2:4
1:1
- : -

FbŠ Bohemians Praha 4 zelení - FBC Slavia Praha 3:5
5. Denis Prouza, 12. Kryštof Oppelt, 18. Albert Štěpán - 1. Lukáš Plachý, 2. Dominik Štěpánek, 6. Robin Zachař, 8. Filip Kořenský, 26. Šimon Macháček; rozhodčí: Jakub Novák - Kryštof Jech; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Novotný -4 - Petr Korbel ?; po třetinách: 2:4, 1:1;
26:00
25:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #75 Šimon Macháček bez asistence (3:5).
24:36
Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
23:16
Vyloučen hráč #75 Šimon Macháček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:13
Vyloučen hráč #75 Šimon Macháček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zdržování hry.
17:21
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #36 Albert Štěpán, asistoval #77 Lukáš Bureš (3:4).
16:54
Vyloučen hráč #15 Robin Zachař družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
11:29
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #43 Kryštof Oppelt bez asistence (2:4).
07:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Filip Kořenský, asistoval #6 Lukáš Plachý (1:4).
05:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #15 Robin Zachař bez asistence (1:3).
04:35
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #22 Denis Prouza, asistoval #36 Albert Štěpán (1:2).
01:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #58 Dominik Štěpánek, asistoval #15 Robin Zachař (0:2).
00:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #6 Lukáš Plachý, asistoval #12 Teodor Malý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Novák a Kryštof Jech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians Praha 4 zelení: brankář: Jakub Novotný; hráči v poli: Lukáš Bureš, Albert Štěpán, David Rozvald, Denis Prouza, Alfréd Štěpán