4:3
1:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:9
10. Lukáš Macháček, 14. Michal Strachota, 36. Michal Klápa, 38. Matyáš Velc, 39. Daniel Nicklas, 39. Filip Eliáš, 59. Michal Zeman - 12. Matyáš Šindler, 20. Jakub Hubálek, 25. Matyáš Šindler, 30. David Slončík, 36. David Slončík, 47. Marek Matejčík, 49. Michal Pažák, 60. Michal Pažák, 60. Marek Matejčík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 26 - Denis Jasiok 1, Lukáš Souček 9; po třetinách: 2:2, 4:3, 1:4;
Komentář domácích Mandler Marek (Trenér):
Komentář hostů Brus Pavel (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 8:13
60:00
59:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #72 Adam Delong (7:9).
59:25
Domácí trestuhodně nechali před brankou volného Pažáka, který vypadá to vystřelí Vítkovicím tři body.
59:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #14 Lukáš Fukala (7:8).
58:28
Nedáš-dostaneš. Eckhardt nejprve fantastickým zákrokem zabránil gólu a z následného protiútoku srovnává nádhernou střelou Zeman.
58:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #66 Filip Eliáš (7:7).
57:50
Střelu Tomča bez problémů Souček vyráží.
57:00
Poslední tři minuty třetí třetiny.
55:22
Domácí se snaží o vyrovnání, bohužel jim pokaždé ten poslední krůček chybí.
53:33
Další skvělý zákrok Eckhardta.
52:44
Domácím teď chybí trochu přesnosti, která by je dostala do šance.
51:10
Také Tomčo na druhé straně nad.
50:42
Hubálek teď netrefil branku.
49:36
Eckhardt se skvěle přesunul a vychytal Fukalu.
48:50
Delong čistě odebral míček zezadu Klápovi.
48:16
Pažák dostal na malém brankovišti dostatek prostoru a z dobré pozice se nemýlí.
48:15
46:51
Nyní se to již Vítkovicím povedlo a Matejčík střelou do pravé šibenice dává na 6:6.
46:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #27 Michal Pažák (6:6).
46:29
Zeman napravil svou chybu v rozehrávce úspěšným blokem.
45:32
Hostům se zatím stále nedaří skóre dorovnat.
44:51
Střela do tyčky hráč #13 Jiří Lebeda družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
44:47
Lebeda trefuje břevno.
43:34
Míček teď poskakoval ve vítkovickém brankovišti, nikdo z domácích na něj nedosáhl.
42:02
Strachota v dobré pozici teď míček netrefil.
41:04
Rostislav Gattnar si v souboji s Langem pomohl faulem.
39:58
Pažáka zablokoval Lebeda a druhá třetina nám končí za stavu 6:5 pro domácí.
38:55
Vary jsou v laufu, Vítkovicím nepomohla ani výměna brankářů, které po půl minutě přívítal v brance Eliáš.
38:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #66 Filip Eliáš, asistoval #74 Lukáš Macháček (6:5).
38:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (5:5).
38:17
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Lukáš Souček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Matyáš Velc, asistoval #23 Jan Zavadil (4:5).
36:41
Šťovíčkův dobrý blok proti Delongovi.
35:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:5).
35:13
Využitá přesilovka i na domácí straně, Strachota našel Klápu na jeho oblíbené pozici na pravém křídle a máme sníženo.
35:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:4).
34:39
Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
33:42
Domácí se po ubráněném oslabení snaží snížit, zatím neúspěšně.
32:11
Domácí tentokrát početní nevýhodu ubránili.
30:56
Střelu Hubálka vyráží Eckhardt maskou.
30:11
Vyloučen hráč #55 Matyáš Velc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
29:13
Chyba v domácí rozehrávce a přečíslení Gattnara se Slončíkem končí čtvrtým gólem v karlovarské síti.
29:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #12 Martin Gattnar (2:4).
28:10
Výběh Rostislava Gattnara řeší Eckhardt zákrokem ramenem.
27:05
Zahraj před brankou na přihrávku Macháčka nedosáhl.
26:03
Nicklas teď vypomohl obraně a u míčku tak domácí.
24:43
Šindler dostal míček do předbrankového prostoru a backhendem uklízí pod břevno.
24:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #72 Adam Delong (2:3).
24:23
Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
23:41
Domácí drží míček a v klidu rozehrávají.
22:27
Strachota pálí mimo
20:49
Šťovíček na poslední chvíli odpálil míček z brankoviště
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
19:22
Hubálek dostal na středu dostatek prostoru a po milimetrově přesné přihrávce od Delonga prostřeluje Eckhardta.
19:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #72 Adam Delong (2:2).
18:33
Gattnar opět netrefil odkrytou branku.
18:04
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
17:35
Vítkovice teď drží domácína jejich polovině.
15:53
Tomčo zablokoval pokus Rostislava Gattnara
15:12
Vysoká hokejka Klápy zmařila další domácí pokus.
14:01
Delong se snažil vyrovnat, Eckhardt vyráží maskou.
13:44
Parádní střela do šibenice v podání Strachoty a domácí opět vedou
13:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:1).
11:44
Besta vybojoval míček na středu a oté ho předložil Šindlerovi, který rychlou střelou vyrovnává. Domácí kapitán ještě reklamoval faul, branka však platí.
11:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #88 Jiří Besta (1:1).
10:22
Rychlá kombinace Klápy se Strachotou končí střelou nad.
09:50
Matejčík našel výborně Rostislava Gattnara, ten však odkrytou klec netrefil.
09:16
Macháček potáhl míček a střelou nad rameno Jasioka otevírá skóre
09:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Lukáš Macháček, asistoval #86 Jiří Šťovíček (1:0).
08:27
Zmatek v domácím brankovišti řeší Tomčo dlouhým odpalem.
07:35
Střela Nicklase opět tečovaná
05:56
Macháček se zkoušel vytočit z rohu, jeho tečovaná střela těsně minula branku
03:32
Zatím sledujeme zápas plný úspěšných bloků, brankáři na svou chvíli zatím čekají.
01:33
Pkus Lebedy rovněž zablokovaný a u míčku jsou hosté.
00:34
Dva úspěšné bloky Zahraje a Korbela.
00:01
První buly dnešního zápasu pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Štěpán Kaleta, Jiří Besta, Ondřej Jankovský, Matyáš Šindler, Adam Delong
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Matěj Korbel, Jiří Šťovíček, Filip Eliáš, Lukáš Macháček, Adam Zahraj
00:00
Vítáme vás u sledování online přenosu k utkání 14.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví domácí Karlovy Vary a Vítkovice. Domácí výběr v letošní sezóně ukořistil doma čtyři body, když hned při své premiéře přehrál Pardubice a poté ještě dovedl do prodloužení zápas s Českou Lípou, naposledy padl v Liberci 9:3. Vítkovicím se na hřištích soupeřů daří, kromě nečekaného zaváhání v Pardubicích si odvezly pokaždé tři body. Také hosté budou chtít zapomenout na minulý víkend, kdy doma prohráli s Mladou Boleslaví 1:7. Uvidíme, kdo bude tentokrát úspěšnější, zda hosté potvrdí roli favorita, nebo se karlovarští postarají o překvapení. Než celý zápas vypukne, můžete si přečíst zápasový program, odkaz naleznete zde