentář hostů:
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
58:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #16 Martin Mühlfait (6:2).
58:26
Kún do prázdné brány už rozhoduje definitivně.
57:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (5:2).
57:43
Beneš roztočil své dlouhé nohy, utekl dorážejícím hostům a předložil Hanákovi, který zřejmě rozhoduje.
57:05
Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
56:44
Marek Beneš vysoko nad, hosté žijí.
56:43
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
56:43
Hanák mířící na volné zařízení faulován...trestné střílení.
55:10
Hosté v šesti.
53:20
Nejřív šance Havlase mimo, následně Hanák jen do Bindera. Odpověď domácích tak (zatím) nepřichází.
52:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:2).
52:10
To, co se nad halou v Řepích už pár minut vznášelo, je tady. Hostující aktivita vede k jejich druhému gólu a předpověď počasí hlásí horký závěr utkání.
51:38
Pešatova tutovka ze středu končí mimo.
50:45
Dlouhý balon až na Mikoláška, jehož pokus vyráží až Kříž.
49:15
Na golmana teď nevyzrál ani dorážející Kreysa, který poprvé jen vyprášil výstroj Bindera, podruhé minul.
47:56
Svěží Péc se probil až k zakončení, které však sneslo přídomek propagační a Binder bez problému chytá.
46:08
Hosté teď aktivnějším týmem.
45:35
Brauer se natlačil až před Kříže, který za pomoci svých obránců dokázal odolat.
43:37
43:37
Hosté utekli 2 na 1 a tentokrát už mohou jásat, když Kučera překonává Kříže na jeho bližší tyčce.
40:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:0).
40:07
Jak jednoduchý to může být. Hanák mezi třemi hosty lehce zakvedlal a následně nekompromisně vymetl. Druhý hattrick domácí sedmdesátsedmičky v řadě.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
39:01
Největší šanci si FBC schovalo až na konec třetiny. Bohužel pro hosty vedle.
37:45
Další slibný brejk domácích končí opět na Binderovi.
34:32
Tatran pomalu přičítá nevyužité gólovky, kdežto hosté jsou momentálně rádi za jakoukoliv střelu směrem na Kříže.
31:10
Sehrávka na Vavrouška na střed. Vedle.
29:34
Tanečky s míčkem teď předvedl Sádlo, který tak obešel dva hostující hráče. Binder chytá.
27:50
Binder šel ven, ale ve skrumáži míček sotva odpálil a připravil si tak horké chvíle. Stav se nemění.
23:39
Za to, co teď Havlas nedal, mu zítra Mikuláš přinese tak možná brambory.
22:35
Kreysa ze středu, Binder posílá míček nad.
20:51
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #45 Daniel Chatrný.
20:51
Kříž nejdříve zneškodnil samostatný únik a posléze i nařízené trestné střílení. Stále 3:0.
20:10
Krásný ťukec hostí hned z úvodu. Brauer však jen do boční síťky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
18:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #72 Šimon Vavroušek (3:0).
18:17
Vavroušek už mohl střílet, ale vymyslel ještě něco lepšího a Hanák už nemohl neslíznout 100% smetanu.
17:34
Obrovskou šanci FBC z brejku teď likviduje už sedící Kříž.
16:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:0).
16:28
I když se hostující blok na Melišovu střelu chystal, propálila domácí sedmdesátka vše, co jí stálo v cestě a na bližší tyčce prostřeluje Bindera. 2:0.
15:34
Vyloučen hráč #11 David Friedel družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
15:34
První početní výhoda pro Tatran.
13:25
Havlas svým obloučkem přehodil celý obranný val FBC a našel Hanáka, který však z voleje netrefuje zařízení.
12:36
Sádlo na Kreysu na středu, který nechává vyniknout Bindera.
11:13
V domácí sestavě lze dnes celkem snadno vyčíst pár absencí a změn. Jednou z nich je zatažení Milana Meliše na ůopzivi obránce.
05:18
Kreysa si to nebojácně namířil mezi dva a prošel. Střela sražená vedle.
03:30
03:30
Ťuk ťuk gól. Od Vavrouška přes Beneše až na střed k Hanákovi a domácí vedou.
02:34
První prácička i pro Kříže, který zněškodnil ránu Jakubce.
00:45
První horko před Binderem končí na hrudi zmíněného golmana FBC.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Patrik Němec, Adam Choma, Šimon Kuczera, Lukáš Pešat, Marek Bräuer
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák, Šimon Vavroušek
00:00
Dámy a pánové, fanoušci sportu a toho s děravým nesmyslem obvzlášť, krásný nedělní podvečer z SC Řepy, kde se Tatran představí poprvé od začátku října. V tomto souboji jim bude soupeřem ostravské FBC.