0:1
1:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ green - FBŠ Hattrick Brno Blue 3:4pn
7. Matěj Mrázek, 12. Jakub Žižka, 30. Jakub Žižka - 20. Jakub Kostka, 33. Jakub Kostka, 34. Jakub Pernický, N Daniel Hochman; rozhodčí: Filip Volgemut - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Stanislav Čapoun ? - Radek Směja ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #16 Daniel Hochman a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green hráč #60 Matyáš Reich , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #63 Tomáš Hitra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green hráč #12 Samuel Smejkal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #17 David Horký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green hráč #66 Václav Musil , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
33:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #12 Jakub Pernický, asistoval #98 František Dvořák (3:3).
32:10
Timeout FBŠ Hattrick Brno Blue
32:10
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #62 Jakub Kostka, asistoval #16 Daniel Hochman (3:2).
29:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #17 Jakub Žižka, asistoval #8 David Doležal (3:1).
24:00
24:00
23:46
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green neproměnil #17 Jakub Žižka.
21:39
Vyloučen hráč #12 Samuel Smejkal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green na 2 minuty za sekání.
19:08
12:00
12:00
11:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #17 Jakub Žižka, asistoval #61 Jakub Vlček (2:0).
06:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #25 Matěj Mrázek bez asistence (1:0).
01:15
Vyloučen hráč #25 Matěj Mrázek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.