0:3
4:1
- : -

SFK Kozel Počenice B - Florbal Holešov 7:6pn
5. Martin Pátík, 8. Martin Pátík, 33. Tomáš Bednařík, 36. Jan Hajkr, 38. Jan Hajkr, 41. Tomáš Bednařík, N Jaroslav Kovařík - 2. Tomáš Müller, 11. Tomáš Müller, 20. Michal Richter, 21. Sebastian Vlk, 26. Jiří Nedbal, 44. Tomáš Müller; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Viktor Chrást ? - David Janál ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 4:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice B hráč #66 Tomáš Bednařík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #88 Tomáš Müller , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice B hráč #91 Jaroslav Kovařík a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #49 Pavel Maceček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice B hráč #77 Martin Pátík , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:36
Timeout SFK Kozel Počenice B
43:21
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller, asistoval #74 Jaroslav Valenta (6:6).
42:52
Timeout Florbal Holešov
40:51
Vyloučen hráč #77 Martin Pátík družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:34
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík, asistoval #11 Jan Hajkr (6:5).
39:29
Vyloučen hráč #74 Jaroslav Valenta družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
37:22
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #11 Jan Hajkr, asistoval #66 Tomáš Bednařík (5:5).
36:38
Vyloučen hráč #7 Jiří Nedbal družstva Florbal Holešov na 2 minuty za vysoká florbalka.
35:59
35:53
Vyloučen hráč #66 Jan Smola družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování florbalky.
32:59
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík, asistoval #88 Michal Šromota (3:5).
30:00
30:00
25:37
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #7 Jiří Nedbal bez asistence (2:5).
20:04
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #60 Sebastian Vlk, asistoval #49 Pavel Maceček (2:4).
19:32
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #88 Tomáš Müller (2:3).
15:00
15:00
10:46
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller, asistoval #19 Petr Tkadlčík (2:2).
07:06
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #77 Martin Pátík, asistoval #66 Tomáš Bednařík (2:1).
05:14
Vyloučen hráč #49 Pavel Maceček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:43
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #77 Martin Pátík, asistoval #10 Miroslav Michajlovič (1:1).
01:27
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller, asistoval #92 Dominik Krejčí (0:1).