1:0
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:4
13. Vít Hrbáček, 14. Josef Tomášek, 22. Michal Antonín Malhocký, 26. Filip Nový, 51. Vojtěch Panuška - 5. David Přibil, 8. Tomáš Kucharič, 32. Jiří Šrámek, 36. František Blažek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Jan Král 15 - Jan Hándl 27; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:0;
60:00
Střely ve 3. části: 12:3
60:00
59:59
Vyloučen hráč #9 Marek Hozman družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
59:34
Hosté potřebují dát gól, ale domácí drží míček.
57:19
Vyloučen hráč #11 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:19
Hosté rozehrávali od střídačky domácích, Kozelka právě ze střídačky naskočil do hry a okamžitě chtěl zabránit střele, bohužel pro něj byl v nedovolené vzdálenosti a hosté tak budou hrát přesilovku.
56:36
Utkání začíná být čím dál tím víc vyhrocené, přibývají nám tvrdé souboje.
55:34
Obrovská šance domácích, když Vyčíchlo získal balonek, okamžitě ho posunul na Hrbáčka a ten hledal Panušku před brankou, ten ale trefil jen přesouvajícího se Hándla.
54:19
Přibil vybídl Salavu pomocí skákavého míčku, druhý zmíněný sice vystřelil, a trefil jen připravený blok Tomáška.
52:37
Malhocký přehrál hru křižnou nahrávkou na Hrbáčka, tomu ale míček odskočil a skončil mimo hřiště.
50:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Vojtěch Panuška bez asistence (5:4).
50:09
Panuška se prosazuje výbornou střelou v oslabení a zvedá celou halu na nohy!
48:53
Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
48:53
Po faulu Němečka si přesilovku zahrají i hosté.
47:12
Kozelka, který se uvolnil v rohu hledal Holečka, který si sbíhal na střed, jeho pokus byl ale nepřesný.
45:27
Domácí sice drželi většinu času přesilovky hostující čtveřici pod tlakem, gól z této převahy ale nevydolovali.
45:05
Zábranova střela z levé strany trefila tyč a míček se poté odrazil za mantinel.
43:27
Vyloučen hráč #24 David Sedláček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
43:27
Domácí budou hrát první přesilovou hru v zápase, uvidíme jak s ní naloží.
41:31
Domácí se díky rotaci dostali až na útočnou polovinu, kde Panuška hledal Němečka, nahrávku ale zablokoval jeden z obránců.
39:55
V posledních vteřinách 2. třetiny měli hosté ještě rozehrávku z rohu, domácí je ale nepustili ke střele.
38:06
Další výborná akce Malhockého, který tentokrát prošel okolo pravého mantinelu a posunul míček na spoluhráče v rohu, ten ale o míček přišel.
35:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:4).
35:05
Po brance Blažka máme necelých pět minut do konce druhé třetiny srovnáno.
34:22
Hosté sehráli rychlou akci po které střílel Číhal, střela se mu ale vůbec nepovedla a končí vysoko nad brankou.
33:03
Malhocký výborně na dvakrát obhodil protihráče a posunul skákající míček na Hrbáčka, ten ale mířil těsně nad.
31:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek bez asistence (4:3).
31:02
Šrámek dává třetí branku Znojma v tomto utkání a hosté se tak dotahují na rozdíl jediné branky.
29:38
Hosté měli k dispozici rozehrávku od levého mantinelu ze které se pokusil ohrozit branku domácích Číhal, nemířil ale přesně a tak skončil míček za mantinelem.
27:25
Míček se ze souboje v rohu odrazil na střed kde byl Kozelka, jeho střelu ale Hándl vyráží helmou.
25:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (4:2).
25:38
Nový vytáhl míček od levého mantinelu přes osu hřiště, a jakmile se dostal do volného prostoru, vymetl levý horní roh branky a dostává tak domácí do dvoubrankového vedení.
24:13
Kucharič po souboji s jedním z domácích zůstal ležet na zemi a vypadá to, že má zranění na levé noze. Doufáme že bude brzy v pořádku.
21:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Michal Antonín Malhocký bez asistence (3:2).
21:18
Malhocký předvedl skvělou akci, kterou zahájil přerušením hostující nahrávky u vlastní branky, poté proběhl díky prostoru na středu skoro přes celé hřiště a tuto akci zakončil přesnou střelou k pravé tyči, díky které poprvé v zápase domácí vedou.
20:01
Při úvodním buly druhé třetiny se hostující hráč dospustil přestupku pravidel, konkétně si pomohl nohou, a tak budou rozhrávat domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
18:26
Po střele Kuchařiče se sice rozvlnila síťka Královy branky, bylo to ale jen díky tomu, že hostující hráč trefil boční síťku.
14:44
Po delší době se dostali do větší šance také hosté, Mikeš hledal před brankou Přibila nahrávka ale nebyla přesná a Přibil se tak nedostal k zakončení.
13:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (2:2).
13:36
Zábran našel naprosto geniální přihrávkou Tomáška, který v klidu uklízí do odryté branky a vyrovnává tak na 2:2.
12:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Vít Hrbáček, asistoval #16 Vítek Vyčíchlo (1:2).
12:10
A máme tady i první gól domácích! Postaral se o něj Hrbáček krásnou střelou od levého mantinelu přímo do pravého horního rohu branky.
10:55
Horažďovský zrychlil hru díky křižné nahrávce na Kozelku, u něj se ale okamžitě objevil Salava, který získal míček.
08:58
Obrovská šance domácích, kdy se Zábran objevil před skoro odkrytou brankou, proti jeho pohotové střele ale výborně vystoupil jeden z obránců a zablokoval ji.
07:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #23 Jan Novák (0:2).
07:19
Vyčíchlo sice výborně zabránil Novákovi ve střele, míček se ale ke smůle domácích odrazil přímo ke Kuchaříčovi, který s přehledem dává druhý gól hostujícího týmu.
06:11
Po dvou rychlých přihrávkách se Novák málem dostal ke střele z předbrankového prostoru, Šebek ho ale stihl dostoupit.
04:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil bez asistence (0:1).
04:08
Přibil získal míček u pravého mantinelu a jelikož se před ním otevřel prostor, neváhal a nekompromisní střelou nad rameno Krále otevírá skóre zápasu.
02:24
V krátkém sledu jsem mohli vidět dva rychlé protiútoky, nejdříve se snažili zahrozit domácí, ti ale byli o míček obráni Novákem, který se z následné akce dostal až ke střele, tak mu ale nesedla a skončila vedle branky.
01:28
Hrbáček si pokryl míček tělem a donutil tak soupeře faulovat. Potom, co domácí vystřídají budou rozehrávat z útočného rohu.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává hráč domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Petr Číhal, David Sedláček, Martin Ďuriška, Marek Hozman, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jan Král; hráči v poli: Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Filip Nový, Václav Zábran, Josef Tomášek
00:00
Krásný nedělní podvečer, vítejte na online přenosu utkání 17. kola 1. ligy mužů, ve kterém domácí tým FbC Plzeň vyzve hosty ze Znojma. Čeká nás zápas mezi týmy, které mají shodně 20 bodů, domácí jsou tedy v tabulce o jedno místo výš jen díky skóre. Zápas začne přibližně za 15 minut.