2:1
4:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 7:3
11. Václav Černoch, 31. Jan Videman, 31. Michal Šmíd, 51. Adam Bouška, 52. Jan Videman, 54. Radek Novotný, 55. Martin Kadlec - 2. Lukáš Mráz, 40. Matyáš Němec, 45. Lukáš Mráz; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 21 - Jakub Haltmar 9, Matěj Faltus 10; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:1;
60:00
Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči utkání naleznete ZDE.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
60:00
Gulliveři, i přes velkou snahu Bulldoků, závěr utkání ubránili, podobně jako Britové své území v novodobé historii. Zaslouženě si tak odnáší tři body, nejlepší brankář Krupa získává cenou omotávku, kterou prodá na černém florbalovém trhu a dostane jistě pochvalu od trenérů Cardy s Bořeckým.
59:30
Novotný poslal kopec na Nováka, ten drží míček v pásmu nehty, zuby.
59:00
Novák nabídnul Černochovi míček do hotspotu do prázdné, ten však s grácií odmítnul, běhá totiž jako aristokrat.
58:50
Krupa vyráží helmou Mrázovu střelu.
58:00
Bulldoci kombinují v útočném pásmu v šesti, nemohou si však vytvořit pořádnou šanci.
57:30
Na druhé straně pohořel Vítek na Krupovi.
57:15
Faltus vytasil pěkný zákrok ramenem.
56:45
Bulldoci to zkouší v šesti, ale zatím bez většího úspěchu.
56:23
Novotný je v soubojích zkrátka přítula, což nyní poznal Konečný.
55:00
Kadlec chodí trénovat osmou jamku na minigolf, takže s trefováním těsných otvorů z dálky nemá problém.
54:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec bez asistence (7:3).
54:22
Dokládal dostal potloukem do hlavy.
53:53
Timeout Bulldogs Brno
53:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #75 Radek Novotný, asistoval #55 Alex Dokládal (6:3).
53:53
Bulldokům zápas utíká, snaží se ho tak chytit při timeoutu. Jak však říkají staré řecké aporie, Achilles želvu nedohoní.
52:15
Černocha teď vychytal Faltus.
51:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman bez asistence (5:3).
51:15
Puchmajera proslavily především ódy publikované v almanachu Nové básně, odteď bude psát ódy na Boušku a Videmana.
50:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #98 Martin Kadlec (4:3).
50:00
Novák cloní Faltusovi, přes jeho muskulaturu toho moc vidět nemůže.
49:28
Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:00
Valachovič teď předvedl technickou finesu, zítra letí do Kataru.
48:30
Videman tahá zručně čas za bránou soupeře.
47:44
Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:28
Foret dal Vítkovi pocítit své mohutné tělo a hektolitry potu, přijde krev a slzy?
46:00
Gulls teď mají šance v útoku, ale taky dělají chyby v obraně. Jak toto skončí?
44:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #91 Josef Žižka (3:3).
44:20
Ozývají se fanoušci Bulldoků, jen aby hráči slyšeli pokyny trenéra ze střídačky...
44:19
Bulldoci hrají na mičku, často střídají, ale jinak se nic moc neděje.
42:00
Marek odkopnul míček až do stratosféry.
40:45
Novotný naložil Mrázovi v rohu.
40:00
40:00
Na hřišti probíhá soutěž pod vedením souseda Krkovičky, sedláka, kupce a řezníka v jedné osobě, kdo dá víc nožiček, dostane párek, ale jen jednu nožičku.
40:00
Sudí už volají hráče na buly slovy: "Honzo, Honzo, pojďte k nám!"
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #29 Filip Sedmera (3:2).
39:54
Fanoušci se v poslední minutě probrali jako Oživené hroby Karla Sabiny. Bulldoci záhy snižují na 3:2.
39:00
Kladivo byl hodně blízko snížení, vystřelil ale vedle.
38:40
Dnešnímu utkání přihlíží 135 diváků.
38:00
Bulldoci jsou teď aktivnější, nějaký gól by si asi zasloužili, ale Krupa je zatím jistý jako vazba mezi matkou a novorozencem.
37:00
Novák seknul Mrázem, ale hned zapnul blikačky, aby se omluvil, děvenka moje starostlivá.
35:40
Bulldoci tlačí, ale zatím bezúspěšně.
34:34
Karpíšek se inspiroval dílem Ludvíka Vaculíka Sekyra, pyká na trestné, zapykají ho Bulldoci?
34:25
Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
33:00
Kouřil teď naložil Mrázovi před střídačkou domácích.
30:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #47 Štěpán Kouřil (3:1).
30:58
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Matěj Faltus družstva Bulldogs Brno
30:58
Gulls využili chvilkovou slabost Bulldoků a odskakují do dvoubrankového vedení, vedení z toho má radost.
30:30
30:30
Videman utekl a zavěsil, děvenka moje starostlivá.
30:00
černoch vystřelil od půlky jako z děla, trefil se však do Haltmarova těla.
25:29
Kvapil teď zazvonil na břevnou jako Halas na zrady zvon.
24:04
TIC TAC TOE mezi Konrádem a Kouřilem gólem nekončí.
23:51
Marek (autor prvního českého filosofického názvosloví) hledal Kvapila (dramaturga Národního divadla a autora almanachu na rok 1914).
21:30
Němec málel trefil potloukem do hlavy tátu jeho spoluhráče Adama Konečného, naštěstí minul a nemusel se probírat až v nemocnici.
20:00
20:00
V duchu českého basnictva Vás, milí čtenáři, obohatím básní Jaroslava Vrchlického:
"Nemáš korunu?" zeptal jsem se pána s trny na hlavě.
19:37
Němec vypálil od půlky tvrdě, ne přesně.
18:54
Videman neúnavně napadá, ale vypadá z toho mírně unavený.
15:31
Marodu Nechvátalovi je zima, snad ho zahřeje na srdéčku nějaké to golaso.
14:00
Slibná akce po ose Kadlec-Konrád-Kouřil končí mimo.
12:30
Novák teď předvedl životní sprint, Haltmar ho ale vy ča pal.
10:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (1:1).
10:01
Vyloučen hráč #6 Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
09:00
Bude se vylučovat na straně Bulls.
07:00
Dnešní onlajn bude v duchu futurismu psán okleštěným lexikem, tedy velmi úsečně a bez přídavných jmen. Nestíhám totiž psát.
06:28
Gulls kontrují rychlým protiútokem.
06:00
Mráz se teď protáhl na střed a nebezpečně zakončoval do horního rohu, minul jen těsně.
05:00
TLAK = technicky lépe a kvalitněji, znělo teď halou při napadání hostí.
04:00
Gulls se dostávají na míček a znovu postupně rozehrávají, zatím však bez většího úspechu.
03:00
Bulldogs jsou v úvodu utkání aktivnější.
01:01
00:40
Gulls kombinují na obranné půlce, namazali a prohárávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Lukáš Kvapil, Jakub Marek, Josef Žižka, Lukáš Mráz, Michal Valachovič
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Alex Dokládal, Radek Novotný, Václav Černoch, Adam Bouška, David Novák