1:3
1:6
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Tatran Střešovice 2:10
33. Michal Strachota, 57. Adam Zahraj - 17. Marek Beneš, 21. Tomáš Hanák, 26. Marek Beneš, 36. David Šimek, 48. Matěj Havlas, 50. Martin Čermák, 55. Tomáš Hanák, 58. Šimon Vavroušek, 58. David Šimek, 60. Matěj Havlas; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 25 - Tomáš Jurco 22; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:6;
Komentář domácích Mandler Marek (Trenér):
Komentář hostů Fridrich Milan (Asistent trenéra):
60:00
Střely ve 3. části: 8:14
60:00
59:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (2:10).
58:30
Vyloučen hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek bez asistence (2:9).
57:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #35 Marek Beneš (2:8).
56:49
Domácí korigují, Zahraj se dostal první k odraženému míčku a Jurco už se nestihl přesunout.
56:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #74 Lukáš Macháček (2:7).
56:23
Utkání už se víceméně dohrává, Tatran si přípíše šestnáctou výhru v řadě.
54:14
Vyníkající teč Hanáka vyústila v sedmý gól Tatranu.
54:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:7).
52:41
Domácí se ještě snaží, už jim evidentně chybí síly.
51:10
Sládeček pálí nad.
50:25
Beneš byl velmi nepříjemný při napadání a získal míček pro Havlase, který branku těsně minul.
49:13
Eliáš teď chyboval před brankou, míček mu sebral Čermák a přidává další branku Tatranu.
49:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:6).
47:52
Rychlá kombinace první střešovické formace končí střelou Havlase do prázdné branky.
47:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:5).
43:22
Eckhardt vytáhl další dobrý zákrok proti Němečkovi.
41:46
Střela Sládečka mimo.
40:51
Po faulu Zahraje zůstane míček v držení Tatranu.
40:06
Hosté získali míček a zakládají první útok.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:15
40:00
39:55
Velc mohl v samotném závěru snížit, branku všk netrefil.
38:16
Torma teď sebral gól Benešovi.
37:09
Beneš natáhl a jeho střela prosvištěla kolem břevna.
35:17
Němeček trefil tyč, u odraženého míčku byl první Šimek a skóruje.
35:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:4).
35:00
Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
34:50
Hosté si zahrají přesilovku.
32:59
Skvělá individuální akce Strachoty, který si potáhl Jurca a střílí první gól karlovarských.
32:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #10 Daniel Nicklas (1:3).
31:32
Tvrdý souboj Langa s Pécem končí faulem tatranského útočníka.
30:00
Další dva úspěšné zákroky Eckhardta.
28:26
Domácí se snaží, chybí jim přesnost.
27:22
Velc měl velkou šanci, Jurca však nedokázal přehodit.
26:04
Pěkná akce Tatranu končí gólem Beneše.
25:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (0:3).
24:33
Domácí šli do přečíslení, Zavadil však netrefil míček.
23:48
Havlas trefuje tyč.
23:30
Střela do tyčky hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice .
23:07
Fantastický zákrok Eckhardta proti Havlasovi.
22:33
Nicklas z dobré pozice mimo.
20:35
Nedomluva mezi domácí obranou a Eckhardtem vyústila v gól Hanáka na 0:2.
20:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (0:2).
19:59
První třetina nám nabídla zajímavou podívanou, karlovarský výběr zatím nijak nezaostává a je dokonce střelecky aktivnější, na Jurca si zatím nepřišel.
18:20
Strachota dostal prosto na levém křídle, Jurco se stihl přemístit.
17:10
Klápa trefuje tyč.
16:27
Havlas našel na vzdálenější tyči volného Beneše, který posílá Tatran do vedení.
16:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (0:1).
14:52
Korbel zablokoval střely Kreysy mimo.
13:11
Velc byl volný na levém křídle, jeho střelu vyráží Jurco mimo. Z následného útoku neuspěl ani Lebeda.
10:55
Klápa fauloval Čermáka a oba týmy odcházejí střídat.
09:24
Zavadil teď zabolokoval dělovku Meliše.
08:26
Havlas ze středu vysoko přestřeluje.
07:02
Čermák reklamuje ruku, rozhodčí zůstávají v klidu.
06:05
Strachota hledal mezírku u pravé tyče, Jurco tam však byl včas.
04:32
Tentokrát měl Eckhardt výrazně více práce, i ránu Němečka však dokázal vyrazit.
03:46
Vavrouškovo nahození sebral Eckhardt
02:17
Nicklas střílel mezi nohy Jurca, ten včas zklapl.
01:44
Šimek zkoušel vyjet před branku, nezamířil však přesně
00:29
Eliáš obral o míček Havlase, který si pomohl faulem.
00:01
První buly pro Tatran
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Marek Beneš, Tomáš Hanák, Šimon Vavroušek, Matěj Havlas
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Matěj Korbel, Lukáš Macháček, Adam Zahraj, Filip Eliáš, Tomáš Navrátil
00:00
Vítáme Vás u sledování online přenosu k utkání 16.kola Livesport Superligy, ve kterém se potkají domácí FB Hurrican Karlovy Vary a Tatran Střešovice. Oba celky půjdou do utkání ve zcela odlišném rozpoložení, zatímco Tatran válcuje celou soutěž a v dosavadním průběhu neztratil ani bod, tak Karlovy vary prožívají těžký život nováčka a sbírají jednu porážku za druhou a stále je tak nalezneme až na chvostu superligové tabulky. Než zápas vypukne můžete si přečíst zápasový program, který naleznete zde.