2:0
1:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Green - Wizards DDM SO Praha 10 B 3:0
5. Šimon Krkoška, 11. Vojtěch Šubrt, 14. Matyáš Krkoška; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Podzimek 0 - Mikuláš Pernička ?; po třetinách: 2:0, 1:0;
24:00
17:52
Vyloučen hráč #17 Šimon Jeřábek družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
15:22
Vyloučen hráč #85 Matyáš Krkoška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za sekání.
13:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (3:0).
12:00
12:00
11:43
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Green
11:43
10:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #71 Johana Šrajerová (2:0).
04:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #11 Šimon Krkoška, asistoval #32 Antonín Pačinek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Albert Roučka a Matěj Šturma.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Jaromír Legner, Patrik Kos, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt, Johana Šrajerová