0:1
0:0
- : -

Kanonýři Kladno B - FBC Rakovník A 0:5
2. Kryštof Svoboda, 4. Ondřej Fišer, 6. Jakub Koláček, 7. Jakub Koláček, 13. Jakub Koláček; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Horáček -5 - Dominik Hůla 0; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:0;
36:00
24:00
24:00
17:22
Vyloučen hráč #14 Adam Hruška družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
12:50
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #13 Tomáš Kříček (0:5).
12:00
12:00
06:30
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #16 Ondřej Fišer (0:4).
05:41
03:11
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #16 Ondřej Fišer, asistoval #8 Jakub Koláček (0:2).
01:46
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #25 Kryštof Svoboda, asistoval #13 Tomáš Kříček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rakovník A: brankář: Dominik Hůla; hráči v poli: Radek Humr, Petr Čech, Ondřej Fišer, Jakub Koláček, Václav Vích