1:0
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC Mohelnice 4:5
3. Jakub Alexa, 10. Martin Brauner, 22. Jiří Jurda, 27. Filip Antoniazi - 7. Kryštof Kuba, 14. Martin Fusek, 15. Kryštof Kuba, 16. Šimon Kuba, 20. David Kuba; rozhodčí: Radek Šiška - Jiří Hotař; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Marek Pavlásek ? - Ondřej Němeček -4; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:0;
36:00
26:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Filip Antoniazi, asistoval #29 Michal Majar (4:5).
24:37
Vyloučen hráč #8 Tadeáš Mikulička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
21:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #9 Jiří Jurda bez asistence (3:5).
19:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 David Kuba, asistoval #48 Martin Fusek (2:5).
15:54
Timeout FBC Přerov
15:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #18 Šimon Kuba, asistoval #48 Martin Fusek (2:4).
14:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #8 Tadeáš Mikulička (2:3).
13:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #48 Martin Fusek, asistoval #99 Tadeáš Berka (2:2).
12:00
12:00
11:33
Vyloučen hráč #15 Lukáš Remeš družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
09:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #23 Martin Brauner, asistoval #14 Jakub Alexa (2:1).
06:26
05:59
Vyloučen hráč #20 Jakub Skopal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:28
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jakub Alexa bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Jiří Hotař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Ondřej Němeček; hráči v poli: Martin Fusek, David Karafiát, Kryštof Kuba, Daniel Kapl, Jakub Skopal