1:2
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha BLUE - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 3:4pn
4. Radek Hloušek, 19. Tomáš Smetana, 23. Tomáš Smetana - 7. Marek Rősler, 9. Jáchym Ondráček, 24. Matěj Miclík, N Jiří Miler; rozhodčí: Tomáš Třešňák - David Hertz; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Švehlík ? - Josef Lochman ?; po třetinách: 1:2, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #29 Martin Prunner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #71 Jiří Miler a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #15 Matyáš Malkus a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #3 Matěj Miclík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #42 Filip Volf , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
25:57
Vyloučen hráč #71 Jiří Miler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
25:57
Oddechový čas pro Spartu.
25:47
Oddechový čas pro Mladou Boleslav.
23:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (3:3).
22:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #42 Filip Volf (3:2).
18:18
14:19
Vyloučen hráč #91 Marek Rősler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
08:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #88 Jáchym Ondráček bez asistence (1:2).
06:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #91 Marek Rősler, asistoval #88 Jáchym Ondráček (1:1).
03:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #12 Radek Hloušek bez asistence (1:0).