1:4
1:5
- : -

Panthers Praha - Finance Novák FBK Jičín 3:14
17. Klára Schmiedová, 36. Kristýna Gocová, 48. Kristýna Gocová - 6. Michaela Kacelová, 10. Eva Preisslerová, 10. Zuzana Svobodová, 11. Gabriela Žůrková, 19. Kristýna Bachmaierová, 25. Gabriela Žůrková, 28. Michaela Kacelová, 36. Kristýna Bachmaierová, 38. Kristýna Bachmaierová, 47. Gabriela Žůrková, 50. Michaela Kacelová, 50. Nikola Kuchařová, 56. Kristýna Bachmaierová, 57. Nikola Kuchařová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 20 - Alena Vokatá 10; po třetinách: 1:5, 1:4, 1:5;
60:00
Střely ve 3. části: 4:11
60:00
56:55
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
56:42
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:14).
55:07
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:13).
49:33
49:06
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #71 Andrea Satýnková (3:11).
47:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #88 Jana Pavlicová (3:10).
46:52
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:10).
46:33
Vyloučen hráč #33 Veronika Raková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:11
Gren skvěle blokuje střelecké pokusy holek z Jičína.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:8
40:00
37:41
Máme tady další útok na pořadatelský stolek.
37:04
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #71 Andrea Satýnková (2:9).
35:45
Odpověd je jednoznačné, opět si drží dostatečný náskok.
35:44
35:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #9 Lucie Retová (2:7).
35:05
Parádní akce hned od zadu, dvě rychlé nahrávky mezi Gocovou a Retovou znamenají snížení náskoku hostů.
29:04
Retová trefuje blok.
28:37
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
28:37
Další přesilovka pro domácí tým.
28:10
Hromková teď zamezila skoro jistému gólu.
27:20
26:40
Je hezké vidět, že domácíc hráčky se po každé ztrátě tak zodpovědně vrací.
25:56
Schmiedová opět skvěle blokuje.
24:38
24:00
Hráčky Jičína se vtipně podporují ze střídačky: "Běž ji pomoc, na ní čumíš jak na medvěda.."
22:20
Čitelná klička Křemenákové, Jičín vybíhá do útoku.
20:58
Rozehrávka Panthers z rohu.
20:20
Je v pořádku a Jičín už opět útočí.
20:15
Müllerová se z ničeho nic válí za mantinelem.
20:00
20:00
V první třetině hostující tým výrazně lepší.
20:00
Střely v 1. části: 4:15
20:00
18:47
16:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #28 Adéla Vlčková (1:4).
16:18
Schmiedová zachytila rozehrávku Jičína z rohu, plnou rychlostí se rozběhla společně s Vlčkovou a parádně to vykombinovaly.
15:31
Tým hostů hraje v plném počtu.
13:36
Bohužel neuspěla.
13:35
Kleinová zastihla přihrávku a šla sama do nájezdu.
13:31
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
10:24
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (0:4).
10:12
Tři rychlé golý a soupeř je na koni.
09:50
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #24 Šárka Egrtová (0:3).
09:17
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:2).
09:00
Schmiedová parádně blokuje.
07:53
Skvělý zákrok brankářky domácích.
06:24
Většina střel od holek z Jičína končí v bloku.
05:54
Ostrý souboj zbořil i pořadatelský stolek.
05:08
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #24 Šárka Egrtová (0:1).
04:43
04:04
Retová pálí, ale Vokatá připravena.
03:26
Hosté zatím pálí mimo branku Mažáryové.
01:48
Vlčková sama v nájezdu na brankářku, ale nevyšlo ji to.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Eva Preisslerová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Lucie Retová, Kristýna Gocová, Jana Pavlicová, Veronika Raková, Monika Zikmundová
00:00
Zdravím Vás ze sportovní haly v Základní škole Rudná. Dnes máme na programu 13. kolo Extraligy žen. Věřím, že tento zápas mezi spodními celky tabulky bude plný emocí a sporovních výsledků.